-
S i Fredericia - waaauw
Hvor meget tager S for en tur efter hun er kommet til Fredericia? Har kun gode minder om hende, fra hendes tid i vejle :O
-
Leena Thaimassage, Horsens
Hvad koster sådan en tur? Og passer billederne med det de viser på den side du linker til
-
Fisting hos thai
Hulemanden skrev et svar til Lemannkasper's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandLige et lavpraktisk spørgsmål men, hvad gør de egentlig med neglene? Hende der linkes til i tråden har negle der er 1-2 cm'er lange, det er måske ikke det fedeste at få stukket op i røven?
-
Diana Skanderborg love it
Hvor er vi cirka i Skanderborg? Er det i midtbyen eller er vi ude i oplandet?
-
Er det urimeligt?
Da mange skjuler deres aktiviteter for konen, så er det mig ubegribeligt at alle piger ikke kører 100% lugt neutrale pleje/skønhedsprodukter. Man læser jo tit i anmeldelser at personen dufter af parfume, og det tror jeg tit gør at folk med koner og børn simpelthen vælger de piger fra. Røg indendørs på bordel har jeg aldrig selv bemærket.
-
Emma i Hampen, en sikker vinder
Emma er skide sød, lækker og dejlig. Har besøgt hende to gange, og det har været alle pengene værd. Hun er velholdt og pæn, men alderen på de 29år skal man nok tage med et stort gran salt. Mit bedste bud er at hun er 34-36 år gammel.
-
Arisa - ny thai Aarhus
Var forbi Arisa forleden efter at have forsøgt aftale med flere andre. Hun var egentligt ret langt nede på listen den dag, da jeg som udgangspunkt kun besøger piger med mere end en god anmeldelse. Da Aria trods alt havde en god anmeldelse, så tænkte jeg at det da var et forsøg værd. Jeg ved ikke om hun har flyttet lokation, men adressen er ikke på Trøjborg som trådstarter skriver, hun befinder sig nu mellem Frederiksbjerg og Langenæs. Kommunikation foregik til at starte med via telefon, hvor der ret hurtigt blev foreslået at hun ville sende en SMS med detaljerne. Vi blev enige om en time, og hun sendte adressen og jeg var lige i området så jeg ankom ti min senere, og hun åbnede op. Wow hun er smuk, der er ingen tvivl, det er som trådstarter skriver 100% hende på billederne, og hun er bare SUPER køn i virkeligheden. Lejligheden er pæn og ren, blev vist ind i rummet, hvor det skulle foregå, spurgte om et bad og blev vist ud på badeværelset med et håndklæde i hånden. Badeforholdende er helt OK. Efter badet begyndte massagen, hvilket også var ganske udmærket. Der er ikke tale om en hård massage, hvor der bliver gået til stålet og man ligger og vrider sig i smerte. Den var behagelig, men også ordentlig. Ikke noget med at pjaske lidt med Olie, det blev udført metodisk efter kunstens regler. Undervejs udviklede det sig til B2B, hvilket hun også mestrede fremragende. Da det var ovre fortsatte vi i Oral sex til hende, og da jeg blev ret tændt af det og hun også blev ret våd sprang vi blowjobbet over og vi dyrkede sex i flere stillinger. Jeg kan godt have lidt svært ved at komme, men her må jeg sige det var lige omvendt. Jeg ville så gerne, men alt for tidligt skød kanonen af, og det hele var slut. Efter massagen var der tid til bad, og jeg fik en Cola. Vi fik sagt farvel, og jeg stod på gaden ca. 60 min efter jeg gik ind ad døren. Hun er her en periode endnu, hvor langtid der er tale om ved jeg ikke, da det var lidt svært at blive klog på. Alt i alt en fantastisk oplevelse. Hun har efter min mening ikke fået nok opmærksomhed på dette forum i forhold til, hvilken perle hun er. Flere her er glade for S i Vejle, hvilket jeg også selv er. Arisa er på samme høje niveau, så kom afsted En ting jeg dog lige vil nævne er at det engelske er på begynderbasis, så er du til lange samtaler er det nok en der er lidt mere erfaren i den disciplin du skal have fat i
-
Elena Aarhus (Viby), sikke en talje
Det er et udmærket spørgsmål. Kemi/forventninger er nok de helt store faktorer her. Jeg er kræsen og har også store forventning til de piger jeg besøger. Det er sjældent at jeg besøger piger, hvilket også betyder at jeg nøje udvælger pigerne inden. Jeg besøger aldrig en pige, hvis de ikke har flere gode anmeldelser, og Elena havde netop to. At de så var af den samme person indså jeg først bagefter. Den strategi gør at jeg sjældent går skuffet derfra. En ting omkring Elena er dog indiskutabelt. Der annonceres med 69 inkluderet i prisen til 800,- for 30 min, så er det ikke fair at hun kræver ekstra penge for den service mist i det hele.
-
Elena Aarhus (Viby), sikke en talje
Jeg vil lige give mit besyv med omkring Elena. Besøgte Elena forleden, efter at have læst Aarhusbanditten's indlæg, og set de skønne billeder. Mødte op på adressen, Engtoften i Viby. Parkering er perfekt, diskret indgang og stedet er pænt rent. Det passer mig perfekt, og har tidligere besøgt Kristina på stedet med stor glæde. Man bliver lukket ind af en Østeuropæisk madame jeg nødigt ville op og slås med, og ført op til væreslet. Ind kom Elena og sikke en skønhed. Hun er virkelig top lækker. Hun er 100% præcis som på billederne, og hendes krop er helt vild. Taljen er som Aarhusbanditten skriver virkelig flot. Havde på forhånd bestemt mig for 15min til 600,- men skifter hurtigt mening da jeg ser hende og prøver at forklare hende at jeg gerne vil have 30 min til 800,-, og her opdager jeg så et af de største problemer der er ved Elena. Hun snakker nærmest ikke engelsk, og jeg ender med at pege på menukortet og til sidst tror jeg hun forstår det, og tager så pengene. Smutter hurtigt i bad, fint badeværelse. Afløbet er dog stoppet og lyset virker ikke, det er heldigvis lidt lyst udenfor, så det går lige. Efter at være blevet frisket op møder jeg Elena i værelset, hvor hun hurtigt smider kludende og beder mig tage plads på sengen. Her finder jeg ud af at kys koster ekstra, helt OK sådan er det ved andre. Vil så gerne slikke hende, men nej det koster også ekstra. Prøver jeg at røre hende i skridtet (bare udenpå) så fjerner hun min hånd, og hun er heller ikke specielt vild med at man røre ved brysterne. Efter vi er gået igang, så finder hun håndsprit frem og beder mig smøre det ud på hænderne, hvilket jeg gør. Vi kommer så til der, hvor kondomet skal på, hvilket foregår ved at hun først sprøjter noget væske fra en spray flaske på pikken (formentlig sprit), også kommer kondomet på, også mere sprit udenpå kondomet for til sidst så at putte en klat glidecreme på. Nu er hun så klar til jeg kom efter og begynder at ride mig, hvilket sker i et roligt tempo. Vender hende om og knepper hende så lidt i missionæren, bagfra også missionæren igen, hvor jeg også afslutter. Der er nok her gået 10 minutter, så læner mig tilbage på sengen og prøver at snakke med hende. Da det er formålsløst, og hun svarer i øst når jeg spørger i vest, så ser jeg ingen grund til at blive der meget længere. Hun er heller ikke ligefrem nusse typen, så da hun glor på mig med øjne der siger "Så kan du godt tage hjem igen" vælger jeg at tage mit tøj på og smutte. Da jeg sidder i min bil ca. 20 minutter efter ankomst, så fortrød jeg sådan at jeg ikke bare havde taget de 15 min. Hun er et middelmådigt knald, men lang fra mere end det. Hun giver intet af sig selv, og havde det ikke været for hendes top lækre udsende havde hun aldrig haft en chance i den branche. Jeg kommer ikke til at besøge hende igen, det er simpelthen ikke det værd. Sted: 8/10 Pigens udseende 10/10 Sex 3/10 Gentagelse: Nej
-
Sabrina Anal Queen - Århus - fantastisk
Du kan ikke parkere ved døren alligevel. Det er meget tæt på Øst for Paradis.
-
Darin - Randers super oplevelse!
Er der nogen der ved, hvad der er sket mere i den sag? Mon vi får Darin at se igen, eller om det er et overstået kapitel.
-
Tascha, Dansk Chokobabe.
https://annoncelight.dk/showad/256714 Åhh jeg elsker chokolade, og da jeg aldrig har prøvet en kvinde fra afrika var det jo oplagt at aflægge Tascha et lille visit, nu hun endelig kom på besøg i Aarhus. Vil ikke gå i detaljer omkring det seksuelle, men hun er en meget dejlig pige og alt der står i annoncen er korrekt, billeder, alder, osv. De holder til i en lækker ny lejlighed med diskret indgang, og gratis parkering lige ved siden af. På vej ud fik jeg lige et glimt af Anastacia, bestemt også en flot pige som jeg også gerne ville besøge på et tidspunkt. Begge piger er der indtil Søndag, så se og kom afsted før det er for sent.
-
Selin i Viby (Aarhus)
Hvordan er hygiejnen? Overvejer at besøge hende, men kan se at der i en tidligere anmeldelse er nævnt hun var fraværende og stank af røg
-
Saibua, Silkeborgvej Aarhus
Det syntes jeg personligt er lidt trist læsning. Er der børn i butikken er det et totalt no go for mig, og jeg syntes næsten det burde anmeldes.
-
Amy Risskov
Jeg holder mig også væk, men har faktisk spekuleret på om man skulle gå skridtet videre. Ikke fordi jeg som sådan går ind for at man skal anmelde til højre og venstre, men børn der opholder sig på et bordel er som skrevet før langt over grænsen.
Hulemanden
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg