Hop til indhold

drillepinden

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Øv, det er godt nok surt. http://www.jerk.dk/forkoelelse.htm - her er lidt læsning. God bedring! Du kunne også prøve at satse på et særligt segment af kunder. Der skal nok være en eller to, der tænder på feber og snot osv..
  2. Er det bag træerne, eller er det i bilen? Har bilen tonede ruder, og hvad tid er det? Jeg kommer selv forbi Kildebjerg i morgen, så det kunne jo være sjovt, hvis man lige kunne være publikum til en gang blow på vejen eller selv lige få et, hvis hun skulle komme i god tid Ok - det gas. God fornøjelse!
  3. drillepinden skrev et svar til Bananas's tråd i Generel debat
    Ja
  4. drillepinden skrev et svar til Bananas's tråd i Generel debat
    Jeg har lidt svært ved at forstå den togsnak, men det er nok, fordi jeg oftest står af i Roskilde Men når der nu er en farvel-og-tak-tråd, så kan man sige farvel og tak, og kan man ikke finde ud af det så kan man knytte sylten, lukke røven, klappe i som en østers, lukke brødfissen, holde kæft, klappe kaje, flette næbet, tie stille og hvad det nu ellers hedder på forskellige former for dansk.
  5. Umiddelbart vil jeg ikke tro, at der kan være den helt store tilslutning til det fra brugere herinde, men held og lykke med det.
  6. Jeg ved dårligt, hvad jeg skal skrive om Judith i Herning, men jeg vil droppe detaljer om selve akten. Utallige af mine hedeste fantasier blev opfyldt i hendes selskab, og jeg har aldrig oplevet noget så vildt. Sammenligninger som at have sex med Venus, som at sniffe al kokain i verden, eller som at blive slynget til universets ende og tilbage er fattige i sammenligning med det, jeg oplevede. Spørgsmålet er, om jeg vil komme tilbage efter mere en anden dag? Nej, for jeg ved, at jeg er afhængig af Judith. Jeg har været forbi nogle gange, og for hver gang blev det bare bedre og bedre, og jeg er næsten bange for, at jeg ville dø, hvis der var en næste gang. Okay, jeg ville dø lykkelig, men det ville ikke være fair over for hende at dø midt i akten. Jeg vil tilføje, at jeg har betalt ca. 25 kvinder for sex siden jeg begyndte på denne hobby omkring april. Kun en mere end Judith har haft kom-tilbage-faktor. Men det startede med Judith og slutter med hende, og så må jeg finde en ny hobby.
  7. Kalder man det ikke Sehnsuchtstropfen (længelsdråber) på tysk. Øv, det er sgu en skam. Jeg har haft samme faste partner i flere år, og pikkemanden græder sgu næsten hver gang. Det tænder hende, og så bliver jeg mere tændt osv.. Men med de få, som jeg har betalt for sex, så er det kun sket med en enkelt. Men hvad er der galt med glidecreme? Alt - det er som at stikke pikkemanden ned i en spand sjappet mudder, og jeg kan hverken mærke op eller ned, når jeg udsættes for det snask.
  8. Forhistorien til mit spørgsmål er, at jeg har udviklet et stamkunde/venskabeligt forhold til en lille lækker latina i Hamborg. Jeg er stadig lidt af en nybegynder i forhold til købesex, og jeg har ingen idé om danske forhold, men jeg har forstået så meget, at Danmark er der telefondamehalløj, korte lejeperioder, flere omkostninger og mere indtægt end i Tyskland. Ret mig gerne, hvis jeg tager fejl. Den søde latina ca. 27 år, har flot bagparti, er meget køn, er utroligt sød og fræk, er slank, har lidt små men ægte dejlige bryster, og er en tornado i sengen, hvor mine hedeste drømme er blevet opfyldt mere end 1 gang. Hun har hørt, at Danmark skulle være sagen, og at man tjener mere i Danmark end i Tyskland, og så spørger hun lille mig, om jeg kunne anbefale hende et godt sted at arbejde. Det skal lige med, at hun gerne vil veksle mellem Danmark og Hamborg, så der skal være en vis tilgængelighed fra Hamborg og til der, hvor hun skal arbejde i Danmark, så Lolland, Nordjylland og Bornholm er nok dårlige bud. Er der nogen af jer, der har en idé om, hvor der kan være efterspørgsel på en "type", som den jeg beskriver? Jeg ser jo gerne, at hun kommer til Danmark og nok helst trekantsområdet, så skal jeg ikke bruge så lang tid på at køre til Hamborg. Jeg efter en række ture til Flensborg og Hamborg nået frem til, at jeg hellere vil holde mig til noget fast godt end alt muligt tilfældet, der ikke fungerer, så jeg ser gerne, at hun rykker lidt længere nordpå.
