Alting skrevet af MP8
-
Tantra massage er det go eller no go for jer
Det killer bare jeg tænker på det
-
vores gode veninde Mette Holm
Det eneste jeg kan forestille mig når jeg ser hendes video er at hun har min p** i munden
-
2 noughty sexy girl waiting your call
De ligner også de 2 putas som var med i Pusher 2.
-
Lækker Sexet Fysioterapeut
Ærgerlig at der kun er 1 billed af hende hvis man kan kalde det det.
-
TantraMassage
Lyder meget godt hos Karin
-
Fantastisk krop
Brysterne er sgu store og dejlige naturlige men ved ikke om det er fordi hun spænder
-
Hvilken bog ligger på dit natbord..?
The Art of War by Sun Tzu
-
Dårligt oplevelse i Hellerup, Bernstorffsvej
MP8 skrev et svar til Golfus's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHun ser ellers meget smuk ud en rigtig Latina milf
-
Det er da go' stil.. Rabat til handicappede.
Er der nogen som har været sammen med hende herinde?
-
Angelsclub stripklub i KBH
Ja udmærket strip bar med topløse performance, smukke stripper inkl 1 dansker de fleste østereuropæer osv. og ok priser med drikke. Men syntes stadig 400 kr. for 10 min er dyrt men sådan er det vel alle steder. Tror virkelig ikke der findes stripbarer hvord der kan fås en "hjælpende hånd"
-
Lisa Filippina
Ja men mon ikke mange af de andre glædespiger fra udlandet som kommer hertil gør det samme men hun er så bare ærlig
-
Byens bedste massage - Erica.
MP8 skrev et svar til et svar i en tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnNogen der har gode erfaringer med hende, hun virker da til at kunne sit kram
-
Gretha
Hun ligner også en rigtig milf men hvor har hun sine rødder? Eller er hun dansk?
-
Hvad tænker han?
Det kaldes en "1 hit wonder"
-
Lisa Filippina
Hej er der nogen af jer der har kendskab til Lisa Filippina ? http://www.escortguide.dk/profile.asp?i_ProfileID=18822
-
Miss Minna
Hun har da lagt nye billeder op af hende selv men hold da kæft hun ser ældre ud en hvad jeg havde regnede med. Iforhold til de yngre billeder som så må have været i de tidligere 90'er.
-
Philipinerne
Filippinerne er ikke et sted hvor folk tror man kan opføre sig og tro man kan kneppe alt og alle, da det er et katolsk land og jo der er sikkert en hel del kvinder og desværre unge piger men det er jo fattigdom som spiller ind. Men regeringen har lagt hårdt ud fordi landet finder sig ikke i at blive et land som Thailand kendt for sex turisme og hvilket jeg selv synes er helt fint. I Angeles City kan man hygge sig men pas nu på det er stadig derovre de fleste mord bliver begået især turister eller udlændinge har fået mærket det efter nye love men også filipinske bander har fået nok af den ligegyldighed mange udlændinge viser.
-
2 Studiner på Nørrebro
De lyder som bedste veninder