-
Hvornår er købesex(mangel på samme) tyveri?
Jeg synes måske også det er at stramme den, at kalde det tyveri. Men en slags snyd eller bondefangeri er det da. Er meget enig i at den mest sikre vej udenom den slags oplevelser er at researche først. Men jeg har selv et lille gambler-gen i mig, og kan godt lide jævnligt at prøve noget fuldstændigt ukendt. Nogle af mine bedste GP-oplevelser har været med piger helt uden anmeldelser, og hvor jeg har valgt at tage chancen. Det giver mig et stort kick når jeg finder et nyt og ubeskrevet guldkorn.
-
2. SD-møde - brændt af
Havde lavet en aftale med https://sugardaters.dk/show?alias=josefine69 Vi havde skrevet en del frem og tilbage, og også talt i telefon, og havde aftalt at mødes på et hotel i Aarhus. Dagen før vores møde holdt hun dog op med at svare på mails, sms´er og opkald, og så var jeg godt klar over at hun nok havde fået kolde fødder - hun dukkede selvfølgelig heller ikke op. Har ikke hørt fra hende siden, og det ser heller ikke ud til at hun logger på SD mere. Oplyser normalt ikke profilnavne på SD-piger, medmindre det har karaktér af en advarsel som denne.
-
Molgerpigerne
Doktor Vilhelm skrev et svar til Doktor Vilhelm's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker i JyllandHun nød givetvis ikke at få den i halsen eller at få en stor ladning i munden. Men hun accepterede at blive taget i halsen, og aftalen var at jeg måtte komme i munden på hende. Hvis ikke hun havde ønsket at det skulle være så dybt skulle hun bare have sagt eller signaleret det, og så havde jeg selvfølgelig trukket mig. Og kun virkede bestemt ikke hverken beklemt eller ked af det hverken før, under eller efter.
-
Mit første SD-møde
Personligt synes jeg også det er interessant at læse om andres erfaringer - både de positive og negative. Og det gælder også selvom der ikke er navn på pigen.
-
Molgerpigerne
Var på besøg hos Molgerpigerne http://side6.dk/resultatside/?q=molgerpigerne Og lad mig sige med det samme, det er IKKE pigerne på billederne man møder - det havde jeg så heller ikke ventet. Der var to russiske piger - en blond og lidt slidt pige som jeg vil gætte på var 35-40 år, men ellers ok slank. Og så en meget høj og slank brunette(mindst 180 cm) på ca. 30 år. Jeg valgte brunetten, og bestilte 15 min. med megafransk for 1.000 kr. Hun virkede faktisk lidt genert til at begynde med, men kom hurtigt over det. Hvis man er til meget høje og tynde piger(stort set ingen bryster) kunne hun godt være interessant. Var ikke smuk, men bestemt heller ikke grim - nærmest ret almindelig af udseende. Startede med lidt stående berøring, og derefter superfransk med mig liggende på ryggen. Jeg konstaterede med det samme at hun kunne tage næsten hele kalorius i bund - hvilket jeg ikke oplever ret tit. Så jeg tog prøvende fat om hendes hoved og pressede det de sidste centimeter ned - hvilket hun accepterede uden protester. Så det udviklede sig ret hurtigt til en omgang deepthroat hvor jeg periodevis nærmest kneppede hende i halsen. Hun hostede og harkede lidt ind imellem, men var hver gang helt frisk på at fortsætte. Derefter tog jeg hende bagfra og i missionæren, og gav hende også lidt finger. Til sidst bad jeg hende sætte sig på knæ på gulvet, og tog hende igen dybt i munden - og fyrede så ladningen af i munden og halsen på hende. Det var en ret ok stor portion, så hun var ved at kløjs i det, men holdt dog det hele indenbords til hun kunne få fat i en rulle køkkenrulle. Jeg var der nok snarere 30 min. end de 15 jeg egentlig havde bestilt, og der blev ikke kigget på klokken på noget tidspunkt. Faktisk en ret ok oplevelse, men vær som sagt forberedt på at det ikke er pigerne på billederne du møder... Doktor Vilhelm
-
Mit første SD-møde
Hej Frenchlover. Forstår sådan set godt at du tænker som du gør - men jeg er skam go´nok. Jeg kan så sige at jeg har en gl. profil herinde under navnet "Doktoren", som jeg ikke kunne komme ind på, da jeg har glemt mit password og skiftet mail-adresse siden jeg først oprettede mig. Så måtte lave en ny profil. Jeg vil ikke lægge link ud på en SD-pige uden at have fået hendes ok til det først - det synes jeg personligt er god stil. Jeg har tænkt mig at fortsætte med at skrive om mine SD-oplevelser herinde - gode som dårlige - og så må vi jo se som du og andre på et tidspunkt føler jer overbeviste om at jeg ikke er SD-reklamør Doktor VIlhelm
-
Mit første SD-møde
Kære brødre Jeg bliver simpelthen nødt til at dele min første SD-oplevelse med jer. Jeg oprettede min profil på SD for et par uger siden. Som andre har skrevet, er der både sindssygt mange useriøse og mange semi- eller helprofessionelle piger derinde. Så man skal have lidt tålmodighed. Jeg skrev til en masse – pænt og ordentligt, og uden direkte tilbud. Ca. halvdelen svarede aldrig tilbage. Men blandt de der gjorde, viste der sig hurtigt at være flere helt almindelige søde, og nysgerrige unge piger. Kom i god dialog med en pige i begyndelsen af 20´erne fra Sønderjylland (og nej, jeg vil ikke opgive hendes profilnavn), og efter en del hyggeskriveri frem og tilbage aftalte vi at mødes hjemme hos hende først i denne uge. Hun var ikke helt klar på at dyrke sex endnu, så aftalen var et handjob til 500 kr. Måske lidt dyrt for et handjob, men jeg tænkte nu skal der her sgu prøves. Tropper op som aftalt i hendes lille lejlighed og hun er vildt sød, en helt almindelig slank og pæn naboens-datter type. Lidt genert og nervøs. Vi drikker lidt vin og sidder og snakker i en times tid, og hun begynder at slappe mere og der er ret god kemi mellem os. Og jeg ved faktisk ikke lige hvordan det skete, men vi ender inde i hendes seng hvor vi kysser og pludselig vil hun gerne have at jeg slikker hende. Så ned mellem benene på hende og slikke hendes dejlige ungpige-fisse i laaang tid. Det gjorde hende top-liderlig, og derefter fik jeg selv blow, og endte med tage hende i missionæren. Alt sammen uden kondom, og fuck hvor var det godt... Gav hende en ekstra plovmand bagefter, og næste møde er allerede aftalt. Kan mærke på mig selv at det kan bliver en dyr hobby det her….
Doktor Vilhelm
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg