-
Rose, Vejle C
Jayjay skrev et svar til dontfuckingmailme's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger i JyllandDet er længe siden jeg har bidraget med noget herinde - men Rose fortjener det virkelig! efter at have læst anmeldelsen her fik jeg lavet en aftale her i aften. Er vitterlig lige kommet ud fra lejligheden og sidder i bilen og skriver denne anmeldelse. Hendes billeder gør hende ikke retfærdighed - hun er et styks lille super flot kvindemenneske! Normalt er jeg ikke til silikone, men hendes var pænt lavet og var nogenlunde bløde. fik 35 min. For 700 kr. Og der var ikke meget massage, men hurtigt til hyggen. vi nåede hele vejen rundt, både 69, Missionær og doggy. Den røv er lige til at spise! Jeg sprang analt over, men hun spurgte ivrigt om jeg havde lyst. Sluttede af med megafransk med mig stående og hende på knæ - super frækt! Hun slugte ikke, men det gør ingenting for mig. super oplevelse alt i alt, hun er virkelig sød og fræk! Jeg fortalte til sidst at jeg havde fundet hende på denne side, og hun spurgte om ikke jeg ville skrive noget om hende hvis jeg havde lyst. Hun ville gerne have folk vidste hun tilbød megafransk hehe. Det er hermed gjort! Behandel hende godt - det fortjener hun. hun tager hjem til december, men kommer retur til januar sagde hun.
-
Beer - Vejle
Hun lyder dæleme fristende nogen der ved hvor længe hun bliver? jeg syntes jeg læste et sted i tråden det kun var oktober ud? på forhånd tak Jayjay
-
Kingi - meget sød og naturlig pige
Jayjay skrev et svar til Natskygge's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHar lige haft fornøjelsen af en halv time hos Kingi. dejlig smilende og sød pige! Taler godt engelsk. Billederne er helt retvisende. Dejlige former og en røv jeg ku bruge timer bagved vil holde selve agten for mig selv - men jeg var super tilfreds. Stod på gaden igen da der var gået præcis 30 min. Det var dog mig selv der måtte gå, hun havde ikke travlt. hun er her vist kun 8 dage endnu, og så tager hun tilbage til Ungarn og kommer retur igen. klart en anbefaling herfra! Jayjay.
-
Gl struervej Holstebro
Nogen der ved om der stadig er liv i forretningen her? evt har et link? Jeg er på udkig efter noget lækkert i Struer/Holstebro området mvh. Jayjay
-
Body to body Holstebro
Jeg skal overnatte i Holstebro tirsdag og synes det lyder interessant er det på Kildevej? på forhånd tak! Jayjay
-
Randers blow
Har prøvet at skrive til hende i dag. Skal nok give et resume hvis jeg har heldet med mig
-
Vendersgade Frederecia SS
Jeg var forbi Ten i dag kl. 13.00, efter at have læst tråden herinde, og da jeg havde ærinde i Fredericia. Kan kun give de tidligere skribenter ret, hun kan nogle tricks Sød smilende pige, som virker afslappet og afklaret. Det hjælper altid på stemningen. Jeg fik et bad først og derefter ind på briksen. Hun spurgte hvad jeg ville have,og jeg sagde en times olimassage. Så spurgte hun grinende "maybe more?" Jeg sagde "maybe", selvom jeg udemærket godt vidste hun nok sku få mig overtalt. Hun gir en rigtig god massage! Det er seriøst nok en af de bedste massager jeg har fået et sted som også tilbyder fuldpakke. Jeg måtte bede hende hold lidt igen nogle steder, men det er nok mest mig der er en pivskid Hun lyttede fint efter og var god til at fornemme når det blev for hårdt. Til sidst mens jeg lå på maven gik hun igang med at pirre til den store guldmedalje. Det var super blidt og lækkert til at starte med og endte med jeg nærmest stod på alle fire mens hun rev den af på mig. Pivfrækt På det her tidspunkt havde jeg ikke sagt en lyd om HJ eller andet og det havde hun heller ikke. Jeg elsker når en massør kan læse ens signaler og bare følger strømmen, i stedet for at stoppe op og spørge. Da jeg blev vendt rundt spurgte hun bare lige kort: "600 ok?" Tror jeg fik fremstammet "yes yes!" Herefter et blidt, pirrende og tålmodigt HJ. Det kulminerede da hun vendte røven til mig, stadig med kjole på, og jeg lige sneg en hånd ind på hendes inderlår, hvorefter hun uden opfordring hev kjolen over hovedet i et snuptag. Herefter svingede hun det ene lår over mig så vi lå i en 69er, krængede trusserne til side,og pressede sin fisse ned mod min mund. Jeg gik ombord i herlighederne der gik længe før jeg måtte overgi mig Derefter lidt aftørring og mere massage på lårene. Alt i alt en super lækker oplevelse. Fornemmede vi havde en god kemi. Der var gået 55 min da jeg stod på gaden igen. 600 kr. For en times kanon massage, krydret med klasse HJ og oral til hende - jeg tror jeg har fundet mit nye yndlingssted i den her del af Jylland Klart anbefalelses værdigt. Håber det kunne bruges til noget! - Jayjay
-
Kandy - fabelagtig krop!
Jayjay skrev et svar til sexlife's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnTak for anmeldelsen. Den røv er ikke til at stå for... Var det en halv time for 800 kr inkl. Superfransk? Hvordan er stedet? Ligger indgangen diskret? Er lidt for lokal kendt på Østerbro, så vil helst ikke støde ind i bekendte På forhånd tak for hjælpen! Hilsen Jayjay.
-
Isabella på Hotel i Vejle Centrum
Hun er stadig i landet men i Århus nu. Inspireret af anmeldelsen sku jeg også prøve en tur var forbi i dag kl. 15.00, der var hun lige kommet fra Flensborg sagde hun. Lidt lille hotelværelse kun med enkelt senge - de er altså bare sværere at lave de store øvelser på. Flot krop, store lækre bryster, fake men dejlig bløde. Og så en rigtig samba røv! Lidt halvkedeligt Blow, men alt andet var fint. Sød, smilende og indlevende pige. Tror ikke det bliver til en gentagelse dog. Gav 800 kr for en halv time uden superfransk. Hvis man er til latinoer og sambarøve kan hun godt anbefales Mvh. Jayjay
-
Katin, thaisportmassage, Borups Plads 26
Jayjay skrev et svar til frisk fyr nsj's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHejsa. Var forbi Katin i dag, måtte prøve den omtalte 4 hands massage Super oplevelse hele vejen igennem! 2 søde og smilende damer, ikke modeller, men de havde masser af indlevelse og charme. Det sluttede lidt spøjst med at den ene gav mig sokker på mens den anden gav mig hovedbundsmassage!? Ku ikke lade være med at grine hvilket resulterede i at de også grinte højlydt hun syntes åbenbart jeg havde fået kolde fødder! Jeg kan klart anbefale dem og kommer helt sikkert igen. Specielt med den meget fair pris. Jayjay
-
N&N Oddervej
Det ville være dårlig stil hvis jeg ikke lige smed en kort anmeldelse, når nu jeg har brugt dette steds fortrinlige medlemmer til hjælp Det blev Day, og alle mine forventninger holdt stik! Hold da op en GFE! Kan ikke helt forklare hvad der skete, vi svingede bare 100% tror jeg. Det er vist det man kalder kemi! Jeg fik ikke hele timen brugt, kun ca. 45 min, men blev tilbudt massage efterfølgende og takkede nej. Så det er min egen fejl. Var heeeelt færdig. Det er på ingen måde sidste gang jeg har været forbi der Godt man er i Århus ofte på forretning Hehe Hilsen JayJay
-
N&N Oddervej
@ Århuselsker: Jeg ville lyve hvis ikke jeg sagde tanken havde strejfet mig @ Gammelnok: Du har helt ret, lidt som at vælge mellem bøf eller... Bøf? Tak for hjælpen igen. Jeg har været flittig læser men sjælden skribent, dejligt der er nogen der gider give sig tid til at hjælpe. Hilsen Jayjay.
-
N&N Oddervej
Tak for hjælpen Gammel! Efter at have læst hele tråden her blir det svært at vælge mellem de to - men mon ikke jeg finder en løsning Nogen der har præferencer? Forsat god dag :)
-
N&N Oddervej
Hejsa. Jeg har et par dage i Århus og kunne godt tænke mig en gang massage med fuldpakke. Må jo indrømme at både day og Farida lyder meget tiltalende Er der nogen der ved om de stadig holder til på NN? På forhånd tak for hjælpen :)
-
Mille marie
Jo hun har været i Give tidligere. Jeg har også besøgt hende i Rødovre og i Herringløse på Sjælland tidligere. Men ingen der ved om hun er aktiv stadig? Mvh. Jayjay.
Jayjay
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg