Hop til indhold

MrLovaLova

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af MrLovaLova

  1. Det er da spøjst for hun udstråler da virkelig lyst og glæde på de fotos........ironi kan forekomme
  2. Lad mig gætte, hun var vanvittig god til at sutte pik ikke? 😉
  3. Undskyld men har du overhovedet læst annoncen? Der er fyldt med link til anmeldelser??
  4. Enig med de andre, hun lider af kronisk had til danske mænd så brug dine penge ved andre piger
  5. MrLovaLova skrev et svar til LionelM's tråd i Generel debat
    Ej hvad sker der lige? Han har ikke engang giddet at klippe og rense negle, er beskidt, og de pik billeder er virkelig dårlige. Overvejer I seriøst dét??
  6. Har du tjekket hvilken kategori efterlysningen ligger i?
  7. Kæft det lyder vildt! Det gad jeg godt at prøve....
  8. Jeg tror, og håber meget på at flere af disse indlæg sætter moderator ind over for, da det bestemt kun er støjende og ligegyldigt. Jeg ved selv at jeg har indrapporteret en masse af den slags, og der er der blevet taget hånd om det.
  9. Jeg syntes også personligt selv det er en fin tilgang og den rette måde. Jeg finder det lidt forkert hvis manden knepper hende først.
  10. Tja det er vel bagsiden af at få en rigtig god anmeldelse herinde Jeg har prøvet noget næsten tilsvarende ved en anden populær pige derude.
  11. Jeg tror det TS efterspørger er om der er nogen der ved hvornår hun kommer til landet igen? ( bare et gæt )
  12. Ej hun er sgu ikke High-end som der efterlyses. Hun er sød og dejlig ja, men ikke på nogen måder ekslusiv. Jeg er med på du er særdeles glad for hende, men det er ikke helt nok til at komme i den kategori.
  13. Nok ikke noget i midtjylland. Kig efter Remees klub "The Keys"
  14. Det lyder fantastisk. Hun er blandt favoritterne, og lægger gerne op til at blive taget hårdt. De sidste par gange har det været inklusiv anal, og skal da love for der kan komme nogle lyde fra hende når man giver den gas Hun skal have endnu et besøg eller to....
  15. Er stort set stoppet. Prisen har da i den sammenhæng noget at sige, men ikke i forhold til stigning, nok mere den meget faldende kvalitet af besøget som helhed. Det gør at der bliver større spænd mellem pris og kvalitet.
  16. Selvfølgelig er der det, spørgsmålet er nok bare mere hvordan du sætter dine priser contra hvor meget pølse du kan klare Hvis du skal yderligere optimere kan du overveje at tage flere på én gang.
  17. Jeg mener spøjs i mere juridisk forstand. Der er jo i en eller anden grad en form for samtykke? Omvendt så ikke med den som hun tror det er? Han har også betalt hende for det hvilket ikke er ulovligt. Ikke tvivl om at han er et S… og godt vidste han har gjort noget forkert, men fint at få debatteret
  18. En lidt spøjs sag. Jeg har lagt den herinde da det fremgår at pigen har/er prostitueret. https://stiften.dk/alarm112/det-er-jo-ikke-dig-hun-tog-masken-af-og-blev-rasende-men-var-det-voldtaegt?teaser-referral=dc96dc44-c0aa-412e-9e93-85aa80924ca0-15
  19. Og der er allerede linket til anmeldelsen i annoncen?
  20. Jeg har præcis samme oplevelse. Jeg spørger også altid inden om beklædning, ikke noget specielt, bare lidt sexet som på billederne. Og får altid et “ja selvfølgelig”, “yes, baby” eller lign. Og når jeg så dukker op er det de fleste gange bare pigen i morgenkåbe og ser helt forkert ud når jeg spørger om påklædningen?!?
  21. Jamen fedt nok! Analsex bliver hun jo så heller ikke gravid af hvilket nok står højest på listen over de værste ting der kan ske pt. Det er spøjst får nok man ligger inden og gnider pikken uden gummi mod trussen eller lign. så har jeg tænkt mere end én gang, "gør det nu bare", men skal da lige love for jeg har fået en lærestreg med at tjekke kondom nu fremover. Den svier eller klør ikke endnu, jeg vaskede den hurtigt efter så regner ikke med at der kan ske noget
  22. Ja, har læst en del tråde herinde om emnet og tænkt “herregud, værre er det da ikke”. Det er nu noget andet at stå i situationen. Jeg besøgte en af de populære piger i Århus og da jeg pumpede løs bagfra og trak pikken ud manglede der sgu noget. Hun tog det heldigvis rimelig pænt, fandt et par piller i skuffen og slugte dem, og forsikrede om at hun ikke fejlede noget. Hun havde åbenbart fået en vaccine mod sygdomme?? ( er der noget jeg ikke ved? ). Nå, jeg panikker ikke endnu, men det skal nok komme
  23. Jeg er også fuldstændig enig! Det gælder dog ikke kun stedet i Viby du nævner. Det er helt det samme ved pigerne på stedet ved Randersvej. Jeg har besøgt mange af de populære anmeldte piger, og det sker bare gang på gang at de lige skubber tiden i sidste øjeblik, eller de ligner store spørgsmålstegn når man åbner og f.eks. har lavet aftaler om ydelser påklædning osv. Det er virkelig irriterende og har totalt taget lysten for yderligere besøg. Det værste er da nok også alle de søde ‘yeah baby’ hjerte emoji osv man får? Er det fra pimpen bagved der sidder og griner sin røv i laser? Jeg ved det ikke, men føler mig i den grad til grin.
  24. Altså der er ingen steder i 2025 i bare kan finde mænd sådan tilfældigt? Når I ser lumre hudfilm, så er det altså ikke virkelighed Jeg tror de fleste mænd holder en behørig afstand for ikke at blive anklaget for diverse ting. Det vil være noget i skal aftale i forvejen enten via scor eller i swingerklub som andre foreslår.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.