-
AMY!!New! Party Girl!Outcall/Incall!!
https://escortguide.dk/P/amy-new-party-girl-outcall-incall--71900.html
-
Paula
Er hendes bryster ægte eller har de fået lidt hjælp?
-
Magnolia
Hun har været her tidligere og har fået rigtig gode anmeldelser. Søg på Magnollie og du vil finde dem.
-
Hvorfor siger i ikke noget, kære mænd….
Jeg har en ide om hvorfor der ikke bliver sagt noget om et mistet kondom under et gangbang. Jeg kan forestille mig at det vil ødelægge en del af stemningen ved et gangbang, hvis man skal stoppe og søge efter et kondom inden den næste mand kan komme til. Men hvorfor man ikke siger det bagefter, er mig en gåde.
-
Mulig sexarbejder dræbt på hotel
Og 42 er nok heller ikke alderen der er opgivet i annoncen.
-
PETITE GIRL Pictures 100% real! (Karla1.)
Jeg kender hende ikke, så jeg kan ikke svare på om hun er ægte eller ej. Dog ved jeg at nogle af de udenlandske sider, bruger profiler selvom de ikke er aktive. Det får siderne til at se ud som om der er mange flere kvinder at vælge i mellem. På nogle af de udenlandske sider, kan man se hvornår profilen sidst har været logget på. Hvis det er længe siden, så er profilen nok ikke aktiv længere.
-
“Jeg bliver stadigvæk overrasket over, hvor mange mænd, der bare er ude efter sex”
Jeg bliver stadig overrasket over hvor mange kvinder, der er ude efter hurtige penge til modetøj.
-
Besked når tråd du har deltaget i slettes.
Som jeg kender den platform der bruges til siden her, så er det kun tråd starter der kan få besked. Alle andre der har skrevet i tråden skal informeres manuelt. Det vil være alt for meget arbejde.
-
Besked når tråd du har deltaget i slettes.
Hvis der skal gives besked til alle, så skal administratoren sende beskederne manuelt. Det vil være alt for besværligt.
-
Skræmmende læsning
Gode skuespillere er altid svære at spotte, men de bliver alle behandlet godt af mig.
-
Skræmmende læsning
Jeg er helt enig. Jeg behandler altid kvinderne med respekt og stopper hvis de ikke selv er aktive og indlever sig i legen. Desuden takker jeg altid for god behandling før jeg går.
-
Helt ærligt - er der noget, der virker?
Hvis du med online mener udenlandske websider, så må jeg kraftigt anbefale dig at lade være, der er for stor risiko for at man ikke ved hvad de sender. Danske apotekers hjemmesider er helt OK.
-
Skal jeg afsløre hendes utroskab nu?
Hvad er problemet? Det værste der kan ske er vel at hun lærer nogle nye tricks som du får glæde af.
-
Helt ærligt - er der noget, der virker?
Sildenafil (Viagra) virker rigtig godt. Få en recept his lægen, de skriver recepten uden spørgsmål med mindre du har hjerteproblemer. Sildenafil koster 30-35 kroner for 12 styks på apoteket.
-
Første besøg
I det mindste skrive hvor i landet du søger. Det hjælper ikke så meget at foreslå en i Rønne hvis du bor i Skagen.
puttgarden
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg