-
Larisa i Støvring
Hejsa Er der nogen, der kan berette lidt om denne unge dame? https://annoncelight.dk/showad/323682 Hilsen Oscar
-
LittleMissLisa i Ålborg/Støvring
Hejsa Hun er overhovedet ikke til at komme i kontakt med. Jeg har sendt adskillige beskeder til hende, men uden svar.
-
Mihaela i Aalborg
Hej. Ifølge en søgning på Google er der desværre tale om lånte billeder: https://www.google.com/search?tbs=simg:CAQSgwIJ7T9WXNnGh2Ma9wELEKjU2AQaAghDDAsQsIynCBo6CjgIBBIUxS3cIus4lzmfLq0hvDi8L_188kg8aGvDy6l9IcvbOlO9NlCrH0ktOOBDikTQd1-44IAUwBAwLEI6u_1ggaCgoICAESBHqxPIAMCxCd7cEJGowBChgKBXRpZ2h02qWI9gMLCgkvYS9mMWxjZnkKGQoFc3Rvb2zapYj2AwwKCi9tLzBmcXQzNjEKHAoJYm95ZnJpZW5k2qWI9gMLCgkvbS8wMWRtenIKGgoHbG93IGN1dNqliPYDCwoJL2EvcjVxbnNrChsKCHNuYXBzaG902qWI9gMLCgkvbS8wNnBnMjIM&q=tight&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi3lqutjM7vAhXjpIsKHWqKARAQ2A4oAXoECAEQMQ&biw=1514&bih=652&dpr=1.25#imgrc=7pzRMecv3g4HjM
-
Dagen reddet hos Alessia i Støvring
Hej Jeg havde fornøjelsen af at besøge Alessia i slutningen af november. Det er nemt at få lavet en aftale over sms. Jeg har stor respekt for hendes engelske sprogkundskaber. Hun er altid den samme - sød, imødekommende og yderst empatisk. Desuden er der tid til pillow talk. Det er til enhver tid dejligt at besøge Alessia.
-
Minny - Pas på denne thaikvinde i Hobro!
Det vedrører thaikvinden i følgende annonce: https://annoncelight.dk/showad/283454 Kvinden er på ingen måde serviceminded og forstående - hun er ekstremt uforskammet, sur og vrisser, når man tager kontakt til hende. Beskederne fra hende er desuden meget kortfattede og jeg sendte jeg en besked til hende, hvor jeg beklageligvis var blevet forhindret grundet private årsager, men ville kontakte hende senere. Hun ringede mig op 5 minutter efter og bebrejdede mig dette. Jeg fik stort set ikke lov at indføre et ord - hun afbrød mig konstant på sit meget dårlige engelsk og til sidst lagde hun bare røret på. Mit råd : Hold jer væk - medmindre I gerne vil overfuses. Jeg ønsker en god dag til alle derude. Mvh Oscar.
-
ALESSIA 25 ÅRIG ITALIENSK STUDINE Støvring
Jeg har ligeledes besøgt denne italienske skønhed.. Billederne er af hende. Hun er virkelig sød, imødekommende, ærlig og empatisk. Hun taler desuden flot engelsk. Vores korrespondance forløb ganske let og hun besidder en skøn humor. Via mobilen bekræftede jeg min ankomst. Døren stod på klem, jeg åbnede døren helt op og blev modtaget med kindkys af en høj og utrolig smuk ung kvinde i en yderst elegant sort kjole. Hun er en utrolig forstående, hjælpsom, lydhør og hensynsfuld kvinde. . Vi afregnede og hun lod sin sorte kjole falde... En beundringsværdig krop har hun. Vi lagde os på sengen og nussede ganske længe. Hun formåede virkelig at få mig til at slappe af og hendes kys og kærtegn er simpelthen vidunderlige. Da kondomet kom på, modtog jeg et blidt blowjob. Dernæst fik jeg en uforglemmelig ridetur, hvor jeg imens måtte kærtegne hendes yndige krop samt kysse de nydelige og helt perfekte bryster. Jeg værdsætter hendes nærvær og vil meget gerne besøge hende igen, for hun er både smuk som en model, blid som en engel og forførende fræk på samme tid.
oscardk
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg