Hop til indhold

weber

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Det er helt reelt. Jeg vil kalde det body to body med en hånd trold. Kvaliteten er meget svingende alt efter hvem der er på stedet. Derfor har jeg ikke besøgt stedet i lang tid. Der findes tilsvarende sted i Odense.
  2. Kan vi ikke blive enige om at annoncer der fører os kunder bag lyset ved at vi møder noget helt andet end annoncen siger, dem ignorerer vi alle og holder os langt væk fra. Ellers kommer vi aldrig af med det uvæsen der hedder FAKE annoncer.
  3. Jeg respekterer at et sted er grønt. For mig er det kun grønt.
  4. Tror jeg ved hvad du mener. Du søger et bordel der ikke ligner et bordel. Jeg har besøgt stedet i Nr. Aaby et par gange. Det er et fint sted.
  5. Jeg var forbi sidste uge. Ikke hende på billederne i annoncen jeg mødte. Første gang jeg var på stedet var ellers ok. Jeg burde være gået igen, det gjorde jeg ikke, desværre. Nu blacklister jeg stedet fremover.
  6. I stedet for at bestille kort tid vil jeg anbefale at bestille hos en anden. Niveauet er bare for lavt.
  7. Jeg var forbi Lisa i dag. Helt bestemt basis for en gentagelse.
  8. weber skrev et svar til kir's tråd i Efterlysninger på Fyn
    Hold da op. Fik du en bøde, fordi du kom for hurtigt?
  9. weber skrev et svar til et svar i en tråd i Generel debat
    Jeg fik engang en sms fra en Thai, med bynavn hvorfra jeg kommer og prisen jeg havde givet. Og intet andet. Tænker det var til aftale bogen, så hun kender prisen til næste gang jeg vil komme. Nok ikke alle der betaler det samme hos hende.
  10. På den måde kan man lave en lang tråd, med byer der er langt fra Vejle.
  11. Har en tid senere i dag. Håber det bliver den sædvanlige gode oplevelse.
  12. weber skrev et svar til et svar i en tråd i Efterlysninger på Fyn
    Nok svært at finde interesserede. Tabte helt lysten, da jeg havde læst annoncen. For mange regler og for høje priser.
  13. weber skrev et svar til Brndmx's tråd i Efterlysninger på Fyn
    Hvorfor ikke selv aflægge hende et besøg. Så kan du også lave en anmeldelse.
  14. Ja der er gang i den. De bedste GB jeg har deltaget i, er med kvinder der deltog af lyst, og ikke på grund af økonomi. Og nej, det er ikke fordi de har været gratis.
  15. Måske er løsningen på dette velkendte problem et aftale papir. Lav et stykke papir, hvor forskellige ydelser er skrevet. Kryds af ud for det aftalte, skriv prisen i en rubrik for neden og underskriv begge. Så er der vel ingen tvivl. Om det løser problemet? Næppe

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.