-
Vejlepigen123
Fik en aftale med hende, ankom til adr. Hun hentede mig ved vejen... Da vi kom ind snakkede vi lidt, faktisk meget sød, mens det ændrede sig da markant efter betalingen. Kold skid har jeg aldrig mødt, hul ville ingen ting, og som andre skriver, stritter hun imod, det lykkes ikke at komme op i hende. Men måske godt nok efter det Skagen skriver.... Fuck mand at hun ikke har mere respekt at kneppe løs hvis hun ved hun fejler et eller andet Down under. så som andre skriver... HOLD JER VÆK
-
Hvad tænker I om hende her i trekantsområdet
Helt klart fake, hold naller væk..
-
Nogen der kender denne Amalie fra KBH?
Hun er bare en af alle mange andre der vil have penge forud og man skal købe billeder/film først... Spild ikke tid på hende.
-
Nikoline fra SD
Hej Kolleger Nogen der er kommet videre med hende? https://sugardaters.dk/show?alias=Nikoline_20
-
Nikoline Odense/svendborg
Er det samme pige der har en profil på SD (Nikoline_20)
-
Lunderskov >> Tidligere Spontan.pige1
Nogen der har hørt til hende, har en mistanke om at hun har en profil på SD (Silkeborg) hvor hun er online nogle gange, har ikke lige fået hul igennem endnu.. Nogle der ved mere.
-
Anita 21 årig nymfoman - Århus - Juhuuuuuuuu
Tak for hintet, jeg skal ikke have noget klinket... Er pigerne virkelig så dumme, de ved sju da at Eroguide findes.... Eller har du bare nok kunder der ikke lige får læst Eroguide inden de tage kontakt..
-
Anita 21 årig nymfoman - Århus - Juhuuuuuuuu
Er hun på klinik i Aahus eller privat?
-
Anita 21 årig nymfoman - Århus - Juhuuuuuuuu
Hende skal jeg holde øje med, har hun en annonce fra Østjylland?
-
Anita 21 årig nymfoman - Århus - Juhuuuuuuuu
Hvor holder hun til henne. du skriverAahus, annoncen er hun på Sjælland
-
Lunderskov >> Tidligere Spontan.pige1
Har prøvet, hvilken Email var det. Sende den evt. på min mail. Hvor længe side er det du har mødt hende i kbh. ? er hun der stadig.
-
Lunderskov >> Tidligere Spontan.pige1
Nogen hjemme Skagen..
-
Lunderskov >> Tidligere Spontan.pige1
Hej Skagen Har du hendes email? eller der det stadig den samme
-
Lunderskov >> Tidligere Spontan.pige1
Andre der kender hende...
-
Majatbh2020
Spring hende over. Har skrevet med hende, først bor hun i Herning, men så lige pludselig i Kolding... selv om man besøger hende på en adr. hun haar oplyst skal hun have forud betaling.
Tomefternavn
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg