-
Karla Karla, petite og lækker
De er naturlige og små. Som hendes billeder også antyder, er det snarere A eller B end F, så der må være tale om en trykfejl i Nympho annoncen.
-
Karla Karla, petite og lækker
Vi kyssede ikke, og jeg spurgte ikke. Hun nævner det ikke i sin annonce, men nu "kender" vi hinanden, så jeg vil helt klart spørge næste gang.
-
Karla Karla, petite og lækker
Det sidste jeg har kunnet finde om Karla Karla her på sitet er fra september -21, så efter mit besøg hos hende igår, synes jeg, det er på tide at få hende genopfrisket her. Via sms aftalte jeg tid med hende til den efterfølgende dag og fik samtidig adressen, som er omkring Sluseholmen. Da jeg står uden for ejendomskomplekset, hvor hun bor, giver hun pr sms de sidste instruktioner om adgangen. Indgangen til hendes lejlighed er i stueplan, og allerede da jeg nærmede mig hoveddøren, blev den diskret åbnet af en kvinde med et usandsynligt smukt og lettere sminket ansigt, og kun iklædt løsthængende shirt og g-streng. Hun virker glad, har et åbent sind og er god til engelsk, så i hendes pæne, rene og lyse arbejdsværelse er der lidt small-talk, mens vi tager tøjet af. Hendes billeder snyder for i mine øjne er hun i virkeligheden helt utroligt meget smukkere end på billederne. Hun har en lækker, slank solbrændt krop uden tatoveringer, små fine bryster med fine, strittende brystvorter og en minirøv, som jeg sjældent har set flottere. Jeg lægger mig på ryggen på sengen og hun sætter sig ved siden af og begyndte at kærtegne min krop og hvad der ellers skulle kærtegnes. Jeg har allerede i mine sms fortalt hende, hvad jeg foretrækker, så efter et stykke tid, svinger hun det ene ben hen over mig, så jeg med næsen i 2’eren kan bruge min tunge i hendes rene mis. Hun er meget livlig, så jeg bliver liggende på ryggen, mens hun et par gange vender rundt, så jeg så også får lejlighed til at nyde hendes bryster. Under den sidste del af denne leg får jeg et økologisk blow, hvilket hun faktisk gør rigtig godt uden meget hånd. Jeg stopper hendes blow, får hende til at lægge sig på ryggen og trække benene op mod skuldrene, så min tungen har fri adgang til hele hendes underliv. Derefter tilbage i 69 stillingen med hende oven på mig, hvor jeg synes det hele smager så godt, at jeg selv kommer til at medvirke til afslutningen. Jeg troede, at den betalte tid var gået, men hun var åbenbart meget opmærksom på, at den ikke var, så vi lå og hyggesludrede et stykke tid. Efter vi havde taget tøj på, ville hun give mig nogle af pengene tilbage, da vi ikke havde nået alt det aftalte. Jeg afslog naturligvis, selv om det helt overvejende faktisk var hendes skyld Ved hoveddøren blev der udvekslet kindkys og ”Ciao”, hvilket nu nok skulle have været ”Arrivederci”, hvis jeg ellers forstår det italienske ret, for jeg er ikke i tvivl om, at jeg kommer til at se hende igen.
-
Elina Estonia
Så lykkedes det mig endelig at få besøgt Elina, https://escortguide.dk/P/elina-amager--61372.html, og Asger87 karakteristik af hende i en tidligere anmeldelse er jeg helt enig i – hun er gennemført perfekt. Jeg har taget tilløb en del gange før, men hver gang har hun nået at smutte inden jeg havde fået taget mig sammen til at organisere et besøg. Billederne er helt sikkert af hende og uden justeringer og hendes slanke krop uden tatoveringer krones af et vældig sødt ansigt. Så vidt jeg kan vurdere, er personoplysningerne i hendes annonce i overensstemmelse med sandheden. Arbejdsadressen er en pæn og ren lejlighed i det centrale Amager og heldigvis ikke i Ørestaden. Rejsen fra gadeplan og op til hendes lejlighed er lidt lang, men det glemmer jeg da døren bliver åbnet af Elina, en smuk høj kvinde på høje stiletter og kun iført bh, trusser, hofteholder og nylonstrømper. Jeg bliver modtaget med stor hjertelighed, som om vi allerede kender hinanden. Jeg smider skoene og bliver guidet ind i arbejdsværelset, hvor vi aftaler, hvad der skal ske og får ordnet økonomien. Brusebadet er ordnet hjemmefra for et kvarter siden, så badeværelsesbesøget blev begrænset til håndvask og mundskyllemiddel. På med noget blød musik passende til formålet og derefter tager hun styringen. Af med tøjet og læg dig på sengen. Hun står så for enden af sengen og udfører et ret godt stripnummer, som hun afslutter med at lade sin krop glide frem og tilbage hen over min krop, hvor hun også bruger sin tunge både på min brystkasse og mine læber/mund – blowjob er ikke en favorit hos mig, så det havde jeg bedt hende undlade. Hun både dufter og smager godt, så det går det slag i slag med ydelser som aftalt og med hendes store indlevelse. Jeg havde lidt problemer med at blive helt færdig. Det har jeg prøvet før, så det accepterer jeg, men det gjorde hun altså ikke. Hun tilbød at tage fat, men jeg ville hellere slikke igen - både for og bag - og så ordnede jeg selv at komme i mål. Hun er god til engelsk, hun har god tid og så er hun rigtig hyggelig at snakke med, hvis man er til det. Det er jeg, så selv om jeg egentlig kun havde krav på en halv time, så var der gået det meste af en time, inden jeg efter at have takket af med en bemærkning om, at hun gerne måtte gemme mit telefonnummer, stod på gaden igen.
-
Silvia
Jeg fik i går, søndag, en aftale i stand med Silvia, https://escortguide.dk/P/new-in-valby--64380.html , om et 1/2 times møde i dag mandag, et møde desværre udviklede sig på en lidt anden måde end hvad Lauersen beskriver i sit indlæg under "Efterlysninger". Vel ankommet til adressen et forholdsvis diskret sted tæt på togstationen i Valby, var der hurtig døråbning af en sød kvinde som muligvis kunne være den afbillede Silvia, men jeg er i mit eget sind langt fra sikker. Hende jeg havde foran mig, stod for mig som værende en gennemsnitlig pæn, slank, engelsktalende kvinde, som jeg dog anslog til at være nogle år ældre end de oplyste 28 år, men det gør mig ikke noget - tværtimod. Hendes værelse var pænt og rent og indledningen med afklædning og gramseri var fin nok. Derefter gik det på uheldigste vis ned af bakke, startende med, at jeg ikke er særligt god til fransk med gummi og det havde jeg åbenbart ikke fået gjort helt klart i aftalen. Jeg fik hende så ned at ligge på ryggen og begyndte at slikke. Hun var ren og velduftende og det virker altid inspirerende på mig. Hun kunne tilsyneladende også godt lide det og var meget instruerende. Men så var det, at det gik helt galt. En af hendes 3 telefoner på sengebordet ringede meget hørligt. Hun undskyldte men blev nødt til at tage den, for det var et ventet opkald fra ejendommens vicevært. Da hun havde lagt på, undskyldte hun igen og sagde, at hun blev nødt til at gå ud og åbne for ham. Det gjorde hun så og de fik samtidig aftalt, hvad det var der skulle laves. Hun kom tilbage, men nu var festen ligesom forbi for mit vedkommende, så jeg kunne ikke andet end gramse lidt mere på hende i det par minutter der var tilbage. Jeg er heldigvis ikke den generte type, så da jeg havde fået tøjet på og forlod hendes værelse via gangen på vej mod entredøren, måtte jeg lige sige hej til viceværten, som sad på knæ i den smalle gang med sit værktøj foran sig. Da jeg 35 minutter efter min ankomst igen stod på gaden, kunne jeg ikke lade være med at trække på smilebåndet, for kors, hvor havde jeg ikke fået value for money, men jeg tror faktisk ikke det var hendes oprindelige hensigt, for i den tid vi trods alt havde sammen virkede hun indlevende, professionel og helt ok med jobbet. Måske det var derfor, at jeg afstod fra at kræve penge tilbage. Jeg kommer ikke selv igen, men jeg vil ikke diskvalificere hende, for med færre afbrydelser kunne jeg sikkert have fået en fin oplevelse med hende. Dog er det min opfattelse, at hun er lidt for gennemsnitlig til at have en pris på 100 – 200 kr over andre sammenlignelige udbydere uden superfransk.
-
Kate - alt for tynd
Nu ikke for at afspore debatten omkring anoreksi, BMI og fjerndiagnosticering ud fra en meget begrænset mængde data, men alligevel........ Jeg besøgte Kate i går, uden at have tjekket hende på dette site. Og det er jeg lige i dette tilfælde rigtig glad for, for de – om end få – negative anmeldelser, kunne måske have fået mig til at hænge lidt i bremsen. Det var mit første besøg hos hende, så jeg havde kun bestilt 30 minutter standard GFE. Hun er i mine øjne en meget smuk pige og hun både dufter og smager godt og neutralt, både for oven og forneden. Hun er bedre end de fleste til engelsk, hun er sød og smilende og som nævnt tidligere i denne tråd, så har hun rigtig pæne tænder, så det ville ikke skade hende at smile noget mere på sine billeder. Selve akten var god, den afveg ikke væsentligt fra andres beskrivelser af mødet med hende, så den behøver ikke yderligere kommentarer bortset fra, at hun tilsyneladende godt kan lide at blive rimmed, mens man laver pussyslide med næsen (dansk normalstr.). Hun fleksibel og kan trække knæene næsten helt op til ørene, hvilket giver rigtig god plads i den efterfølgende missionær. Annoncens billeder er af hende, men i mine øjne er ikke rigtig retvisende, for jeg synes faktisk, at både krop og ansigt er væsentlig pænere i virkeligheden. Som svar på et spørgsmål ovenstående i denne streng kan oplyses, at hun er polak. Der har været gisnet om en alder på mellem 27 og 30 år. Mit bud er mellem 30 og 35 år, men jeg kunne ikke få hende til at sige hverken ja eller nej. Mit gæt er udover det manglende svar, delvis begrundet i at hun ikke har nogle tatoveringer. Hendes risiko for at få besøg af mig i lejligheden på Østerbro, når hun kommer tilbage d. 20 september i år er uhyggelig høj. https://escortguide.dk/P/kate-model-look-anal-expert-47846.html
-
Kate - superslank, anal - hvornår?
Hun har oplyst, at hun rejser nu på fredag den 23. men kommer tilbage til samme lejlighed på Østerbro den 20. september.
