Hop til indhold

licodico

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Jeg har aldrig lavet en anmeldelse før, selvom jeg har kendt siden længe og har været ved hundredevis af gp'er igennem tiden. Men holy fuck... Det her er en unicorn. https://annoncelight.dk/showad/464679 Hurtig på telefonen (sms), får lavet en her og nu aftale og ankommer til stedet. Det ligger lidt træls for min smag (ud til en større trafikeret vej), men jeg spørger før jeg går ud ad bilen om hun er klar, og hun åbner i det sekund jeg banker på døren. Perfekt. Er du svimmel en porno godte der møder mig i døren. Kæmpe silikone patter, slank talje, store læber, synlige abs og en stor rund røv. Fuldstændig som på billederne. Jeg får betalt for 45 minutter med owo, deepthroat og cim. 1.800. fint. Jeg vasker mig, og da jeg kommer tilbage er hun klar. Klar til at trykke min pik helt ned i halsen og gagge på den. Igen og igen. Hun har ingen stopknap, hun kan tage en pik til roden som en pro. Hun tager den helt ned i halsen så den bliver der, mens hun suger og gagger som jeg aldrig har prøvet før. Facefuck er min ting, jeg vælger piger ud fra det, så jeg har prøvet en del. Alle og enhver reklamerer med det nu til dags, men få kan det ordentligt. Melissa og Barbara er dygtige, Kelly er nogenlunde, men hende her..... Shit man. Efter lidt tid med det i forskellige stillinger, vil hun gerne kneppes. Voldsomt. Hun tage min hånd op til hendes hals og vil kvæles. Jeg kvæler hende så hårdt at jeg næsten er bange for hun skal komme til skade, men hun vil bare have mere og mere. Vi knepper i missionær, og nu ved jeg godt det er hendes arbejde, men hendes fisse kramper fuldstændig ud i hvad der minder umiskendeligt om en giga orgasme. Den her kvinde virker til at elske sex. Tilbage til deepthroat hvor hun selv får lov at styre tempoet, og jeg eksploderer kort tid efter ned i hendes dybe hals. Vi hyggesnakker 5 minutter (hun snakker 0 engelsk men hun taler spansk og lidt andet) og jeg er ude af døren igen. 10/10. Jeg kunne gifte mig med hende her. Jeg skriver endda denne anmeldelse bare for at få forfrisket mindet, for jeg ved ikke om jeg ser hende igen. Men jeg håber! Gør jer selv en tjeneste. Besøg hende her. I har ALDRIG prøvet noget lignende. Peace out fra Lico ✌️
  2. Vi skal lige have noget info på din lille sub
  3. Tror jeg ikke, men har ikke spurgt
  4. https://annoncelight.dk/showad/448986 God fornøjelse
  5. Tak drjones for info. Jeg forsøgte at lave en aftale med Thai pigen til i dag, men da hun skubbede den med næsten 2 timer, en time før vi skulle mødes, droppede jeg det. Til gengæld er Melissa fra Letland tilbage. Min absolutte favorit, absolut S-tier GP. Ingen kan sutte pik som hende, hun kan facefuck som de vildeste på pornhub. Så jeg holder mig i skindet indtil jeg får tid til at se hende, og jeg kan VARMT anbefale hende!
  6. PS. er ikke til tykke piger men lidt at holde i gør ingenting.
  7. Hejsa. Er alle de sædvanlige gode på ferie pt? Jeg synes i hvert fald ikke der er så mange af de kendte i Aarhus pt :) Leder efter en at mødes med i morgen formiddag, er der nogen der kan vouche for en der annoncerer pt? På forhånd mange tak!
  8. https://annoncelight.dk/showad/447556 Legit?
  9. Nogen der har noget info om hun kommer tilbage og hvornår?
  10. Thank you good sir!
  11. Udseende, vibe, kvalitet, pris
  12. Aarhus/Midtjylland
  13. Hejsa. Pigerne på fx annoncelight, escort-side osv. har alle nogenlunde ens priser og service. Hvor finder man high-end pigerne? Hvis man virkelig skal forkæle sig selv, hvor skal man så kigge hen? Altså luxus pigerne til den kræsne og velhavende gentleman? Har brugt sugardaters meget førhen, men synes det er blevet for besværligt og for langt mellem snapsene. På forhånd tak. Mvh.
  14. Har besøgt stedet mange gange, og billedet fra entreen ligner meget godt entreen på stedet. De har dog ofte brugt falske billeder, så svært at sige om disse er retvisende. Det er ellers et lækkert sted med generelt dygtige piger der giver en god service. Det ligger diskret men rimelig åbent, så det er nemt at smutte igen hvis det viser sig billederne er fake.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.