-
Sexy and very cute new girls Margie 22 years and Tina 24 years - Hillerød
stone69 skrev et svar til stone69's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnTina
-
Sexy and very cute new girls Margie 22 years and Tina 24 years - Hillerød
Sexy and very cute new girls Margie 22 years and Tina 24 years Jeg skulle til Hillerød og var efterhånden noget trængende. Fik en aftale med stedet her. Det begyndte noget underlidt med først èn adresse, hvorefter jeg fik et andet husnummer. Jeg gik skulle ind i en baggård, hvor et vindue bliver åbnet og mama råber om det er mig, der har booket en aftale... Nå, jeg kender ikke nogen der, så jeg gik ind og blev taget imod af en nydelig kvinde omkring de 40 år. Hun viste mig ind i et pænt værelse og bad mig vente. Der gik nogen tid, hvorefter en anden pige kom ind; den yndigste dejlige nips. Jeg havde lagt alt tøjet og da hun kunne se min tilstand,,spurgte hun om jeg ville have sex først. Ja tak! En virkelig dejlig oplevelse med denne skønne pige. Bagefter tog hun sig god tid til massage, som faktisk var rigtg god. Stedet var rent og der blev skiftet lagen efter massagen. Jeg gik glad derfra, og kan godt finde på at komme igen, når jeg skal på de kanter.
-
Humor-Sjov-Hyggeligt Jessi VIP Herlev
stone69 skrev et svar til Detjokunenleg's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnLink?
-
Hillerød - Frederikssund
Jeg er flyttet til Nordsjælland. Kan se der er mange dejlige thai piger i både Hillerød og Frederikssund. Er der nogen der kan anbefales? Er primært interesseret i det frække og gerne GFE med tungekys. På forhånd tak
-
"Billig" dame København
Fx https://escortguide.dk/annonce/68955
-
Anna tilbage, men nu i Gentofte
Kunne du ikke lave en separat anmeldelse af hende? Jeg har overvejet hende men kommer i tvivl nu...
-
Meya i Herlev
Er der nogen der har besøgt Meya og kan berette lidt? Tilbyder hun FP? Kan betale med kort (Er lidt usikker på om linket virker) På forhånd tak.
-
Sabinka Sienna - Aalborg
De er nok større men er også noget mere påvirket af tyngdekraften ...
-
Sabinka Sienna - Aalborg
Jeg har været der for et par dage siden. Lidt kraftigere end på billederne. Men ikke så det gør noget. Meget sød og imødekommende. Kysser dejligt og dejlig GFE. Afslutning med med sprøjt ud over mave og bryster. Hun kan klart anbefales 👍🏻
-
Nogen der har været hos Viki i Søborg ?
Jeg mener jeg har set en anmeldelse af hende da hun var i Jylland, men kan ikke finde den.... Måske andre kan?
-
Felina Frederiksberg - dejlig milf
Lokket af det gode anmeldelser besøgte jeg Felina og det fortryder jeg ikke. Dejlig moden erotisk buttet kvinde med både til gården og gaden. Dertil sød og rar. Taler godt engelsk. Startede med at kramme og kysse i stående stilling hvor pikken hurtigt blev meget hård. Herefter fik jeg et fantastisk handjob med olie efterfulgt af et dejlig langt blowjob. Herefter på med gummi. Hun ville tages bagfra knælende på sengen mens jeg stod på gulvet. Fantastisk dejlig udsigt til en stor røv og faktisk en pæn talje. Skønt at støde i bund og klaske mod hendes baller. Det kunne jeg ikke holde til så længe, så vi skiftede til missionæren hvor jeg ret hurtigt kom, godt hjulpet af dejlige frække tungekys. Kan klart anbefales og priserne er særdeles rimelige. https://escortguide.dk/annonce/51607
-
Warm soul wellness, Søborg erfaringer ?
stone69 skrev et svar til Stordrengfyn's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHvordan kan man se hvem der er Geo og Jenny? Og hvem skal man vælge hvis man ønsker FP?
-
Lisa i Farum
stone69 skrev et svar til Reboot's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg kan svare ja til hun er dejlig stram. De andre ting har jeg ikke prøvet.
-
Lisa i Farum
stone69 skrev et svar til Reboot's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJa, hun er smuk med en dejlig krop. Hehe kunne jeg godt finde på at besøge igen
-
Dejligt besøg hos Ipip Bagsværd
stone69 skrev et svar til stone69's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnDet kræver tilladelse at parkere lige uden for, men det kan hun give når man kommer op. Ja. Standardpriser.
stone69
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg