Alting skrevet af Kiddesvej1
-
Lola Odense positiv oplevelse
Nogen der ved hvor hun ca opholder sig når hun er i Århus
-
Phewa I Hjørring
Kiddesvej1 skrev et svar til et svar i en tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandNogen der ved om hun har åbent om søndagen?
-
tåsingegade 2 århus
Nogen der kan berette noget nyt om dette sted?
-
Sexy Annie - Vejle
Kan se annie er i Århus nu, nogen der ved hvor hun ca holder til og om det pd eller klinik
-
Anni og Kat Randers
Kiddesvej1 skrev et svar til et svar i en tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i Jyllandhvordan ser anni egentlig ud? højde, vægt, bryster osv. og er hun ligeså fræk som cat?
-
Rida horsens
Nogle der ved om Rida træffes Pd eller på klinik
-
Anny - Mariagervej 68a Randers
Kiddesvej1 skrev et svar til midtjyden's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandEr der kun Anny og Kat på stedet?
-
Leena Thaimassage, Horsens
Snakker hun fornuftigt engelsk, eller måske endda dansk?
-
EM 2021. Vi skal da have en tråd om det.
Sådan JenniferRomance, endelig en kvinde der har forstand på fodbold.......og Nations league er da vist ikke en træningskampe Kk
-
EM 2021. Vi skal da have en tråd om det.
Dk-England semifinale wauuw flashback september 1983, hvor den spæde begyndelse til 80’ernes dynamithold var “in the making” og dk på imponerende vis sejrede 1-0 på en straffescoring af Allan Simonsen på Wembley (og jeg som 10årig sad klistret til skærmen) Egentlig kan man vel drage mange paralleler mellem onsdagens kamp og omtalte kamp fra 1983. Dengang lykkedes Olsen-bandens taktik der primært gik ud på at trække tempoet ud af kampen ved at holde tålmodigt på bolden uden nødvendigvis at skabe så mange chancer. Dette frystrerede englænderne og ikke mindst tilskuerne og dermed forkrampede deres spil. Tænker dette må være RESEPPTEN på sejr i semifinalen på onsdag, coolness, tålmodighed og kynisme. Bolden skal i kassen når chancen byder sig (for der kommer sikkert ikke mange chancer) Så skal vi ikke håbe på en smal 1-0 sejr til dk ligesom dengang eller kan vi forvente mere? hvad siger i, overlever vi semifinalen?
-
Kan man tillade sig at være skuffet?
Kiddesvej1 skrev et svar til Charmer61's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnKan man tillade sig at være skuffet? næ ikke i min bog , og det fornemmer jeg egentlig heller ikke du er. Når der annonceres på escortguide må man da forvente et scenarie som dette kan opstå. Det er nok lige i den voldsomme ende men tror du er gået derfra med et forundret smil på læben!!! Omvendt kan man opleve at blive mødt af en ugidelig pige der kigger på klokken konstant og som kun venter på at få det overstået, det er da MEGET mere skuffende.
-
Danske porno Sandra
Nogle der kan fortælle noget om stedets diskretion?
-
EM 2021. Vi skal da have en tråd om det.
Hej Kk Vover at afskrive Tyrkiet, en kæmpe skuffelse igår. Deres organisation hang i laser og det var et stort skydetelt fra Italiens side. men der er jo også Wales i den gruppe, måske kan de overraske,det får vi at se idag.
-
EM 2021. Vi skal da have en tråd om det.
Kampen i aften er en MUSTwin, Finland er formentlig det dårligste hold ved hele slutrunden, dk vinder med mindst 2 mål. kan vi få et point mod Belgien er det godkendt, men det bliver svært. Det ser ud til De Brujne bliver klar til den kamp. Så ja, kampen mod russerne bliver afgørende, men husk DK er på hjemmebane hvilket er en KÆMPE fordel så selvfølgelig trækker vi det længste strå. Herefter venter en 1/8 finale, formentlig mod Schweiz. Her ser jeg DK som svag favorit..... Herfra bliver det meget svært og formentlig endestationen, men bolden er jo rund såååå Favoritterne til at vinde er i mine øjne Portugal og Frankrig, hvis de begge to sniger sig videre fra den dynamitpulje de er havnet i.
-
Maja Aarhus
Nær viby centret?
-
Kayla Thai massage - Vejle
hun taler meget siger i , er der på dansk?
-
Jeg Bliver Såååååååå Træt
Så må du jo komme noget mere til jylland.....
-
Gib - PP Thaimassagei Århus
Rolig nu mange andre synes stedet er fantastik, men du må sætte barrieren meget højt med den udtalelse
-
Herlufs Trolle gade, århus
Kiddesvej1 skrev et svar til Kiddesvej1's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandDay kan du fortælle lidt om hende ? alder, udseende osv
-
Herlufs Trolle gade, århus
Kiddesvej1 skrev et svar til Kiddesvej1's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandSorry, er rettet...
-
Herlufs Trolle gade, århus
Nogen der ved hvem man kan træffe der for tiden Vh