-
Fortrydelsespille
Det er helt utroligt at din største bekymring omhandler dig selv. Hendes situation er da langt alvorligere end din. Du burde sende hende en buket blomster med en høflig besked om at du ikke håber at situationen volder hende for mange bekymringer.
-
Hvor meget udsætter i kroppen for
Jeg forstår ikke helt....hvad er det der gør at du forholder dig forskelligt til udenlandske og danske kvinder?
-
covid-19 Billige priser.
Jeg har stadig lukket for irl-sessioner. Tænker at dem der har holdt åbent eller som netop har åbnet, dels har mere arbejde med desinficering af lokaler og udsætter sig selv (Og andre) for smitterisiko samtidig med at udbuddet er faldet. Derfor synes jeg snarere at man kan undre sig over at prisen ikke er steget.
-
Sexarbejde i Sverige
Jeg har en ven der er sexarbejder, der skal flytte fra USA til Sverige. Sverige har jo som bekendt en noget anden lovgivning end Danmark på det område, og derfor er det ikke så let for udenforstående at finde ud af hvor man kan annoncere. Er der mon nogle her på Eroguide, der har tips? F.eks. Til udenlandske platforme, der er populære blandt sexarbejdere og -kunder i Sverige. Vedkommende gør sig indenfor dominans, men også tips til mindre specifikke platforme er meget velkomne Håber at I kan hjælpe.
-
Hypno Mistress
Hypno Mistress skrev et svar til ArosMand's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHelt sikkert - både at det er fedt og at hun er i trance
-
Hypno Mistress
Hypno Mistress skrev et svar til ArosMand's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnNu har jeg set klippet. Det er spændende. Det er dog ikke hypnose han laver, men tantrisk healing.
-
Hypno Mistress
Hypno Mistress skrev et svar til ArosMand's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnI øjeblikket laver jeg onlinesessioner til 1200 for en time.
-
Hypno Mistress
Hypno Mistress skrev et svar til ArosMand's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnTak for det. Har ikke set det klip før.
-
Hypno Mistress
Hypno Mistress skrev et svar til ArosMand's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJa, det kan jeg. Da hypnose er en aktivering af forestillingsevnen og foregår gennem kommunikation, er det for nogle noget der skal opøves, mens den med andre sidder i skabet fra start af. Det er super spændende at lege med. Der ligger en del videoer med det på nettet. De fleste er fra show hypnose og er lidt platte, så dem linker jeg ikke til for jeg ville ikke gide at lave hurtige fjollede sessioner. Her er et link til en video jeg godt kan lide, hvor en kvinde forklarer hvorfor det virker for hende: https://www.youtube.com/watch?v=RNjm2ziEsI0 Nå, Jeg er lidt usikker på om linket virker, men søg på “Maria’s Hypnotic Orgasm Session” Fra LearnHypnosisFast på youtube. Klippet illustrerer rigtig godt hvordan der ikke er tale om mekanik, men en stimulering af kroppen gennem en aktivering af forestilingsevnen. Jeg laver rigtig gerne den slags, men vil understrege at min interesse ligger inden for mindfuck, fetich og det sorte univers, så jeg foretrækker at orgasme- og sanselege, foregår som en integreret del af et setup indenfor sådan en ramme. Jeg er trods alt uforbederlig domina
-
Scam aminaduved
Hypno Mistress skrev et svar til Stangen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnDet behøver ikke at være scam fordi man tager et depositum. Efter at have rigtig mange gange at have ventet på en aftale der ikke dukkede op og efter også at være blevet brændt af til sessioner, hvor jeg har haft udgifter, tager jeg også depositum til visse sessioner, hvor jeg ikke kender folk. Det der med at udeblive er ikke kun noget der sker, fordi folk glemmer det eller ombestemmer sig. Der er et par typer der hjemsøger (i hvert fald dominaer - men sikkert også andre) og booker tider med det formål at blive væk. Hvad de får ud af det kan man kun gætte på, men det er i hvert fald ikke sjældent. Bare for at sige at der godt kan være andre formål med at tage depositum end at tage røven på folk. Jeg tror faktisk at der oftere er nogle der tager røven på sexarbejdere end omvendt.
-
Hypno Mistress
Hypno Mistress skrev et svar til ArosMand's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnDet var 100 % mindfuck. Jeg laver pt kun online- og telefonsessioner, men også når jeg mødes med klienter er det ofte med mindfuck i fokus. Jeg kan dog godt tage kontrollen over deres kroppe og få dem til at foretage sig ting. F.eks. Ved at jeg styrer deres bevægelser/overtager kontrollen med hænder. Eller hypnosen kan kombineres med mummificering, smerte, dominans, urin og tvistede ting. Jeg laver mange ting, men ikke vanilla, og min krop er ikke i fokus. Du kan læse mere her: https://annoncelight.dk/showad/294874
-
Hypno Mistress
Hypno Mistress skrev et svar til ArosMand's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnTak ArosMand for dine ord. Det var en fornøjelse at “hjernevaske” dig.