-
❤️Gangbang og blowbang i KBH med frække Lucy, onsdag d. 18 februar ❤️
Lyder mega frækt. Vil I dele hvor mange der deltog i blowbang delen?
-
Hjælp til at arrangere GB?
Tak for svar. Vi fik en del personlige beskeder - desværre også flere falske/useriøse. Men, vi har fundet den rette, og alt kører nu...og vi glæder os helt vildt!
-
Hjælp til at arrangere GB?
Er der nogen, der kender nogen, som kan være behjælpelige med at arrangere et GB i KBH? Vi er et flot par i fyrrerne, hvir Q vil udleve sin fantasi om et GB. Vi er 100% seriøse, men nye i dette.
-
Lucky Randers
Hvad kostede det?
-
GB med bisex tema?
Er det bare mig, men er der ikke mange kvinder der er begyndt at arrangere GB med bisex tema? Har set mindst 5 den seneste tid. Er der nogle kvinder/mænd der vil dele lidt erfaringer/viden om dette? Bliver de rent faktisk til noget og hvad er oplevelsen?
-
Gangbang i Silkeborg
Tak for den beretning - lyder til at have været en fræk oplevelse. Enig i det er ærgerligt så mange melder til og ikke kommer - hvor mange deltog så i dette arrangement?
-
Gangbang i Silkeborg
Hej, nogen der kan berette lidt om arrangementet?
-
Fredagsbars Fristelser - Trekant med Jennifer & Julie.
Chefen123 skrev et svar til Dillermand Junior's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnLyder som en vild oplevelse! Leger de 2 skønheder også med hinanden?
-
Sprøjteorgasme?
Hey, nogen der kender en dejlig kvinde der giver sprøjteorgasmer? Syntes de er lidt svære at finde.
-
Mini gb i Blåvand d. 6-7/12
Er mega nysgerrig på om det blev til noget?
-
Vixenida og tjekkisk telt gloryhul
Syntes ikke at kunne finde kontaktdetaljer nogen steder - hverken her eller på AL?
-
GB på Fyn d.16/8 fra kl 13 til 15 med ung smuk tøs
Lyder mega fedt - hvor mange var I?
Chefen123
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg