-
Kate 18 y.o - smuk, sød og smilende
Young Punter skrev et svar til Martindrengen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnEr slet ikke i tvivl om at de vælter sig i orgasmer, når du er i nærheden
-
Kate 18 y.o - smuk, sød og smilende
Young Punter skrev et svar til Martindrengen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnRet sikker på at jeg også har oplevet, at hun fakede en orgasme - som i dit tilfælde
-
Er prisen på sugardater.dk steget?
Ejerne (som står bag blandt andet eroguide og sugardaters) udnytter jo af den sidste idiot ikke er født endnu
-
Kate 18 y.o - smuk, sød og smilende
Young Punter skrev et svar til Martindrengen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnUtroligt så mange verdensklasseelskere, der bevæger sig rundt på Eroguide En ting er sikkert: pigerne ville aldrig bruge glidecreme, da de er konstant liderlige og vil aldrig fake en orgasme!
-
Petite feminin passiv trans ?
Det oplevede jeg nu ikke
-
Petite feminin passiv trans ?
Emily kunne være et ret godt bud. hun er smukkere in the flesh, er udelukkende passiv og tigger nærmest om at få din pik
-
Bellamus/Blowjobgudinden
Young Punter skrev et svar til Anderss's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnAnnoncen er fra i dag, så det tyder det på
-
Mobilpay
Yes, men du er ikke anonym på MobilePay. Enhver person som virksomhed, du har sendt penge til eller modtaget penge fra, kan anmode om få udleveret aktivitetslister, der inderholder det fulde navn på afsender/modtager af enhver transaktion i din historik.
-
Mobilpay
Nej, en person eller virksomhed, der har sendt eller modtaget betaling, har ret til at få dit fulde navn oplyst. Se nedenstående uddrag af betingelserne.
-
Det brændte bordel
Du sybes at ” Dennis’ “ medvirken er et større problem end politiets inkompetence og vilje til at prioritere området?
-
Menneskehandel skal bekæmpes
Hvis du hentyder til danske bordeller, er det vel ikke en garanti for ikke at havne i kløerne på skumle bagmænd. Det er vist temmeligt velkendt at både knallertklubber og ungdomsklubber for unge med anden etnisk baggrund begge har investeret kraftigt i bordelmiljøet jeg tror ikke at man alene på baggrund af prisen kan vurdere om en given kvinde er handlet eller ej. Det kan være en advarsel, præcis som et en profil, der reklamerer med at have døgnåbent eller sex uden kondom, er et kæmpe red flag. Selv for dem, der kommer her, af egen fri vilje, for at arbejde som sexarbejder i en kortere periode, kan det faktisk give mening, at lægge sig i den lave ende af prisintervallet. En lav pris genererer interesse og trækker flere kunder i biksen. Det er helt fundamental økonomisk teori. uden nogen sammenligning i øvrigt, så er det præcis det samme Netto gør, når de op til eksempelvis jul sælger smør til 8 kroner. Det får kunder i biksen - og så gælder det om at få kunden til at købe ekstra varer.
-
Menneskehandel skal bekæmpes
Trist, men sikkert rigtigt. I det mindste er det vil forhåbentlig være bare en anelse sværere for nogle at lukke øjnene for realiteterne
-
Menneskehandel skal bekæmpes
Hvor er det ulækkert at du lægger ansvaret for menneskehandel over på ofrene. At ofrene skal “vågne op og sige fra”. Hvad med voldtægtsofre. Skal de også bare sige fra eller lade være med at gå alene om aftenen eller måske undgå at være for udfordrende klædt?
-
Menneskehandel skal bekæmpes
Så du er imod menneskehandel, men når det kommer til stykket, kunne du ikke være mere ligeglad med det andet menneskes skæbne
-
Hvordan virker Viagra på kvinder?
Det er mig en gåde, at man vil gamble med sin sundhed på den måde. Der er ikke godkendt lyserød viagra til kvinder. Altså kan man ikke vide hvad tabletten indeholder eller hvordan de er fremstillet. det er omtrent så dumt som at købe “viagra” på nettet uden recept.