-
GILF Crystal Amager
Kalorius skrev et svar til kasplaren's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHar for et par år siden haft en mindre positiv oplevelse med Crystal. Købte en halv time, men opdavede hurtigt en livt af "fisk" og sved, hvilket for mig er et mega turnoff. Efter afslutningen spurgte hun om det havde været godt, jeg forklarede problemet, og så blev hun mopset. Forklarende at hun har mange faste kunder, ikke at det hjalp på min oplevelse. Jeg ser hun har en del positive anmeldelser, men jeg kommer ikke igen.
-
Sluugeren
Kalorius skrev et svar til et svar i en tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnMon ikke mundhuggeriet kunne forlægges til andetsteds?
-
Fantastiske brasilianske Ivy på Frederiksberg
Hun skriver selv 30, opdaterede fra 29 i løbet af sommeren. Virker troværdigt ud fra beskrivelsen og anmeldelser. Har ikke selv besøgt hende endnu, men håber at få chancen snart.
-
Amyra Er en MEGA sød pige
Kalorius skrev et svar til Jegkandethele's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHvilken tsunami jeg fik startet . Til Amy (som åbenlyst læser med hėr) Jeg har ingen mening om dit arbejde, og har ikke udtalt mig om det. Ud fra dine billeder er du yderst sexet. Jeg forholder mig udelukkende til din iver for at kommentere på alt der ikke passer i dit verdensbillede.
-
Amyra Er en MEGA sød pige
Kalorius skrev et svar til Jegkandethele's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJeg er lidt træt af at Amy ALTID føler behov for at skulle kommentere det hun er uenig i.
-
Rendyrket milf sex buddinge/motorvejen
Kalorius skrev et svar til charlieCarlo's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJeg er helt enig med dig tvr, jeg har selv besøgt hende adskillige gange, og med fantastisk resultat. Jeg tror bare at nævne alderen som jensen jr. gør kan skræmme potentielle kunder. Og det synes jeg er synd.
-
Rendyrket milf sex buddinge/motorvejen
Kalorius skrev et svar til charlieCarlo's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnVar det virkelig nødvendigt at nævne den alder du mener at kende?
-
Bianka - Søborg
Øv, øv og øv
-
Røven på komedie hos Saga
Kalorius skrev et svar til Paaudkig's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHold op hun ser vanvittigt appetitlig ud, og med den beskrivelse er hun røvet på bobler-listen,e r der nogen indikation af hvor vi ligger prismæssigt?
-
Jessy J Wow bekræftelse
Kalorius skrev et svar til Kalorius's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnMå indrømme at vi ikke talte om dette opholds længde. Fra hukommelsen synes jeg at kunne erindre at hun plejer at være på ganske korte visit á ca. 2 ugers varighed. Så du skal nok ikke vente for længe med at bestemme dig , men vurderet ud fra dit forbrug af GPer tror jeg heller ikke det vil være noget problem.
-
Jessy J Wow bekræftelse
Her kommer en anmeldelse af et besøg hos Jessy J. Har luret på anmeldelser og annoncer når hun er i byen. Dybest set kan jeg ikke tilføje meget nyt til de mange positive anmeldelser hun allerede har. Fin kontakt via WhatsApp til at planlægge mødet. På grund af begrænsede muligheder for at møde op i hendes normale åbningstid 9-22 aftalte vi et tidligt møde, (+200kr), men senere på dagen åbnede der sig en mulighed for at vi kunne ændre til en tid indenfor åbningstiden. Ingen problemer. 1 time for 1.600 inkl super og megafransk må siges at være rimeligt. Ankom til tiden og blev guidet til den rigtige opgang og med elevatoren op på øverste etage til en dejlig moderne lejlighed i et dejligt område på Frederiksberg. Blev modtaget af en oplagt Jessy i lækkert lingerie. Hun er bestemt en perle og mindst lige så sexet i virkeligheden som på billederne. Som andre har påpeget er hun meget professionel på den fede måde, ingen klager fra mig. Brus og mundskyl før akten. Hun er fysisk lidt mindre end jeg havde forestillet mig, ikke langt fra petite - mere end godkendt. Meget berøringsvenlig og snart faldt nok af beklædningsstykkerne til at vi virkelig kunne gå på opdagelse på hinandens kroppe. Kys, kram og snart en gang våd superfransk med masser øjenkontakt. Wow. Stille og roligt til en 69er, yummi. Sex, langsomt, i en række af mine yndlings stillinger og til sidst super/megafransk. Lidt afslapning med en rimelig god rygmassage og et brusebad før jeg igen stod på gaden med et smil. Hele oplevelsen får 9.5/10 og hvis muligheden byder sig kan jeg nemt finde på at gentage.
-
Beautiful Lejla - en sand katastrofe
Kalorius skrev et svar til Warrior's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHun ser da ellers meget dejlig ud, synd at det skulle ende sådan.
-
Ella I Søborg
Kalorius skrev et svar til Hitmann1234's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHold op, hvis hun er født som en han er jeg sgu imponeret. Jeg takker for oplysningen havde "et godt øje" til hende, men trækker mig.
-
Mariah luksus escort
Det er præcis derfor dette forum eksisterer. Slettet af listen, ser ellers appetitlig ud. Og beskrivelsen Lyder også meget tiltalende.
-
Lucky i hellerup
Kalorius skrev et svar til Fyr88's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnSpecielt hende der Lucky ser rigrigt appetitlig ud.
Kalorius
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg