-
Melissa Party Girl
Cap skrev et svar til DenÆldreAmagerDreng's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og København@DenÆldreAmagerDreng Hvor gammel er du, hvis jeg må spørge. Er selv 58, og spekulerer på om hun tager imod mænd i den alder.
-
Orapin
Cap skrev et svar til Græsk's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHavde en af de dage hvor jeg havde lyst til at prøve et nyt sted. Orapin lå i nærheden af hvor jeg bor. Efter at have læst denne tråd, var jeg meget i tvivl om hvad jeg kunne forvente Short story: God massage og håndtrold. God oplevelse Long story: Jeg er typen der går efter den gode massage og bilder mig selv ind at jeg ikke gider betale for en håndtrold. Virkeligheden er at jeg ikke er synderlig principfast. Jeg ringede og aftalte en tid til en times sportsmassage. Det startede i den lidt bløde ende med oliemassage. Det var egentlig var meget behagelig, ikke superblødt. Jeg havde egentlig accepteret at det blev ved det, og ikke helt det jeg havde håbet på. Men undervejs blev det langsomt hårdere og hårdere. Ballerne blev jævnligt passeret kortvarigt på ydersiden. Ikke erotisk men alligevel rart. Det blev ved den gode massage indtil slutningen, hvor jeg blev spurgt om jeg ønskede et håndjob. Det afviste jeg selvfølgelig. Og den beslutning holdt jeg fast på i knap 5 min. Alt i alt en god oplevelse, og jeg har tænkt mig at komme tilbage. Min erfaring siger mig at kvaliteten af massagen falder med tiden, hvis man tager imod håndtrold. Men om det er tilfældet her, må tiden vise. Jeg glemte at spørge om hvad massøren hed, desværre. Det gør jeg næste gang jeg slår et smut forbi.
-
...Det endte med Jenny i Vardegade + en anbefaling.
Cap skrev et svar til Cruise's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg kan også anbefale Maechan hvis man er til god hård massage. Der er to ældre damer som begge er super dygtige og masserer hårdt. Hende der hedder noget i retning af Pifor masserer lidt hårdere end BB. Jeg er kommet der i mange år, og selvom jeg godt kan lide at finde nye gode steder, så er Meachan et jeg jævnligt vender tilbage til
-
Himmelsk Pussy Slide hos Malisa i Herlev
Cap skrev et svar til Lars40's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnEr der nogen der kan forklare mig hvad pussy slide er? Jeg er i tvivl om det er over hele kroppen og ansigtet, eller om det er når de glider fissen hen over pikken.
-
Maechen v/ Svanemøllen station
Maechen er et sted man besøger hvis man kan lide god, hård massage. Er kommet der igennem mange år. Jeg kan sagtens forestille mig at Nam Nam bliver skuffet hvis man vælger at skifte hende ud, men det er jo fordi hun har en faglig stolthed. Man kan godt få et hj. men det er massagen der er det primære, og når jeg besøger stedet er jeg som regel fast besluttet på at springe hj. over. Erfaringen fortæller mig dog, at jeg ikke er særlig principfast
-
Katin - slut, prut & kedelig finale
Cap skrev et svar til Booty66's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnBesøgte Katin da hun arbejdede på Jyllingevej og det var rigtig godt. Har besøgt hende to gange efter hun fik sit eget sted og er gået skuffet derfra begge gange. Kommer helt sikkert ikke der mere.
-
Hård thaimassage Kbh området
Cap skrev et svar til et svar i en tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnMaechan. Begge damer giver en god hård massage, men hender der hedder noget i retning af 'pifor' har virkelig stærke hænder. Ved ikke hvordan hendes navn staves rigtigt.
-
Sexy with Angel
Prøv at se denne tråd. https://www.eroguide.dk/forum/topic/36334-nogen-der-har-besøgt-denne-smukke-kvinde/ Og læg mærke til at de to profiler har en sammenfaldende profil tekst. Tror det ER for godt til at være sandt, desværre Fandt dette: http://magicblondes.com/landing_1/scene/21234/?nats=MzEwNDE6NToyOQ Der er en pornostjerne der kalder sig white angel, og hvis billederne er ægte, så er det hende.
-
Thai HJ og prostata massage
Cap skrev et svar til PLPL's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnGorn http://massageindex.dk/?p=3&id=107
-
Wan hos Gorn i Kingosgade
Cap skrev et svar til Livsnyderen 75's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg var også forbi Wan for ca. 3 uger siden. Massage og hj. og så lidt mere massage. Da jeg troede det var slut spurgte hun om jeg ville have et håndjob mere. Det kunne ikke skade, tænkte jeg, selvom jeg tvivlede på projektet. Hun tog godt fat og det lykkedes faktisk. Gav hende lidt ekstra for den fine behandling.
Cap
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg