Hop til indhold

Taboo

Glædespige
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. For fuld musik begyndte at følge Taboo
  2. Ja, mere eller mindre - virker fint 😊
  3. Denne guide er lidt en klassiker, og den illustrerer på glimrende vis de to primære måder at forberede til analsex på: https://howtocleanyourass.wordpress.com/
  4. Om der lige findes noget i Europa, præcis som det du linker til ved jeg ikke, men hoteller skræddersyet til sex findes der mange af. Søg på booking.com f.eks. efter stundenhotel, love hotel eller adults only. Her er et bud: https://www.lustra.la/en/home/ Eller: https://love-hotel-adults-only.parishotelsfr.com/en/ Er det noget i den stil du mener? Selve aftalen og transaktionen skal man givetvis selv stå for.
  5. 88’er begyndte at følge Taboo
  6. denfraekke71 begyndte at følge Taboo
  7. Hvis en gæst kommer hurtigt (og det sker faktisk jævnligt), så oplever jeg ofte, at efter lidt nussen og pillow talk, er han klar til en omgang mere. Det er ikke sikkert at rejsningen holder længe eller han kommer, men sex og intimitet er jo så meget mere end penetrering. Han bliver ihvertfald aldrig sendt ud af døren før tid medmindre han selv ønsker det
  8. Jeg tror(!), at man kun ser de annoncer, der er aktiveret siden midnat. Annoncer udløber hver midnat og skal manuelt aktiveres - foregår muligvis automatisk, hvis man har en VIP-annonce. De annoncer, som du ikke ser, er ikke aktiveret efter midnat og de kommer ikke bare frem - selvom de stadig er aktive.
  9. Cazpar begyndte at følge Taboo
  10. Den bedste kaffe er sjældent den mest perfekte. For mig er det den kop kaffe, der bliver serveret på sengen en stille weekendmorgen, hvor tiden synes at stå lidt stille, og hvor selskabet betyder mere end indholdet i koppen.
  11. Når en mand vælger at henvende sig til mig, så gør han det ud fra de oplysninger han har til rådighed. Jeg er dansk, en moden kvinde med en naturlig krop. Måske har han set mine billeder. Og det er det, jeg bliver valgt ud fra. Det er ikke min personlighed eller kemien mellem os, for han kender mig ikke. Vælger han at komme igen, så er det en anden sag, så spiller personlighed og kemi ind. Vi vil altid være en genstand for en eller anden fetish eller fantasi - det tror jeg, at vi gp’ere må acceptere - og det har jeg det fint med.
  12. Ungsøger begyndte at følge Taboo
  13. Joys i Aarhus har rum med gloryhole.
  14. Thomas L. begyndte at følge Taboo
  15. Min erfaring som GP’er er, at langt de fleste gæster er gifte mænd, hvor ægteskabet egentlig er godt, men hvor sex ikke længere er eksisterende enten pga manglende sexlyst eller sygdom. Der er også en gruppe af mænd, som kommer på besøg, fordi de har særlige lyster i den lidt mere kinky kategori, og som konen ikke er indstillet på at lege med på eller det måske slet ikke er muligt at italesætte i forholdet. Så det I skriver her er meget genkendeligt fra de gæster jeg møder og jeg føler mig faktisk meget privilegeret i at kunne være med til at imødekomme jeres behov og måske i virkeligheden er det med til at I fortsat kan trives i jeres ellers velfungerende ægteskaber.
  16. MMDJURS begyndte at følge Taboo
  17. MUVITO begyndte at følge Taboo
  18. Taboo skrev et svar til Taboo's tråd i Generel debat
    @sn57 tak for de fine ord og jeg nød i den grad også dit besøg 🥰
  19. Taboo skrev et svar til Anja40Horsens's tråd i Generel debat
    Det kan jeg helt tilslutte mig 😊
  20. Taboo skrev et svar til Taboo's tråd i Generel debat
    @Håbet du kan klikke på mit profilbilllede og så tryk på fanen “om”
  21. Taboo skrev et svar til Taboo's tråd i Generel debat
    @Refresh pillow talk kan helt klart også bruges i halvlegen inden næste runde 😄…
  22. Taboo skrev et svar til Taboo's tråd i Generel debat
    @FlemmingP det lyder som 3 rigtig dejlige møder og du har helt ret. Ingen er ens og forskellige tilgange kan være både erotiske og ekstrem frække. Men fælles for det du beskriver er, som jeg læser det, lysten til hinanden, at fornemme og aflæse den anden og begge parter er fuldt tilstede i mødet. Tak for at dele
  23. Taboo skrev et svar til Taboo's tråd i Generel debat
    Så enig… den Aller bedste følelse

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.