-
Dawan - Herlev
Lad mig starte med at skrive at jeg altid er i markedet for seriøs massage. Skulle det snige sig et tilbud om HJ afslutning ind, så kan det være fint nogle gange. Men alt andet der kan tilbydes, er jeg ikke på jagt efter. Om stedets indgang kan kaldes diskret, vil nok afhænge af den enkelte. Adgang sker fra Herlev Bymidte, hvor der er mange butikker og dermed en del aktivitet i disses åbningstid, omvendt er indgangen delt mellem flere så det behøver jo bestemt ikke være massagestedet man er på vej til. Men eftersom det er et seriøst massagested, så står man der jo med “rent mel” i posen… Jeg fik nemt booket en aftale pr. SMS og mødte op. Der blev nærmest undskyldt for at der ikke var blevet svaret omgående på min henvendelse, da hun kun kunne svare når hun ikke havde en kunde. Fra mit synspunkt en helt fair grund, langt bedre end hvis hun svarer mens hun behandler. Stedet er lidt mørkt, men fint og rent. Kvinden (hun er for moden til at kunne betegnes som pige) er flink og imødekommende. Fysisk er hun bestemt i den attraktiv ende af skalaen, selvom jeg nærmest ligger med lukkede øjne 95% af tiden når jeg får massage, så evner er langt vigtigere end udseende. Selve massagen er grundig, hun ved hvad hun laver. Jeg vil give den 8/10. Hun bruger en del olie undervejs, men det bliver vasket behørigt af til sidst, så man ikke går klistret derfra. Jeg blev ikke tilbudt ekstra, så jeg tør ikke sige om det kan fås. Jeg kan helt sikkert finde på at komme igen. Link: Hjemmeside - Der annonceres også på Escortguide.
-
Gamrai - Mørkhøj/Brønshøj
Jeg vil lige høre om der er nogen som har up-to-date massageoplevelser hos Gamrai. Jeg er på jagt efter meldinger om “reel” massage (måske med hj afslutning), men er ikke interesseret i milking, samleje o.lign.
-
Den sorte Diamant
Bagger skrev et svar til Borende X's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnMange tak for anmeldelsen og en genopfriskning af hvor dejlig Trine er. Har besøgt hende en enkelt gang for LÆNGE siden, men hvor var det dog en dejlig oplevelse og ved gud ikke hendes skyld at det ikke er blevet til en gentagelse. Hun fortjener al den ros som BX giver hende.
-
Dia Blue.s Elev
Er der et link til Dia Blue? Jeg synes alle links jeg kan søge mig frem til er til Elisa.
-
Pim fra Surin. Advarsel
Bagger skrev et svar til et svar i en tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnEr den nye pige god til at massere? Altså seriøs massage. Jeg er mindre fokuseret på ekstraydelser.
-
Isabella Perla
Hejsa Jeg er nysgerrig på om det stemmer nogenlunde med den skrevne alder? Det er jo svært at bedømme ud fra bilderne, som jo må vær photoshoppet eftersom de nævnte tatoveringer heller ikke ses. og ved I om hun er en erfaren pige? http://seductiongirls.dk/pigerne/isabella/
-
Bagger started following Isabella Perla
-
Sisaket Frederiksberg
Bagger skrev et svar til Maestro's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnFuld Pakke (?)
Bagger
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg