-
Anissa akkurat bestået
Der er ikke så mange gode på vestegnen for tiden, så jeg brød min regel om "ikke flere rumænere" og tog en chance grundet gode anmeldelser herinde. Hun var absolut en af de bedste jeg har været hos indenfor genren, men det siger ikke meget. Det gode Top hygiejne, top lækker. Store smukke øjne og en petit krop. Startede med en massage som var "ok". Slikkede hende længe og hun var utroligt ren, lækker og veltrimmet. Fik lov at kneppe rimelig længe også (ca. 15-20 minutter), vigtigt for mig da jeg godt kan tage noget tid. Hun er egentlig også meget charmerende, men der er ikke mange ord i hende. Det dårlige Stedet. Det er rent og sengen er fint, men kunne høre hendes roomie bræge løs på rumænsk. Telefon. Ja, den kunne hun ikke lade være. Det var ikke grelt, men den skal bare væk. Spildtid. Da hun ikke kunne tage mere, lå vi bare og gjorde intet. Man har jo ikke lyst til at påføre pigebarnet skade, men der var ikke noget serviceminded i hendes opførsel derefter. Hun lå bare som en død fisk og stirrede. Ingen tungekys (står der ellers i annoncen), sports-bh på under hele akten. Opsummering Seancen var måske halvdelen af prisen værd. En halv time havde også gjort det bedre end en time, for hun orker det ikke. Kunne lige så godt have set en pornofilm. Akkurat bestået, gentagelsesfare 0. https://escortguide.dk/annonce/76473 //skjald
-
Sandra i Herlev/Kbh - super god
skjald skrev et svar til skjald's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og Københavndet betyder, at jeg ikke gider gå i detaljer af respekt for hende ift. andre mænd der forventer alt muligt som ikke står i hendes annonce, men at der var meget inkluderet i mit besøg.
-
Sandra i Herlev/Kbh - super god
skjald skrev et svar til skjald's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnKlinik
-
Sandra i Herlev/Kbh - super god
Hun er super god. Hendes Full Package er meget "full". Helt på niveau med tidligere stjerner fra samme lokation som Hana. Alder nok i 30-erne, lidt mindre bryster end på billederne, ellers ligner hun meget - flot flot pige. Sådan en man gerne vil besøge igen, men også lige skal tage tilløb og have energien med selv. Hun arbejder virkelig for at tilfredsstille. Synes ikke der er så mange gode i byen lige nu, så fedt at finde hende https://escortguide.dk/annonce/75742
-
Utro - Thaibesøg
Vild tankegang, selvfølgelig er du utro.
-
HANA NEW THAI GIRL i Herlev - er hun scam?
skjald skrev et svar til The_dude_man's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnIkke et scam. Havde en fantastisk time hos hende. Billederne mildt redigerede men hun er lækker.
-
Jeg vil gerne prøve en Threesome med TS fuck and fuck girl
Jamen tak for info 👍
-
Tanya Herlev / Valby Langgade
skjald skrev et svar til Luxus Drengen's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHun er sød, FP ikke muligt
-
Overvejer besøg af Elena romantiker ❤️🔥 19y
🤣 Ville aldrig som i aldrig være med på det nummer der. Der er masser af gode derude, som ikke beder om forskud. 1700 for 1 times outcall er også mistænkeligt billigt. Held og lykke alligeveller.
-
Charlottenlund og Gentofte
skjald skrev et svar til pussyguy's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHar besøgt hende nogle gange for et pænt stykke tid siden. Det er samme kvinde der står bag begge. Svært at sige om billederne er af hende, det er de nok - men jeg vil ikke sige de er retvisende. Det er hvertfald nogle meget favorable vinkler og retouchering. Damen selv er faktisk ret sød og ganske habil. Hun er heller ikke uattraktiv i virkeligheden, men servicen oser ikke bare så meget sex som billederne gør.
-
Anny herlev
https://escortguide.dk/annonce/75742 Man møder hende på billederne. Moden og med gode former. Det bliver dog ikke til andet end et "ok". Massagen trak ud, uden pirring, kyssene var lidt korte, og jeg fik følelsen af, at det bare skulle overstås. Genbesøg nej. Skulle have taget en tur mere med Meya.
-
Til jer der kun ser min hudfarve🤦🏾♀️
Hvis du har et link lover jeg ikke at fetischere dig eller kun se din hudfarve. 😇 Skjald
-
Chili hot Thai, Herlev
skjald skrev et svar til migselvXXX's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHavde en markant bedre oplevelse end OP. Efter et tidligt rødt flag, hvor hun tog telefonen frem mens hun masserede med 1 hånd, må jeg sige at hun vågnede op i anden halvleg. Vi kneppede længe og godt, og der var ingen servietter fremme efter shower together. Til sidst lå vi lidt i ske mens jeg fik pusten igen. Må sige det var meget, meget godt til prisen. Hun ligner også billederne. Hun sagde hun er væk i en uge efter i dag.
-
Yumi, Søborg
skjald skrev et svar til Kajkage's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnDet ville jeg spørge hende om selv. Klog af skade deler jeg ikke længere den slags detaljer, hvis ikke det står i annoncen.
-
Professionaliseret markedsføring og danske glædespiger?
Nej, det vil jeg ikke sige det er. De tilbyder forskellige ting.