Hop til indhold

anon

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Kan du overkomme at uddybe hvad dit egentlige problem er?
  2. anon skrev et svar til et svar i en tråd i Anmeldelser af piger og klinikker i Jylland
    Det er også vildt meget at forlange at man skal bruge 3 minutter på annoncelight
  3. Ledelsen: Tak for en god anmeldelse. Hvem er pigen i Odense?
  4. anon begyndte at følge lillinordjylland
  5. Annoncen Link lyder godt, men også som fake. Er der nogen der har været der?
  6. Tak for en god anmeldelse. Har du et link til søsteren?
  7. Tak til Sherlock for at gøre opmærksom på at Adelie var åben for aftaler. Jeg var så priviligeret at få en aftale med Gudinden Adelie i Randers. Det blev et dejligt gensyn. Helt 7 år siden sidst var det ikke, måske Ca 4 år. Men Adelie kendte mig og mine ønsker. Det er ret fantastisk. Jeg valgte alt fra ekstraydelserne, og jeg fortrød ikke en eneste af dem. Det er svært at beskrive min oplevelse godt nok. Men det var verdensklasse. En Gudinde i den klasse er ikke billig, men du får ikke bedre sex til pengene. Hun er enestående fantastisk.
  8. anon skrev et svar til anon's tråd i Efterlysninger i Jylland
    Mange tak. Jeg prøver noget andet
  9. Er der nogen der har erfaring med Stella DK nu i Aalborg? Stella
  10. anon begyndte at følge Vixenida
  11. Strengt taget kan man godt. Men skat vil snart kontakte dig og spørge hvordan det går med din virksomhed, hvis eneste aktivitet er brug af en welnesskonsulentinde, og ingen indtægter eller varelager. Mere om underskud og skat i forskellige virksomhedstyper. https://revisorpilot.dk/underskud-og-skat/
  12. En virksomhedsejer må gerne ansætte hvem som helst til et lovligt job. F.eks sekretær eller Personlig Assistent. Hvad arbejdsgiver og lønmodtager bliver enige om at lave i fritiden er vel frit. Det er ikke første gang at en chef har haft et forhold af sexuel karakter med en ansat. Jeg har haft en ansat som jeg mødte via SD. Hun var nu bedre til sex end til sit arbejde, selvom hun havde erfaringer der matchede jobbet.
  13. Jeg har ikke set en positiv anmeldelse af Foxy. Det får mig ikke til at dømme Foxy som person, men det får mig til at vurdere Foxy som professionel. Det er nogenlude ideen med at have et forum, som dette, med mulighed for anmeldelser. Der er en lille (bitte) mulighed for at dem der har haft en positiv oplevelse, af en eller anden grund, ikke vil dele det med andre. Men chancen er for lille for mig. Hvis ingen må vurderes negativt, må ingen vurderes positivt. Sådan er det heldigvis ikke.
  14. Jeg er helt enig med dig. Jeg havde et par gode oplevelser for år tilbage. Men hun har helst mistet fornuften. Jeg kan kun anbefale at holde sig væk.
  15. Dybt utroværdig. Mangler altid penge. Synd og bedrag. Jeg har mødt hende nogle gange, og der er meget snak og forklaringer. To tre gange har vi haft sex, endda med video (på min telefon). Ellers mest skuffelser.
  16. Det ligner ellers meget en tatovering af nogle kysselæber. Men nu er jeg heller ikke læge.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.