Hop til indhold

riberhus

Medlem
  • Oprettet

  1. Fantastisk prissætning hun kører med der!? Fanme sjovt med nogen af de annoncer! Kan godt være Danske børn ikke længere kan regne, læse og skrive, men resten af verden følger trop
  2. @xxl loverBaseret på dit ønske kan jeg anbefale hende her. Til trods for min anmeldelse tænker jeg bestemt at du kan finde det du søger her.
  3. Har været forbi, måtte simpelthen se de bryster! De er den ægte vare, what you see is what you get og du må lege alt det du vil med dem! Ellers en sød men lidt genert/tilbageholdende kvinde der dog livede noget op under sex akten og lod til at nyde det godt og grundigt uden en masse fake støn osv. Men af en eller anden grund blev det aldrig helt mindeværdigtfor mig, måske fordi hun ikke talte særligt godt engelsk og var relativt tilbageholdende så det bliv ikke sjov og ballade og fuld fart på desuden var hendes blov alt for forsigtigt til min smag, men brysterne var skønne! Ingen gentagelse herfra, men heller ingen advarsler! Sød og reel så andre kan sikkert få en god oplevelse det beror nok på smag og behag og på dagsformen
  4. Jeg lod mig lokke af de ok anmeldelser og sprang på, da jeg lige var i området. Det va en fejl. Det positive først, hun gav et godt blowjob, - ok bryster og var egentlig sød og smilende efter akten. Det negative, hun trak sig selvom Mega var inclusive og lovet i annonce og per tlf. og det er altså major turnoff, når det lissom var det der trak, hun var lidt underlig ved ankomst og under akten, tror hun er lidt angst for naboer og hvem ved måske manden heller ikke ved va der foregår meget kontrollerende under akten, som en hel fast rutine slutteligt men absolut ikke det mindste. Hendes krop var bestemt ikke min type, som i så langt fra, så siger jeg ikke mere. Burde være vendt om i bagklogskabens klare lys, men hun var påklædt da jeg ankom og inden jeg havde sagt goddag, var jeg gelejdet ind i soveværelset og ja da hun så kom tilbage var jeg høflig og havde i dagens anledning ingen plan B. Derfor vil jeg blot advare andre mod at begå samme fejl.
  5. Jeg lod mig lokke af de ok anmeldelser og sprang på, da jeg lige var i området. Det va en fejl. Det positive først, hun gav et godt blowjob, - ok bryster og var egentlig sød og smilende efter akten. Det negative, hun trak sig selvom Mega var inclusive og lovet i annonce og per tlf. og det er altså major turnoff, når det lissom var det der trak, hun var lidt underlig ved ankomst og under akten, tror hun er lidt angst for naboer og hvem ved måske manden heller ikke ved va der foregår meget kontrollerende under akten, som en hel fast rutine slutteligt men absolut ikke det mindste. Hendes krop var bestemt ikke min type, som i så langt fra, så siger jeg ikke mere. Burde være vendt om i bagklogskabens klare lys, men hun var påklædt da jeg ankom og inden jeg havde sagt goddag, var jeg gelejdet ind i soveværelset og ja da hun så kom tilbage var jeg høflig og havde i dagens anledning ingen plan B. Derfor vil jeg blot advare andre mod at begå samme fejl
  6. Nogen der ved noget her, tror sidst jeg så hende var i 2022? Hun har flere gange fortalt historier om hendes "andre jobs" og planer om at stoppe, men måske hun endelig gjorde alvor af det? Hendes krop var jo en man husker, hvis man er til den type og humøret var også altid højt
  7. @NicosRejse - Fandt du nogensinde mere info her, eller tog du chance og besøgte hende?
  8. Ellers et glimrende udvalg du har samlet her @SkipperFræk!! Visuelt kan jeg finde noget ved alle 3 der tænder mig , så kan du knytte et par ord til deres personlighed? Den vægter efterhånden en del for mig, de skal være med og der skal være smil på (indimellem at det går hedt for sig), ellers blir det for anonymt for mig. Tak
  9. @dhnmdstEr det hende der er på annoncen nu, for hun er da virkelig smuk og ser ikke buttet ud i mine øjne? Har tidligere besøgt Kristin der og hun var jo også hvad jeg vil kalde virkelig smuk, men stadig sød og medlevende i sengen!
  10. Min hukommelse var heldigvis i orden... nu tolker jeg jo frit på nedenstående og det står seføli for egen regning! Der er jo ikke faldet dom i sagen og vidnet har trukket sig fuldstændigt, så i må selv bedømme og vurdere om i tør besøge hende, hun er strøget fra min liste!
  11. Meget værre end de 500 kr, synes jeg at huske, at hun også var involveret i en mystisk tråd her på EG, hvor en dårlig anmeldelse pludselig blev trukket tilbage, pga. af noget der lignede trusler fra hende og 3.part?
  12. Hej, er det hende som er i Rødovre nu? https://escortguide.dk/P/suzy-68294.html
  13. men nu er prisen så steget 200 (800-1000) spir for 30 min siden starten af ugen - så der må være kunder i butikken! Ærgerligt i det prisleje er der for skarp konkurrence, til at hun får chancen.
  14. Lyder da helt vildt som trusler også når man ser på @Fraekm's tidligere anmeldelser. Men tak, husker jeg har kigget på hende og overvejet at prøve det af, baseret på denne tilbagemelding holder jeg mig helt sikkert MEGET LANGT VÆK!

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.