  9. Kl. 9.00 i morges svingede jeg forbi Burgstrasse 2, hvor jeg blev modtaget af Dascha og 2 andre piger. Jeg havde aftalt med Dascha, at jeg skulle have en omgang med lidt af hvert i 1 time for 100 Euro. Hun så tilsyneladende helt køn og, så det skulle nok gå fint tænkte jeg – ingen fortrydelse. Hun fik cool cash, og jeg tog et hurtigt brusebad, og så var jeg klar. Ind på værelset og tøjet af, og så skulle kælerierne gå i gang. Argh, første turn off – hun havde et langt heksehår på hagen. Fuck, fuck – glem det tænkte jeg – fokuser på noget andet for helvede. Så gled blikket forbi et modermærke eller hvad dælen det nu kan være lige over hendes overlæbe. Der groede selvfølgelig et langt stift knurhår. Nedtur, nedtur. Næste gang, så bliver jeg nødt til at lave det heftige face check eller købe nogle stærke briller, pis. Jeg prøvede at bevare fatningen og rejsningen, blow med kondom fungerede ok, så skulle hun hyppes i en gang missionær. Jeg skulle bare ikke kigge på skægget. Lidt til højre for venstre tinding og ca. 1 cm over hårgrænsen i hendes pande opdager jeg en byld på størrelse med en tommelfinger. Pikkemanden falder så næsten sammen. Hun spørger om jeg har et kondomproblem – ja siger jeg, og får et håndjob, der ikke fungerer. Det stopper jeg så efter 5 minutter. Nedtur. Jeg får hurtigt taget mig en skylletur, og så skrider jeg videre til noget bedre. Veronika på Feldstrasse. Hun er en ordentlig maskine, gode patter (sikkert silikone) og den vildeste og strammeste røv i monstersize. Hun siger godt nok, at hun er fra Venezuela, men hun har altså også nogle asiatiske træk af den gode slags. Det bliver til en hurtig tur med blæs, missionær, ridetur, ske, doggy og så missionær med en god slutning. Døren på Feldstrasse står stadig på klem, når man kommer der – måske skulle man sætte en lille seddel på, hvor man beder bagmændene om at få den ordnet (jeg kender en tømrer, der bare skal have et par omgange med pigerne, så skulle det være fikset)? Jeg kan forstå, at Feldstrassepigerne kun bliver der en uge af gangen. Veronika fortalte mig, at hun skulle videre til Hamborg søndag. Jeg vil sige, at jeg kun har god erfaring med Feldstrasse, og så kan jeg godt lide den lugt, der er på stedet. Bare kald mig pervers
  10. Åhr, folk er da også så kedelige. Det kan være, at der har været run på for nogle af transerne?
  11. Det er rart med en sådan dobbeltanmeldelse. Jeg tror da, at bilen snart skal en tur til Flensburg og have en undervognsbehandling, og så kan jeg bruge besparelsen på øl, vand og fisse. Tak for tippene.
  12. Jeg var forbi Feldstrasse for en månedstid siden med en kammerat, og vi gav begge 50 for en hurtig tur med hver sin pige, men hvad pokker 80 er vel ok, når man får en god omgang. Men måske skulle vi alle blive bedre til at forklare pigerne at prisen for en quickie altså er 50? Jeg tror i øvrigt, at der en tendens til, at Feldstrasse byder på gode sager. Men det er altså lidt underligt med den åbne hoveddør. Ved nærmere eftertanke bryder jeg mig ikke om, at en tilfældig person bare kan vælte ind fra gaden.
  13. drillepinden skrev et svar til et svar i en tråd i Hyggesnak
    Hej Smuk Enlig Mor Sådan et indlæg kan man da kun blive i godt humør af - humor, glæde og taknemmelighed - det er sgu rørende på den gode måde. Det er tydeligt at du ligger til den lune side, så jeg må som fynbo tilstå, at du bestemt har vakt min interesse. De venligste hilsner Drillepinden
  14. Jeg takker for de gode tips fra alle her. Næste gang bliver ikke til en flakken rundt fra a-z. Jeg vil bestemt følge ekspertrådene, da jeg er lidt træt af den spænding, der følger med, når man står med hatten i hånden og ringer på en dør, og så ikke ved, hvem eller hvad der gemmer sig. Idéen om at man uforstyrret kan kigge på varen først tiltaler mig efterhånden mere og mere.
  15. Så gik turen til Hamborg sammen med en kammerat. Første stop var i Flensborg på Harrisleerstrasse 30, hvor Sexy Sally lige skulle kneppes som opvarmning til tour de fiss. Hendes billeder på sexnord.de løj i hvert fald ikke om udseendet. Men hold kæft, hvor var hun sløj og uengageret, så hende spilder jeg ikke tid på en anden gang. Mage til halvdød sild skal man lede længe efter. Jeg blev træt af at hamre pikken i hende, da jeg ikke er den nekrofile type, så hun kunne få lov til at give et håndjob. Hun masede løs, men det rykkede ikke en skid og til sidst fik hun ondt i hånden. Jeg overvejede et kort øjeblik, om jeg skulle sige, at så måtte hun bare bruge den anden hånd, men nej jeg gad sgu ikke bruge mere tid der, så jeg sagde bare, at jeg havde nydt forestillingen. Videre til Hamborg, hvor første stop var Lusthaus. Det lignede sgu godt nok et rigtigt horehus. Jeg havde udset en asiat, der på papiret og godt med photoshop så ok ud. Hende ringede jeg til – glemte dog at høre om priser. Schatz her mødte op på et bordel, der ligner noget fra en film. Det gjorde damen så ikke, men jeg ville jo bare have en god udløsning, så jeg gik på kompromis med udseendet indtil jeg hørte priserne. Hun fik liste ud af mig, at jeg var dansker, og så var prisen en lidt anden end jeg havde forestillet mig. 100 euro for en halv time og 180 for en hel. Jeg stod bare og sagde uha, og så var hun da villig til at gå lidt ned i pris, men priserne var uden ekstra guf, så jeg sagde bare undskyld for at spilde hendes tid, og så gik jagten ind på et nyt sted. Vi havde udset os et par piger på adressen Sandkrug 12 i en skummel kælder. Den ene var en elegant sag, som jeg normalt kun kunne drømme om, og den anden var en lidt drenget pige. Vi slog plat og krone, og jeg trak ”nitten”. Hun var nu meget sød og syntes at det var helt eksotisk, at jeg var dansker. Nina som hun hed, lignede nogenlunde billederne på hamburg-modelle.de , men de var helt sikkert photopshoppede. Ikke vildt køn men rar - og egentlig hellere det end det modsatte. OK sex, men hendes kropsbygning og ansigt i de forkerte vinkler fik mig til at spekulere i, om hun en gang havde været en mand? Shit – den slags er ikke helt mig. Det fik pulsen lidt ned i pikkemanden, som hun blandt andet havde suttet ret fermt. Vi sluttede af med et håndjob, som var godt. Hun skal have ros for at være varm, kysse rundt på min krop og være engageret i arbejdet. Nu var klokken mange, og jeg var træt, pistolen brugt. Dag to blev det til besøg på fire adresser med "gevinst" på to af dem. Jeg havde udset mig en lille sag, der ydede stort set al slags service. Af sted til Minna i den nordøstlige del af byen, men da jeg ringede på hos hende skuffede udseendet mig. Photoshop havde igen narret mig. Min kammerat havde før oplevet gode ting på Bahrenfelder Chausse 40, så det skulle jeg da også troede jeg. Her skulle jeg have fornøjelsen af en rødhåret rumænsk pige – Rebecca – som virkelig er smuk. Ok sut, ok ridetur, lavede et fedt stunt med at køre pikken rundt på klit og i skedeåbning –yes tænkte jeg. Men jeg var lidt sløv i pikken, og jeg havde ikke helt fået ladt den – pokkers at man i en alder af et par og fyrre ikke kan skyde hver halve time eller halve dag for den sags skyld. Vi sluttede med at hun bare puttede os mig, og så hyggesnakkede vi lidt. Geizhaus på Reeperbahn blev aflagt et besøg, hvor det blev til en cola og overværelsen af at pigerne gloede mere end vi gjorde. Min kammerat var flad af grin over, at den mest buttede af tøserne konstant sendte mig frække blikke. De piger var ikke kønne, og jeg brød mig ikke om bare. Bartenderen havde desuden gevaldigt travlt med at få os til at handle eller bestille mere at drikke. Fuck det sted! Om aftenen ca. 24 timer efter sidste udløsning, så gik turen til tyrkiske Melissa på Oelkersallee. Hun kunne fandme ride – fødderne i madrassen og så fissen ned over pikkemand – rodeo (bare hun ikke knækker pikkemand tænkte jeg). Der blev høvlet godt løs. Afslutningen blev en omgang ske, hvor duracellkaninen ville måbe over tempoet. Bang så skød jeg en lille klat i kondommet. Jeg kunne dårligt nok gå efter den omgang og jeg var da også helt bange for at pigen havde lidt overlast. Næste dag gik turen hjem. Meningen var at Flensborg skulle have et genbesøg, men jeg var sikker på, at jeg ikke ville kunne præstere det vilde, så jeg bruger nogle dage på at få bønner i skyderen inden næste omgang.

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.