Hop til indhold

Langesen

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Langesen

  1. https://annoncelight.dk/showad/407623 Billederne passer rimeligt godt. Hun er utrolig sød og jeg må gøre lige, hvad jeg vil, siger hun. Pænt store hjulpne bryster, som hun gerne vil have, at jeg giver opmærksomhed, så selvom jeg er røvmand, så blev de naturligvis suttet og æltet grundigt. Røven er pænt stor og dejlig blød. Sammen med hendes søde og imødekommende væsen, er hun lige en for mig og sikkert mange andre.
  2. Green er nok den bedste i byen til massage. HJ er muligt for 300 ekstra, men skriv ikke om dette, når du sender sms til hende (det er hemmeligt).
  3. I stedet for bad, har hun varme fugtige klude, som du tørrer olie mm. af med. Det er et udmærket alternativ uden parfume.
  4. Det var Green🥰 Jenny har jeg været ved flere gange😊 Begge giver gode oplevelser!
  5. Tak for tippet. Det var en skøn oplevelse🥰
  6. Det ved jeg desværre ikke.
  7. Det bestemmer du. Blot aftal med hende først.
  8. Jenny er meget sød og imødekommende. Den bedste til HJ
  9. Hvad mener du med dårlig hud? Bumser eller?
  10. Herligt Big3Lover. Nu har hun jo også 20 dages mere erfaring😜
  11. Er det grøn massage eller kan man få ekstra på dette sted?
  12. https://annoncelight.dk/showad/448480 Det er hende, der er på billederne, men hun er mere "chubby" og måske lidt ældre. Hun er meget sød og dejlig og dufter skønt (hendes skød, men også parfumen på halsen). Hun virker lidt forhastet i starten. Lidt genert/urutineret? Jeg bad hende om "slowly, please..." Det hjalp. Jeg havde en dejlig oplevelse, med hende, og jeg kommer igen på skift mellem hende og Rinda på samme adresse på Søndre Boulevard.
  13. Det der med de ekstra kilo, fik mig til at booke tid hos Rinda. Efter min mening er hun super dejlig, fyldig røv, for en thai, og bryster, som hun nyder, bliver kysset og krammet. Hun er ikke tyk, men lidt buttet. Hendes søde og imødekommende væsen gør det sidste positive indtryk, og hun er et sikkert genvalg for mig🥰
  14. Visse røde lamper lyser i denne annonce, men hvis pigen ligner bare 80% og er serviceminded, (sikkert udenlandsk?), så vil jeg på😀 Er der nogle, der har været hos hende? https://annoncelight.dk/showad/427063
  15. New, small, slim young... PAS PÅ! Snyd! https://annoncelight.dk/showad/454957 Hun linker til denne tråd/omtale, der ikke har noget med hende at gøre. Hun er jammerlig. Tjek på 454957
  16. Kære Havkat. Er du sikker på at lænket er korrekt?
  17. https://annoncelight.dk/showad/454957 Smilende indtil der er betalt. Så kom restriktionerne. Ikke røre bryster/kun blidt. De er fyldt med silikone, så jeg har heller ikke lyst. I det hele taget fokus på, hvad der ikke er tilladt.... OMG! Jeg gider bare ikke sådan nogle... Hende her nyder afgjort ikke sit job. Pludselig sprøjter hun sprit på min pik!? Jeg havde lige været i bad hos hende.. Der står at hun er spansk, men suger selv Columbia. Dejlig latina røv. Billig og ugidelig...
  18. Jeg havde også en god oplevelse hos Yaya. Meget servicemindet, smilende og dejlig Og muligvis godt over 40 år
  19. Mange tak, Den erfarne. Jeg søgte forgæves på annonce-id, men ikke profilnavn.....
  20. https://annoncelight.dk/showad/451644 Jeg falder for hende pga. Baller og frækt udseende i det hele taget. Kan nogen fortælle om besøg?
  21. Jeg gad godt trutte i den røv, der er på billederne nu. Hvad var din oplevelse med hende, Agent666? Er der nogle, der har positive oplevelser?
  22. De ændrer åbenbart navne på annoncen. Jeg kan kun anbefale at man spørger efter Anney
  23. Vær' lige opmærksom på at Anney og Rina er to (meget) forskellige kvinder, som i øvrigt stadig bruger disse navne.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.