-
Er Thai noget specielt?
Hvorfor må thai piger der udbyder sex ikke ligge i gruppen "Piger og klinikker på/i ..." men bliver ofte flyttet ned i gruppen "thaimassage og thaipiger på/i ...", er vi racistiske? Tænker at en gruppe med mørke, latinoer osv. måske også skulle oprettes ud fra de samme betragtninger som gør vi har en thai gruppe. Personligt er jeg ikke racistisk og syndes at det ikke er god politik at dele mennesker i grupper efter oprindelses regioner eller hudfarve. Dette var bare en tanke.
-
Chili hot Thai, Herlev
migselvXXX skrev et svar til migselvXXX's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnOg inden i spørger, ja, brysterne er nok lavet. Hun svarer tilbage på dansk, men kan ikke dansk og hendes engelsk er værre som mit (ikke særlig godt)
-
Chili hot thai pige supermodel
migselvXXX skrev et svar til poppel's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnSe her https://www.eroguide.dk/forum/topic/214541-chili-hot-thai-herlev/ Utrolig flot pige men jeg kommer nok ikke igen.
-
Chili hot Thai, Herlev
Så denne nye annonce og tænkte at hun skulle prøves, flot det er nu ... 160, tynd og slank, med meget flotte bryster, alt som jeg kan li, alder passer fint. Hun bød på et bad og hun gik med, helt fint, jeg blev vasket meget grundigt, med alm. sæbe over alt, også under forhuden. Efter badet var det ind på sengen og hun startede med servietter for at gøre rent under forhuden igen, mens hun lavede blow blev jeg tørret (mange gange) med køkkenrulle (ja, i læste rigtigt). Så det bliver uden OWO hvis jeg nogen siden kommer igen. Jeg bad om en 69, vi var i gang i et minuts tid før hun vente sig igen ... Selv om hun som kvinden er en 10 ud af 10, men jeg nok sige at besøget var en 3 ud af 10. Lidt kedeligt. Hindes massage er er nu helle ikke til at råbe hurra for. Håber I andre får en bedre oplevelse her ... https://escortguide.dk/annonce/76156
-
Pink Peach, København - fantasiopfyldelser
migselvXXX skrev et svar til ToxicWaste's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnEr der et link til en side hvor man kan se hvad du tilbyder og dine priser?
-
Hvor mangler der danske glædespiger?
Hvis man laver en område, Roskilde, Hedehusende, Ballerup, Hillerød og Frederikssund, den inden for denne område sker der absolut ingenting, måske her??
-
June Roskilde 💕 91 19 79 92❤️sweet and great service mind.
migselvXXX skrev et svar til Milner's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og Københavnhttps://annoncelight.dk/showad/418940 En mere Desværre heller ingen anmeldelse. Deres 4 hånds er vist kun med HJ
-
Bedste CIM?
Lisa klarer lidt af hvert ;) https://escortguide.dk/P/lisa-naughty-girl-72149.html
-
Opdatering af Eroguide (marts 2026)
Tak, det havde jeg aldrig gennemskuet
-
Opdatering af Eroguide (marts 2026)
Jeg ved ikke om det bare er mig der ikke kan finde knapperne, men jeg savner "Marker gruppe som læst" og "Marker alt som læst" Har fundet en første, står i toppen af gruppen.
-
And the MILF Award goes to - Maya/Herlev
migselvXXX skrev et svar til Marco's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnSidst bestilte jeg fuldpakke, 1 time, her var ingen begrænsninger afgang til hele pakke, heller ikke noget med kun 2 gange ... hun forsatte bare ... fuld tilfredshed fra min side
-
Søger en, der er vild
Man ved aldrig hvad der sker hos Lena i Ballerup https://escortguide.dk/annonce/72149
-
Mørke piger
Hvad med hende her, hende har jeg gode erfaringer med ... lorena, Rødovre (Lige nu) https://annoncelight.dk/showad/307881
-
Stramhed
Åh jo, jeg skal holde mig fra Thai, har flere gange oplevet at det gav problemer Nogle af de små Thai piger er for stramme.
-
Lorena porno oplevelse i Roskilde
migselvXXX skrev et svar til Sweex2's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnBor hun i Roskilde eller hører hun til i Gevinge?
migselvXXX
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg