-
Hvor er Milena (Rødovre)?
Hun er vist klar fra i morgen.
-
Prinsesserne
Jeg tænker at Prinsesserne klarede det meget godt. Især hvis det er første gang I mødes. Ja de spørger undervejs, men da de leger med grænserne, så heller spørger, hvis de er usikker. Vi har alle vores forskellige grænser, og de skal helst ikke overtræders for meget. De er sadister men ikke umenneskelige. Magien opstår for mig når man er mødtes et par gange. Så kan de give den gas.
-
Stille Smerte - en regn af smerte og nydelse
Jeg havde besluttet ikke at anmelde 2 Dominaer søger slave(r) Nordsjælland mere, men denne endte besøget på et helt andet niveau. Derfor også en ny tråd. De andre gange har også været gode men denne gang var der en større elegance og ægthed i sessionen. Det startede allerede da jeg kom ind af døren. Af med tøjet og ned på alle 4, også var vi i gang. Efter en trav uge, havde jeg bestilt ”stille smerte”, da jeg brug for at blive forført igennem smerten. Og det skete. Det startede med at jeg blev bundet på Shibari bondage/Bonny Tie agtigt måde. Det føltes stram og befriene. Jeg blev ført over til en stol og fik benene fikseret. Det er lækkert når hun står og presser mine ben ud til siden, så jeg umuligt kan beskytte mig selv. Også lade hun slagene og stearinen regne ned over min krop/pik. Ikke hurtigt men konstant. Når den ene Herskerinde stoppede, så startede den anden. En sanse regn af smerte og nydelse. Da de bandt min pik og strammede rebet, så glemte jeg alt omkring mig. Og det var netop derfor jeg besøgte dem. Men vi var slet ikke færdig endnu. Imens jeg sad på stolen, bliver der også leget med mit åndedrag, strøm, klemmer, mindfuck ect. Jeg blev ført over til sofaen. Og bundet så jeg lå på maven med spredte ben. Den ene Herskerinde sad foran mig så vi kunne have øjenkontant og ”holdt mig i hånden” når den anden Herskerinde ramte mine grænser. Og det gjorte hun. Det var en smuk blanding af opmærksomhed og udfordring. Det nærmede sig en afslutning. Jeg blev vendt rundt og skulle spille pik. Jeg havde nu bind for øjnene igen. Jeg vidste ikke hvad de gjorde. Jeg kunne mærke dem tæt på. Deres berøringer var en vekslen mellem smerte og omsorg. Det hele flød sammen. Det var en meget intens afslutning. Samspillede mellem dem var flydende. Den ene overtog forløbet når den anden stoppede, så sessionen var i gang hele tiden. Der var ikke meget ligge tid. De bar deres tøj godt og deres stil var enkel, sort og elegant. Det virkede på mig, som om de har fundet deres stil og hvad de nyder at have på. Jeg nød det meget. På vej hjem overvejede jeg over inviterer dem ud og spise på et fint sted. Med lidt mindre læder, så ville det nok kunne gå. De var ikke nærige med tiden. Jeg havde taget en pose penge med og vi havde ikke aftalt en slut tid. Jeg var der mere end 2 timer og nød hvert et øjeblik. Desværre har jeg indgået en aftale med mig selv om kun at besøge dem en gang pr mdr.
-
2 Dominaer i Nordsjælland
Jeg vil helst ikke fortælle hvor det er, da jeg ikke ved hvor "lokations angste" de er. Men det taget 22 min fra Helsingør st. Og 1 timer fra københavn H, med det offentlige. Ifølge rejseplanen.dk. Godt nytår. Husk alt lade eksperter affyre jeres raket i det nye år. Det kan svige hvis I for det i øjet.
-
2 Dominaer i Nordsjælland
Jeg ved at de gerne hepper og ser på. De er ikke dem som skriger "yesss, Cock in the house" og trækker en ind ved pikken og begynder. Jeg ved ikke om de giver "en hånd med", da det ikke har været relevant. Andre?
-
2 Dominaer i Nordsjælland
Jeg har været på endnu et besøg hos Dominaerne i Nordsjælland. Og kort fortalt. Ja de er gode for mig. Og legen bliver sjovere når vi har lært hinanden bedre at kende. https://annoncelight.dk/showad/415826 Jeg skrev til dem et par dage før mit besøg, og de svarede hurtigt. Min ønskeseddel kom hurtigt afsted og alt var godt. Men kort efter begyndte fantasierne at køre og endnu flere ønsker kom til. De svarede indlevende på alle mine beskeder. Jeg kommer til at tænke på en tidligere Domina, som nævnte at 1 ud af 10 SMS-skriverier bliver til en konkret aftale. Så respekt til alle som arbejder inden for Eroguides målgruppe. Dejligt at I svarer på vores alle vores spørgsmål, selvom vi er mange der falder fra igen. Men tilbage til Nordsjælland. Jeg træder ind af døren til den aftalte tid og møder de 2 herskerinder. Siden sidste gang, så har de skiftet tøjet ud med en mere passende garderobe. Tidligere mødte jeg dem i pænt tøj. Nu var det sort, skinnende og stramt. Flere gange under seancen var der en smuk kavalergang. Jeg forsøgte at kigge ud af øjenkrogen, da bryster er så skønne. Men øjenkontakten tænder mig også. Et smukt sted at være. Jeg oplever dem som meget empatiske og at de gerne vil imødekomme mine ønsker. Men omvendt så søger jeg at blive domineret og kontrolleret, så de spurgte måske en gang for meget om alt er godt. Et godt minde fra dagen var da mine arme og ben var bundet så jeg ikke kunne rører mig. De lå på hver side af mig. Den ene havde pisken i hånden og den anden kørte neglene ned over mig. Det var et batteri af fysisk smerte, øjenkontakt, berøringer, nærvær, verbal ydmygelse. Min fornemmelse er at den ene herskerinde har forkærlighed for at ødelægge Balls og ydmygelser. Hun svinger pisken hårdere og nyder at se en nervøs slaven vente på smerten inden de næste slag. Den anden herskerinde er mere fandenivoldsk og virker mere eksperterne. Fx da hun legede med stearin. Hun sætter sig ned ved siden af mig, Lyset kommer utroligt tæt på min brystvorte. Jeg når at tænke, at det alt for tæt på, Hun hælder stearinen ud over mig og jeg vrider mig i smerte. Jeg ser op i et smågrinende ansigt. Også gør hun det igen. Det forgår en i lejlighed og det sætter nogle begrænsninger for at blive fastspændt, ophængte ect. så jeg er lidt spændt på om de forsat kan finde på nye måder at binde/fiksere mig på. god jul til jer alle
-
2 dominaer i Nordsjælland
Da jeg besøgte dem, der var de casual klædt. Jeg ved ikke om de har noget mere stemningsfuldt tøj. Der var det legetøj som er på billede og lidt mere. Måske afspejler prisen og udstyr hinanden meget godt. Hvis man ønsker mere forskelligt udstyr, ophængning, fastspændning ect, så er det nok ikke stedet.
-
2 dominaer i Nordsjælland
Jeg vil helst ikke fortælle hvor det et. Men det taget 22 min fra Helsingør st. Og 1 timer fra københavn H. Ifølge rejseplanen.dk. Jeg tror den ene er mere erfarne men den anden var mere fandenivoldsk. De virkede ligeværdige i legen og skiftes til at være styrende. Men det er min oplevelse.
-
2 dominaer i Nordsjælland
Så kan jeg bekræftige at de 2 dominaer i Nord Sjælland findes. Det er min varme røv og ryg et bevis på. Jeg havde skrevet en ønskeseddel, som de havde styr på. De var opmærksomme undervejs på mine ønsker, hvilket var godt, da det var mit første besøg. Jeg tror at næste gang, vil det blive endnu bedre, da vi kender hinanden lidt mere. Man skal ikke forvente en masse lak/læder og en kælder med en masse udstyr. Mere to dominaer der kan lide hvad de laver. Jeg fik en classic behandling med bondage, CBT, stearin, pisk og andet godt. Jeg husker især da jeg lå på maven, med fødder og hænder bundet sammen. Og fik hældt stearin ud over mig. Intet kunne jeg gøre udover at tage imod. Jeg vil gerne besøge dem igen. Mine behov blev opfyldt. Hvis I har noget særligt udstyr I vi afprøve, så spørg dem om I kan tage det med. Jeg vil helt sikkert have mere reb med, da det er mit bonus kick.. Jeg tror jeg kunne være sammen med dem i mange timer, da jeg kunne mærke dem som dominaer og deres forskellige personlighed. God kemi herfra.
-
2 dominaer i Nordsjælland
Jeg har fået en aftale med dem i morgen. De svarede hurtigt i lørdags. Melder gerne tilbage.
-
Skal jeg afsløre hendes utroskab nu?
Jeg ville spørger hende om hun er utro, da du tror hun er utro. Hvis svaret er ja, så kan I tale ærligt om det. Og om I har lyst til at kæmpe for forholdet og hvad der skal til. Hvis hun svare nej, så bliver det sværere at opbygge tilliden igen. Og dermed at rede jeres forhold. Der er mange der er utro, men det vigtigere hvorfor de vælger at være utro. Hvis det er for sex og spænding så vil jeg kunne leve med det. For det kan jeg gøre noget ved. Men hvis det er mangel på tiltrækning og kærlighed i forholdet så er det nok slut. Håber det løser sig.
-
Serena - fantastisk smuk
Hvorfor denne kommentar? Vi har alle forskellig smag.
-
Tre fyre til gruppesex uden gummi
Uden gummi....Er I ikke bange for sygdomme? Jeg tænker det er modigt. Lidt som at flyve over Ukraine med Air-russia i højt solskin.
-
"Kæmpe bryster" 46 år, 163 cm
Så fik jeg endelig oprettet mig. Tak for alle jeres indlæg. Mit nytårsforsæt er at drikke kaffe med Kæmpe Bryster i 2023. Godt nytår
Sub
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg