-
1 mands gangbang
Jeg mødte op til dette gangbang i går som den eneste ud af 7 tilmeldte. Jeg forstår simpelt hen ikke at folk er så useriøse… https://annoncelight.dk/showad/411986 Lidt svagt at Aarhus ikke kan stille et bedre hold. Tina tog det dog ok pænt og jeg blev tilbudt 2 timer med hende alene. Tina er en super lækker slank ung pige og meget liderlig. Det var tydeligt at hun kun gør det af lyst på hobbyplan. Hun var med på alt hvad jeg udsatte hende for. Mundknep med masser af savl, faste greb, alle tænkelige stillinger, klask i røven etc. 1,5 time senere var jeg helt flad. Hun er virkelig frisk så måske der er nogle seriøse mænd derude som kan hjælpe hende med at indfri hendes ønske om et rigtigt gangbang. Stedet var et fint hus i det sydlige Aarhus. Jeg kommer helt sikkert igen! Måske også et alene møde igen.
-
Alexa Aarhus!
Hun er ung. De 25 år som hun oplyser skal nok passe. Hun er fantastisk, chamerende, sprudlende og ikke mindst ægte liderlig (noget jeg syntes jeg sjældent møder). Hun er 100 gange smukkere end du får indtrykket af på hendes billeder. Smukt smukt ansigt, lys nøddebrun hud og fantastiske ægte bryster, ca. en dobbelt håndfuld. Efter at have læst denne anmeldelse og en anden bestilte jeg 45 min med anal og kys. WOW, at se hende ligge på rykken, tage hende bagi og tydeligvis nyde det så kan man jo ikke andet end at blive forelsket! Jeg kommer helt sikkert igen! Hun er her 2-3 uger endnu.
-
Time to kill, hvem skal jeg vælge??
Har lige fået lidt eksta tid på min tur til kbh. så tænkte at den skal bruges fornuftigt. Hvem skal jeg tjekke ind hos af disse 3 hvis der lækkes vægt på dybe kys, gfe og en god våd deepthroat? https://escortguide.dk/P/vicky-basno--24853.html https://escortguide.dk/P/alisha--48735.html https://escortguide.dk/P/-sonja-real-girlfriend-experience-48731.html Andre bud er også velkomne. På forhånd tak!
-
Sexy lille blondine er tilbage
Må tilslutte mig koret af at have en dårlig oplevelse med den lille blondine. Købte 45 min men stod på gaden 30 min efter og kom endda 5 min for sent. Hun er lækker nok men hun var fraværende og jeg havde mest fornemmelsen af at det skulle afsluttes hurtigst muligt. Humøret fejlet ikke noget, hun var glad og ville gerne snakke men jeg var jo ligesom kommet for noget andet... Jeg må vente på Rita fra Bording er tilbage og bruge lidt mere af opsparingen på hende.
-
Joe.Joe started following Frække Tanja
-
Gangbang i Århus den 7. september med naturlig dansk studine. Anal tilbydes
Skrev en email kl. 10 i morges men har stadig ikke hørt noget... Er det aflyst eller fuldt booket?
-
LIZ **NEW BRAZILIAN IN DENMARK** - Yderst tilfreds
Joe.Joe skrev et svar til lolcandy's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnVar en tur forbi i går og bestilte en b2b uden sex til 800. Skrev 16:45 med en tid 17:15. Der blev svaret promte og så var den i hus. Hold nu op hvor er hun en lækker ung naturlig ung pige. Glad, sød og smilende. Hun ville gerne snakke men hendes engelsk er ret dårligt så lidt vanskeligt. Som tidligere nævnt så er røven lidt mindre end billederne giver udtryk for. Jeg kan ikke komme i tanke om at jeg set en bedre udgave nogensinde sidde på en så slank krop. Jeg bliver lagt på maven og olierert ind. Hun massere hele kroppen lidt hvilket fungere meget godt. Lidt efter ryger trusser og BH og starter med at bruge kroppen. Alt i alt fint til at komme lidt i stemning uden at være topklasse. Jeg bliver vendt om og olieret ind igen. Hun sætter sig på min mave med rykken til. Her bliver der kælet lidt for udstyret mens jeg har udsyn til hendes perfekte bagdel. Hun begynder at kure røven frem og tilbage på min mave sammentidigt med at hænderne er igang. Røven bliver skubbet helt op i ansigtet på mig så jeg kan slikke både fissen og røven. Af og til trækker hun den til sig og presser den med lidt kraft op i ansigtet igen. Top lækkert og jeg må overgiv mig kort efter. Bliver tørt af og hopper ud og tager et hurtigt bad. Mens jeg får tøjet på prøver vi at snakke lidt men som skrevet lidt svært. Stedet er meget hyggeligt men man står noget udstillet inden døren går op. Skal helt sikkert gentages måske en tur inkl. sex som er Hot b2b. /Joe
-
viagra / sildenafil
Jeg har brugt Orifarm og Teva. Teva var dem jeg sidst tog efter min pause.
-
viagra / sildenafil
Jeg har prøvet det samme et par gange så jeg har taget en pause med pillerne ca. 4-6 mdr. Brugte en anden type her i weekenden uden det skete.
-
Sissel Hadsten
Det tror jeg ikke. Brysterne ser noget anderledes ud
-
Sissel Hadsten
Hej Derude, Er der nogen som ved om Sissel fra Hadsten kommer tilbage? Evt. under et andet navn. https://annoncelight.dk/showad/225689 Joe
-
Gangbang 2. Juni med tidligere model nær Aalborg
I kunne overveje et event i dagtimerne på hverdage. Jeg tror der er mange som har nemmere ved at deltage der. Jeg har i hvert fald sjældent mulighed for at snige mig væk der. Jeg var eller en sikker deltager hvis det kunne passe ind i min kalender
-
Gbpigen Fyn
Hun vejer helt sikkert mere end 100kg. Et get ville være omkring de 110kg med en højde på ca. 170cm. Vi er meget langt fra det som jeg kalder erotisk buttet (i min verden 80kg ved ca. 165cm). Vil skyde alderen til at være lige omkring de 28-30 år. Lidt svært at se...
-
Sissel Silkeborg
Nogen som har prøvet hende her https://annoncelight.dk/showad/225689
-
Gbpigen Fyn
Jeg nød til lige at komme med en kommentar som jeg undre mig over at ingen, som har besøgt hende, nævner. Jeg har været forbi et af hendes gangbang tidligere. Det var yderst skuffende. Hun er mindst 30-50 kg tungere en man får indtrykket af på disse billeder som man må gå ud fra er meget gamle. Det er helt sikker hende på billederne men det ligner hende langt fra i dag. Det forgik i hendes private lejlighed som var rodet og der var nok 3-4 katte rendte rundt. Billederne var de samme som på denne annonce https://annoncelight.dk/showad/217046
-
-
Mini GB i næste uge
Hvor i landet er det og kan i oplyse lidt om udsende ;-)
Joe.Joe
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg