Alting skrevet af knast66
-
Tarp ved Esbjerg :)
Der er en lidt langhåert på stedet. Hun giver fandme kompetent massage. Ang. det med afslutningen, har jeg ingen anelse om.
-
Moon Tarp
knast66 skrev et svar til den nysgerrige's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandHej. Er der gerne hver anden uge. Massagen er kanon. Der er 3 piger, så vidt jeg kan tælle, og de giver fra god massage, til fremragende.. Der er en med lidt længer hår, hun er fantastisk.. Vil næste gang prøve om der kan arrangeres at den sidste halve time kan udføres af 2 piger.. Angående om der er mere ved jeg ikke. Er kommet til den konklusion at jeg ikke vil skide der hvor jeg spiser..
- Moden dame?
-
Optage lyd af orgasme
Ja, har da også hjulpet dem til nogle rekorder. På Candy Crush..
-
Thai Guf Fredericia - stram, stram ny pige ;-)
Sgu da ikke med de boobies..
-
Faida Horsens
knast66 skrev et svar til jenslillemandhansenv2's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger i JyllandVil du vædde?
-
Esbjerg og omegn
Du må lidt mere syd på. http://ekstrabladet.dk/massageescort/?query=run&areas=jylland_vest&freetext=Ålbæk
-
Pas på hende !!!!
Mega træls..
-
Pas på hende !!!!
Hun ser sgu ellers ok ud på billederne. Var hun også det in real life?
-
Ålbæk Hovedvej 38
Var forbi lørdag aften. Ringede i forvejen så det var bare at glæde sig. Bestilte FP til 1K Massage 3/6 , Pigen 6/6. Dansk/engelsk 1/6. Man bliver sgu altid lidt benovet over hvor godt thaierne kan se ud..
-
Slingre ned af Teglværksgade
Hun er fandeme Fræk.
-
Jens Baggesens vej Århus
Har prøvet det et par gange.. Så vælger jeg kun massage...
-
Milk, Vardevej 20 i Vejle
Ja, det er sgu en dyr sport...
-
Nymindegabvej 267 Varde
Der er nok en der har kørt pigen MEGET varm..
-
Fredericia Bodythaimassage Danmarksgade 50
Syntes da at du skulle skrive en masse. En masse reklame for dig selv??
-
Nastja, Geizhaus Hamburg
Super god indlæg...
-
Gode erfaringer fra Bruxelles
Der er godt nok mange studiner man gerne vil hjælpe med finansielt støtte til deres uddannelse..
-
Hvem kender disse
Vil da gerne vide hvad det skal koster inden de starter med at gøre rent og skifte dæk..
-
Er der nogen der har mødt denne i Århus?
Halløj.. Er der en nogenlunde placering af butikken hvor disse to holder til?
-
Ban Phan Thai - Århus
Fik massage for 3 uger siden på adressen. Ny pige, 38 sommer, rigtigt sød, slank og meget pæn. Kunne næsten ikke en bjælde engelsk. Massagen var 4-5 af 10
-
Manne "nyt Thai Sted" Gjesing
Havde hun meget langt hår?
-
Typisk thai-massage
Hun har da et dejligt glimt i øjnene..
-
Hodde ved Varde.
Mener det er starter fra 600 til 1500
-
Hodde ved Varde.
http://side6.dk/resultatside/?q=hoddebabes
-
Hodde ved Varde.
Var på besøg hos hende for et par dage siden. ADVARSEL: Hun er fantastisk sød, flot.. Er der vist nok 1 uge endnu. Billederne på diverse "salgs annoncer" passer vist. Men man skal huske aldrig stirre sig blind på dem. Men hun er sgu en stjerne.. Har den filosofi at det koster det det koster. Men det var ikke ublu.