-
Sweet Karina Amager
Jeg kunne ikke finde noget om på Sweet Karina Amager på Eroguide, men havde hende som plan B. Plan A kiksede, så jeg tog chancen med Karina, og har lige været på lyn-visit her i eftermiddag – dvs. jeg havde egentlig bestilt ½ time med 69 til 900 kr, men jeg stod ude på gaden igen 17 minutter efter, at jeg ankom til trappeopgangens hoveddør. Og så havde jeg endda taget trappen ned fra 6. sal, da jeg forlod hende (der er elevator i ejendommen). Hun er faktisk en ganske pæn dame, men det er vist en del år siden, at hun var de annoncerede 25 år og det er også et par kilo og måske et par børn siden, at hun kunne minde om den pige, der er afbildet i hendes annonce. Jeg burde selvfølgelig været gået, men nu var hun plan B, og jeg kunne faktisk ikke helt huske billederne fra annoncen. Det er først nu, hvor jeg har billederne på skærmen, at jeg med sikkerhed kan sige, at jeg ikke finder nogen lighed mellem pigen billederne og den dame, jeg mødte. Hendes engelsk er udmærket, men hun er ikke til small-talk. Jeg kom ind, betalte, fik besked på at smide tøjet og uden videre indledning lagde hun sig oven på mig til en 69’er med kondom og med min adgang til begge huller. Med rigelig brug af hånd, sørgede hun med stor succes for at begrænse tidsforbruget. Jeg synes, det hele var for mekanisk og lige på, så hvis man som jeg er til GFE med en sludder afslutningsvis, så er det nok ikke Karina man skal besøge. Til dem som er til de hurtige pornooplevelser, kan det oplyses, at hun er her 14 dage endnu.
-
Nati fredriksberg
Arrene er lige under brysterne og det er de sædvanlige 4-5 cm . Sårene er selvfølgelig helede og arrene er ikke skæmmende, men der er stadig en lille farveforskel i forhold til den omgivende hud som gør at man bemærker dem. Alt i alt er det efter min mening et helt ok job, hun har fået udført, selv om jeg egentlig bedst kan lide den mere slappe, naturlige model.
-
Nati fredriksberg
Nu ved jeg ikke hvordan de var før, men dem jeg mødte ved mit besøg hos Nati i mandags, var hjulpet på vej. Det er en god D-skål som ikke er urimeligt hård, men formentlig hårdere end de originale bryster. Jeg spurgte hende ikke, men at dømme efter arrenes farve, skal det nok være rigtigt, at det ikke er så lang tid siden at det er sket. Feed back på mit besøg i mandags kan du se under strengen Dejlige Nati
-
Dejlige Nati
Så var det min tur til at besøge Nati. En rigtig god halv time med en super sød, glad og snakkesalig pige, der leverede en service helt ud over, hvad jeg ville tillade mig at forvente til prisen. Jeg havde bestilt tungekys, SF, slik til hende og selvfølgelig dansk og jeg fik det, jeg gerne ville have. Hun virkede meget glad for at kysse – vi gjorde det med jævne mellemrum under hele seancen. Blowjob var i topklasse uden hånd, ned om bollerne med tungen og iøvrigt megen øjenkontakt. Jeg blev nødt til at bede hende om at stoppe. Da det var min tur til at dykke, fik jeg beskeden ”Be carefull, I am very sensitive”, men det, at hun klemmer benene sammen og ikke vil lade dig komme ordentligt til, som @Exile-63 og @newpussyhunter2 beskriver i en tråd under Efterlysninger , oplevede jeg heldigvis ikke. Og så alligevel jo – der er ingen tvivl om, at hun godt kan lide opmærksomhed om det bageste hul, for da jeg lige lod tungen slå et smut forbi, løftede hun faktisk benene, klemte dem sammen så der var fri adgang og sagde ”I like that”. Jeg ville selvfølgelig ikke skuffe hende, men da jeg ville tilbage til etteren, var der ingen problemer, og jeg fik den plads, jeg skulle bruge både til klitten og til hullet. Det skal lige nævnes, at hun var helt ren og velduftende i alle ender og kanter. Resten var ren kælkning hvor hun havde sine ben oppe på mine skuldre, og da jeg så var opbrugt – og lige skulle have vejret igen og pulsen ned – tilbød hun bad og/eller massage. Jeg valgte at få kroppen smurt ind i massageolie, mens vi sludrede. Bade kan jeg sq gøre alene derhjemme. Ude igen efter 35 minutter og så tilfreds, at det nok ikke er sidste gang, at jeg har besøgt hende.
-
REAL FITNESS GIRL SHERYL
@Asiii Min beskrivelse af mødet med Sheryl gavnede selvfølgelig ikke hendes forretning, men det tror jeg faktisk heller ikke, at dine indlæg gør. Trådstarter har beskrevet sin oplevelse med hende, jeg har beskrevet min oplevelse med hende, og du har meget kort og kontant delagtiggjort os i din oplevelse med hende. Nu er det så op til hver enkelt potentiel kunde at tillægge de enkelte beskrivelser værdi og agere derefter. Længere er den vist ikke. Dine indlæg insinuerer i øvrigt et temmelig fejlagtigt billede af min fysik og træningstilstand som årsagen til den mangelfulde service i forhold til aftalen, men det fører vist ingen vegne at kommentere yderligere på dette. Og det var så det sidste fra mig i denne tråd.
-
REAL FITNESS GIRL SHERYL
De billeder er jo særdeles besnærende, men hun har åbenbart ændret sig voldsomt siden 50 åriges besøg d. 15. februar, for mit nylige besøg hos hende var et kolossalt flop. Det var rigtig nemt at få en aftale med hende, men på grund af noget kalenderrod, aflyste hun den dog igen 35 min før mødetid. Jeg fik så en anden mødetid en time efter den først planlagte. Vel ankommet til adressen, kan jeg ikke komme i kontakt med hende til at starte med. Da det endelig lykkes, erindrer hun ikke at vi har en aftale, så hun vil lige tjekke sine SMS og vil ringe tilbage. Da der er gået yderligere 5 minutter, starter jeg bilen og begynder at køre samtidig med at der tikker en SMS ind om at hun er ledig. Jeg træffer desværre den forkerte beslutning og vender tilbage! Det er hende på billederne, og hun er unægteligt en flot pige på 183 cm, men set gennem mine øjne, står virkeligheden ikke helt mål med billederne. Efter der er betalt for en halv time med tungekys, får jeg besked på tage et bad, men det bliver alene, for hun vil først bade bagefter. Jeg venter så mens hun er i bad. Da hun kommer tilbage og vi går i gang, viser det sig, at hun i modsætning til hvad der står i annoncen, ikke udfører SF. Hun får monteret et kondom på den slappe, og efter en meget hurtig omgang mener hun, at jeg er klar til at kravle på hende. Det mener jeg så derimod er ganske tydeligt, at jeg ikke er, men det skal nok komme, når jeg får smagt lidt på varen. Den mulighed afmonterer hun så ved at fortælle, at selv om der står ”69” i annoncen, så modtager hun ikke oralsex. Jeg havde jo betalt, så jeg kravlede på med den halvslappe, og det lykkedes da også at komme i mål. Efterfølgende fik vi en lille og faktisk ret hyggelig sludder. På grund af samtale og bad kunne bruttotid snige sig op på 25 minutter, nettotid med sexuelt samvær har ikke oversteget 10 minutter. Hun rejser den 1. januar, og det må hun for min skyld gerne, for selv om hun er en vældig flot pige og i øvrigt temmelig god til engelsk, så har jeg ikke tænkt mig at besøge hende igen.
-
Amalia i Taastrup - fræk, slank gp
Pot skrev et svar til Prøvestenen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnDer er så alligevel ikke helt styr på menuen. Hun har netop oplyst mig, at selv om det ikke fremgår, så er fransk til hende også på menuen, men at det koster ekstra. Jeg fandt det unødvendigt for mig at spørge om hvor meget ekstra.
-
Hold jer langt væk!!
Pot skrev et svar til Miller's Crossing's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og København@Sascha Sartre Jeg kan ikke på nogen måde forsvare at bruge anmeldelser som pressionsmiddel, men det kunne vel tænkes, at den negative anmeldelse alene ville gå på evnen til at overholde en indgået aftale - hvis der var en aftale - og ikke en fiktiv anmeldelse af arbejdets udførelse. Det håber jeg da i det mindste.......
Pot
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg