Hop til indhold

Croozio

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Croozio

  1. Selv tak Emma - den er så velfortjent😘 Jeg håber bestemt også vi ses. Næste gang i mere end et kvarter - du er sg’u dejlig! C
  2. Annonce Profil Jeg besøgte i dag artige Emma, og hvor er jeg glad for det! Emma var let at få en aftale med, og tog imod mig et kendt sted i Randers. Hendes annoncetekst og billeder er efter min bedste overbevisning retvisende, og hun virkede på mig som en meget ærlig og ligefrem pige. Da hun tog imod mig var hun rolig og velkommende, og da jeg flere gange har oplevet at min piercing er et no-go, så havde jeg spurgt på forhånd om det var okay. Også her har jeg oplevet at det var okay på SMS men et no-go når man så først har betalt. Ikke her: Emma var ikke til at bringe ud af kurs, og jeg må sige at hun leverede en meget dejlig oplevelse. Jeg blev spurgt om jeg havde lyst til at klæde hende af, det er heller ikke altid man får det tilbud. Under hendes tøj afsløredes en meget flot og indbydende ungkvindekrop med tilpas små, flotte og kyssevenlige bryster, en mave man får lyst til at kærtegne, en glatbarberet og velduftende mis, et par flotte brede hofter og en mås man kan se på i timevis. Arme, ben, hals og ansigt var også godt med, og jeg vil mene at hun er indbegrebet af naboens datter som man bare ikke kan få ud af tankerne. Hun var dejlig at røre ved, og hun var dejlig at dufte til - ingen stærke parfumer eller overdreven makeup her, bare hende selv. Selve akten var også skøn. Hun havde masser af indlevelse og min oplevelse blev kun bedre af at føle hendes naturlige safter i rigelige mængder! Vi nussede lidt bagefter, og det var en dejlig afslutning. Stedet er som det er - indgangen trænger i den grad til en gang Ajax, men lejligheden er helt okay. Emmas krop er en 10’er når man som jeg bare ikke kan få nok af “naboens datter” i al sin kvindelighed. Emmas væremåde er også en 10’er, hun var meget indlevende og sød - også både før og efter akten. Emmas priser er også godkendt når man ved at man er sammen med en frisk dansk pige, der er glædespige fordi hun selv har valgt det. Ville jeg besøge hende igen? Ja, det er der ingen tvivl om. Næste gang ville jeg betale de ekstra penge for at have en halv time sammen med hende i stedet for et kvarter. Og den ekstra tid skulle helt sikkert bruges på at nusse og bare nyde hende. Vær sød ved hende, det
  3. Har også besøgt hende. Randers, kendt adresse nær banegården. stedet er lala. Pigen er flot, men jeg fik lige så personlig behandling som jeg kan få af en fleshlight. Hun ville heller ikke kneppe med min piercing i, selvom jeg havde spurgt flere gange og vist hende den, hvor hun sagde ja hver gang. Hun virkede på ingen måde til at gide mere. Vi var færdige på under ti minutter og så var jeg ude på gaden igen. Jeg kan desværre ikke anbefale hende.
  4. https://annoncelight.dk/showad/447956 https://annoncelight.dk/profile/Sukeesoup Annoncen er på dansk, hvilket SMS-korrespondancen også var. Kvinden er ikke dansk. Hun taler dog fint engelsk og spansk. Prisen var gennemsnitlig Billederne er retvisende. Stedet er velkendt og ikke specielt godt eller skidt. Pigen er nok cirka 185 cm høj, har bløde former og er meget imødekommende. Hun dufter selvfølgelig af parfume, men heldigvis ikke helt så meget som andre GP jeg har besøgt. Jeg havde bestilt et kvarter med almindelig sex, og det må man sige jeg fik. Hun startede med at sætte gummi på trolden, det gik fint og hun var helt okay med min ret store piercing. Jeg gramsede mens hun suttede, og der var hun ikke nærig, jeg kunne røre så tosset jeg havde lyst. Herefter lagde hun sig på ryggen med godt spredte ben, og jeg fik lov at se hele herligheden, hun så allerede våd ud. Efter nogle minutter i missionær ville jeg tage hende bagfra, og det var hun selvfølgelig med på. Da jeg trak mig ud kunne jeg se hendes skønne fisse fuld af safter. Hun indtog stillingen og jeg trængte op i hende bagfra, hvor jeg stødte godt og grundigt i bund, mens jeg æltede hendes bløde og dejligt velformede røv. Hun var meget indlevende under hele akten, jeg er faktisk ikke sikker på om det var skuespil eller om hun nød det ægte. Bagefter var hun også sød, og efter en hurtig skyller og en dejlig krammer var jeg ude af døren.
  5. Jeg har besøgt hende i Randers i dag, på en kendt adresse nær banegården. Hun var let at lave en aftale med, og hun ville også gerne have sex med mig og med min prins Albert-piercing. Da jeg ankom var hun ved at lukke en kunde ud, det var ikke så heldigt. Men jeg kom ind, og hun var lige så flot og indbydende som på billederne. Desværre havde hun rigtigt svært ved at forstå engelsk. Det var lidt besværligt, men gik okay med oversætttelse via telefonen. Hun suttede godt, og jeg måtte både røre og kysse hendes krop som jeg havde lyst til. Vi havde sex i forskellige positioner, og hun lod mig trænge helt i bund. Det er bestemt ikke alle der lader mig gøre det med en pik i den gode ende af skalaen og en okay stor piercing. Hun virkede ikke som den mest indlevende, jeg har prøvet, men hun tøede lidt op da vi lå og nussede bagefter. Alt i alt var hun en af de bedre jeg har besøgt for 700 kr / 30 min.
  6. Jeg besøgte hende i dag. Hun lignede ikke noget som helst jeg kunne genkende fra billederne. Deruover havde hun sagt ja til at jeg kunne knalde hende med min pikpiercing, men det kunne jeg så slet ikke alligevel. Jeg vendte om på hælen og gik igen.
  7. Har været til gangbang med hende. Hun er simpelthen bare en skat! Pivfræk og meget intens. Har aldrig nogensinde været så drænet som da jeg vaklede derfra.
  8. Besøgte hende i Randers i dag, et kendt sted. lokalerne er gamle men OK, disket er vel lidt både og. Pigen lignede billederne, duftede rimeligt neutralt og havde blød hud og dejlige bryster. Hun virkede lidt ør da hun lukkede op og undskyldte det med at hun lige havde sovet. Det tror jeg på, for hun var virkelig sød og imødekommende da vi først havde fået smidt tøjet. Hun kan sagtens anbefales, vær sød ved hende.
  9. Jeg tog op til Danna i Støvring i dag, på baggrund af de fine anmeldelser. Jeg må sige at hun var lige præcis så smuk og skøn som beskrevet, hun er simpelthen bare vildt dejlig! Alt ved besøget var godt, hun fik virkelig fanget hvad det var der fik mig helt op at køre, og hun var ikke sen til at give mig det. Vær god ved hende, det har hun så afgjort fortjent!
  10. Ja, hende har jeg besøgt. Hendes billeder er på ingen måde retvisende. Måske er det hende, men så er det godt nok med nogle meget kraftige filtre. Hun stinker helt vildt og har sorte tænder hele vejen rundt i munden. Hun “glemte” lige at sige at når man køber 15 minutter får man kun en sutter og ingen knep. Min klare anbefaling er at holde sig langt langt væk fra hende.
  11. Ja, hun var ganske bred, men det sad nu godt på hende. Hun talte ikke dansk og hendes engelsk var heller ikke særligt veludviklet. Jeg besøgte hende i en lejlighed i Randers nord, jeg ved ikke om det er hendes faste sted eller om hun er forskellige steder. Men hun er da næsten nødt til at flytte lidt rundt, hun får i hvert fald ikke faste kunder med den behandling jeg fik.
  12. Jeg besøgte Arisha i Randers i dag. Jeg har en piercing i dilleren og havde på forhånd spurgt om det var OK. Det var det, jeg skulle bare komme. Da jeg så havde betalt så var den lige pludselig alt for stor og ville ødelægge gummi og gøre ondt. Det passer ikke en skid, for jeg har prøvet det mange gange før. Hun accepterede at prøve, men jeg fik den aldrig indenfor, hun gned den bare udenpå fissen og sagde av imens. Piercingen sidder ikke engang på oversiden hvor hun havde kontakt med pikken. Hun afsluttede med en dårlig håndtrold imens hun stadig lod som om det gjorde ondt i fissen og så var jeg ude af butikken. https://annoncelight.dk/profile/ARISHA
  13. 100% ja tak til Jasmine. Hun var simpelthen så dygtig og alle pengene værd! Jeg er aldrig kommet så voldsomt som da hun tog mig analt. Kesa fik jeg desværre aldrig rigtigt til at trænge op, hun skubbede bare lidt til mit numsehul på en lidt ubehagelig måde. Jeg tror simpelthen det værktøj hun valgte var for stort til mig.
  14. Jeg besøgte Kris i Randers i aften. https://annoncelight.dk/showad/398527 Det var let at lave en aftale og hun var også okay med min ret store intimpiercing sålænge der kunne komme gummi på. Stedet var let at finde, men det var ikke særligt diskret. Lejligheden og sengen var pæn. Nu til det vigtigste: Pigen er uendeligt meget flottere i virkeligheden end på billederne, som ellers også er flotte. Hun var utroligt indlevende og virkede oprigtigt opsat på at give mig en god oplevelse, hvilket lykkedes hende. Kris er en af de smukkeste piger og en af de bedste glædespiger jeg har været sammen med. Varme anbefalinger herfra, husk at behandle hende godt når I besøger hende.
  15. Efter lange overvejelser valgte jeg at bestille en tid til episk massage hos Gry i Randers. Hun bekræftede hurtigt, og aftalen var en realitet. Da jeg mødte op på aftalte sted tog Gry tog pænt imod mig. Vi tog først en samtale, så hun vidste hvorfor jeg kom og så hun kunne fortælle om sin massage. Hun lod mig bl.a. vide at da det var første gang jeg var til massage hos hende havde hun endnu ikke mulighed for at kende min krops signaler 100%, derfor skulle jeg selv sige fra hvis jeg var lige ved at komme. Herefter begyndte massagen. Jeg skulle starte med at ligge på maven, hvorefter Gry startede blidt op med en let massage bagpå, og da hun følte at jeg var klar (cirka fem minutter) bad hun vende mig om. Herefter gik hun i gang med fronten og selvfølgelig også mit køn. Hun var god til på samme tid at lade mig slappe af i det og også samtidig opleve en meget intens følelse af velvære. Jeg var tæt på at komme et par gange, kun en gang måtte jeg signalere – og det synes jeg faktisk var ret godt klaret eftersom vi ikke kendte hinanden på forhånd. Da massagen nærmede sin afslutning fortalte hun mig at nu måtte jeg give efter, hvilket jeg også gjorde. Det var den mest forløsende oplevelse jeg har haft i mange år, og jeg var på samme tid både lykkelig, fyldt med kærlighed og vildt træt. Jeg havde virkelig nydt hendes behandling og kunne godt mærke hvor dygtigt hun havde holdt mig i en nærorgasmisk oplevelse inden den endelige udløsning. Udseende: Gry er en pæn yngre kvinde med bløde hænder og et tiltalende væsen. Hun er rolig og hendes berøringer er enormt dejlige. Sted: Lille klinik, ren og pæn. Nogenlunde diskret. Man kan sagtens komme tæt på både i bil og med offentlige transportmidler. Pris: Hvis man søger en spiller så skal man gå et andet sted hen. Hvis man til gengæld søger en vildt lækker oplevelse (og i mit tilfælde en længe ventet forløsning) som man kan leve på i et godt stykke tid, så er det alle pengene værd. Det korte af det lange: Er du klar til og interesseret i en sanselig oplevelse som rører krop og sjæl, så kan du roligt bestille en tid hos Gry! https://www.episkm.com/kontakt-gry

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.