-
22-årig, TOP LIDERLIG, studine med den vildeste PIKSUTTEMUND
Jeg har givet en klar og tydelig anmeldelse af pigen, før hun skiftede profilnavn og tlf nummer. Jeg kan godt kort repetere. Havde besøg af hende 1 gang, der gik det fint. Bestilte hende 2 dage efter igen, hun kom og hun var så skæv at hun ikke anede hvor hun var eller hvad hun lavede, det var tangerende til uhyggeligt, og hendes alfons som hun tydeligvis har respekt for, og hvorfor mon dog !!! Venter kun på at hun skulle komme ud med pengene, og hun var meget nervøs anlagt.
-
22-årig, TOP LIDERLIG, studine med den vildeste PIKSUTTEMUND
Nå et pis indlæg ligefrem. Ja hvad tror du jeg bygger det på. Tror du bare det er gætterier. Det er naturligvis erfaringer fra et besøg. Også find lige en anden tone tak !!!
-
22-årig, TOP LIDERLIG, studine med den vildeste PIKSUTTEMUND
Så vent til den dag hvor kommer og er helt væk på stoffer, og det er nok heller ikke hendes kæreste, men hendes alfons som tager hendes penge. Det er et rigtig sørgeligt eksempel.
-
Aarhus. Studine der sutter
Det er den samme pige
-
Anne i Århus (Trøjborg)
Jeps tænderne er ordnet :-))
-
Anne i Århus (Trøjborg)
Efter min katastrofale oplevelse sidste uge med Iris Gold, måtte jeg forsøge at søge genrejsning, og det skete så i dag hos Anne. Jeg tænker at hun har skiftet navn fordi jeg har set hende før under et andet navn, måske har hun været hos numreolog :-)) https://annoncelight.dk/showad/278930 nå men hurtig og nem kontakt, 30 min til 800 all inklusiv, det er en ret god pris. Og hun holder hvad hun lover, hun er lidt stille og hendes engelsk er ikke verdens bedste, men lige her synes jeg ikke det betyder så meget, hun er god til det hun gør, hendes BJ er super godt, og hun tager hele afleveringen uden problemer Fin lejlighed på trøjborg, de er 2 i lejligheden, men hende den anden ser man ikke, hun siger at det er for hyggens skyld, så hun har nogle at tale med hun er helt klart et besøg værd, det er 200 % hende på billederne, hendes krop er perfekt, virkelig lækker, i mine øjne og hun også en pæn pige. Pige 9/10 sted 8/10 gentagelse: ja bestemt.
-
Iris gold, 22 årig Dansk liderlig pige.
Hej folkens havde aftalt på SMS en aftale på min bopæl til kl 16.30 kl bliver 16.40 og ingen dukker op, jeg skriver en venlig reminder om, hun er på trapperne og får en besked tilbage om at hende og hendes chauffør er lige om hjørnet. Hun kommer så 17.10 jeg lukker hende ind, hun spørger straks efter penge, og inden jeg får set mig om, er det gået op for mig, at hun er ekstrem beruset, og ikke nok med det, hun er MEGET påvirket af stoffer, hun siger vi skal skynde os for hendes chauffør venter, jeg fortæller hende så at jeg overhovedet ikke har lyst til at være sammen med hende, hun er fuldstændig væk, hun siger at hun beholder pengene, og jeg siger at, det er ikke retfærdigt når hun møder sådan op, så får jeg afvide at hun har en stor tatoveret udlænding til at sidde ude i bilen, om jeg vil diskutere det med ham. Og der beder jeg hende bare om gå. https://annoncelight.dk/showad/277620 Ufattelig skuffet, og virkelig nederen, og pengene lige ud af vinduet. Hold jer langt væk fra hende og hendes gorilla. Virkelig sørgeligt at se en Dansk pige så ødelagt, ellers en pæn alm pige.
-
22 ÅRIG, DANSK, LIDERLIG PIGE! Aarhus
Hvad måtte du slippe for sådan en omgang ? Havde hun langt eller kort hår ?
-
Event piger
Hvis ik man vil være glad for 1500 sort for 3 timers arbejde med at servere lidt drinks, så skal man fanme skamme sig !!!
-
Pige søges til hair fetich (langt hår)
Det er ikke så vigtigt for mig, kører gerne efter det. Men ellers Østjylland hvis det skulle være :))
-
Pige søges til hair fetich (langt hår)
Mange tak, har skrevet besked :)) jeg modtager gerne flere henvendelser fra andre piger også.
-
Pige søges til hair fetich (langt hår)
Hej :))) jeg søger en pige til at prøve hairbondage. Dvs jeg leger med dit hår, binder det op på forskellige måder. Fletter det på forskellige måder, osv (Behandler selvfølgelig dit hår ordenligt) Det kan evt kombineres med et BJ, dog ikke et krav. God betaling gives.
-
SEXY ♤ SARAH❣Aarhus C❣ REAL KISS ,SUPERFRANSK, MASSAGE❣ PRIVAT/DISKRETE❣
Halløj brødre :)) efter længere tids stilhed, gransker jeg i dag AL og fandt frem til Sarah. Fik hurtigt en aftale. Det er 100 % pigen på billederne. Ganske pæn pige, ikke topmodel. Til gengæld enormt sød. Blev tilbudt et glas vin til at starte med, meget positivt i mine øjne. Efter lidt snak frem og tilbage, gik vi igang. Havde bestilt BJ megsfransk. Det var til UG med kryds og slange. Jeg kommer helt bestemt igen.
-
Aalborg SEXY LAURA
Besøgte hende i går, virkelig sød og uskyldig pige. Generelt rigtig god oplevelse 9/10
-
Nela Aarhus
Min mening, du kan jo ha en anden, jeg besøger hende i hvert fald ALDRIG igen.
Rocco35
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg