Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Er hun et besøg værd? Hvordan er hendes bj skills? https://annoncelight.dk/showad/445020
  3. Har ikke været der men vil gerne byde ind med noget alligevel. Det kan være en god ide at tjekke annoncens telefonnummer på 180.dk, hvis ikke der er hits på selve annoncen her på EG. I dette tilfælde ser det ud til at være en dårlig ide at besøge hende: https://www.180.dk/nummer/93703967
  4. Mosalahkarim begyndte at følge Mr.Smooth
  5. Mosalahkarim begyndte at følge Marco
  6. Hej med jer Jeg faldt over denne annonce https://annoncelight.dk/showad/468739 men kan ikke i middelbart finde nogen kommentarer eller andet her på EG. Hendes priser er i den lave ende. Er nu hobby GP eller hvordan skal dette tolkes? Har skrevet med hende, og kommunikationen virker ok, men hun siger hun er 36, bor alene og oplyser en adresse i Horsens. Til trods for at alt virker fint, så er det noget som alligevel gør mig mistænksom. Hvordan kan en enlig kvinde have råd til at bor alene i en større villa i Horsens. Er der nogen som enten har besøgt hende eller kender noget til hende.
  7. Ja. Tror jeg skræmte hende væk. Med krav og ønsker.
  8. Hun annoncerer jævnligt, tjek linket dagligt 🙂 Hun er i Jylland.
  9. Begge profiler lyder mere fake end ægte netop fordi det er samme profiler men forskellige emails
  10. Jeg tror faktisk ikke, at der er en bestemt alder, hvor GP'er stopper. Det handler nok mere om, hvor man er i livet, og hvad man ønsker sig af fremtiden. For nogle er det måske noget midlertidigt, mens det for andre bliver en del af deres liv gennem mange år. Nogle stopper, fordi de finder kærligheden, får familie eller bare får andre prioriteter. Andre bliver måske trætte af det hele og ønsker at starte på et nyt kapitel. Jeg forestiller mig også, at mange stopper stille og roligt uden at annoncere det. Måske fordi de ikke føler, at de skylder nogen en forklaring, eller fordi de bare ønsker at lægge den del af deres liv bag sig. Det interessante er måske, at vi som regel kun hører fra dem, der vælger at sige farvel. Alle dem, der bare forsvinder, får vi aldrig rigtig historien bag. Og til alle de piger, der en dag bare forsvinder, uden at nogen hører mere fra dem eller ved, hvordan det er gået dem, kan vi kun håbe, at de har det godt, er glade og har fundet den lykke og det liv, de ønskede sig.
  11. Jeg er lige kommet fra hende. Synes hun ser vanvittigt indbydende ud, og bedre end billederne hun bruger, men skulle ikke vise hende noget billede overhovedet. Men det eneste jeg fik var et kram. Der var desværre udfordringer med betalingen. Revolut vurderede det som risikabelt, og vi skulle derfor vente en time før betalingen gik igennem Min Paypal havde også udfordringer med at få lagt penge på kontoen, så det var heller ikke en mulighed. Heldigvis skal jeg til Aarhus i morgen, så der må jeg lige hæve nogle penge. Vender tilbage i morgen når jeg ved mere.
  12. Boy begyndte at følge Gensidig fornøjelse
  13. I dag

  14. lanni50 oprettede sin bruger
  15. Ellers er der også flere thaier som er ved at være godt oppe i årene
  16. Så du står stadig ved din udtale her ? Så du står stadig ved din udtales ?
  17. GeekySexy begyndte at følge [email protected]
  18. @submale Karin lyder spændende, men linket virker ikke længere, ved du om jeg kan finde hende et sted?
  19. Hvorfor har du slettet din “pæne” besked til mig? Ja jeg har læst den på mailen man får.. Vil du selv fortælle hvorfor, Verner Jensen? Eller foretrækker du at blive kaldt Voiggodrengen?
  20. Tak Swarley for link(s): Hun ser lovende ud, og dét på den liderlige måde. En dyr Dame må man sige, men tror det vil være sjovt😉
  21. Hun kræver foto-selfie af dig, som verifikation ... Dette er totalt no-go for, mig så hun er lidt spild af tid
  22. jyden2026 oprettede sin bruger
  23. Det er ikke så galt, hvis du kommer lige efter mig, da jeg har sukkersyge. Det er som at æde candyfloss…
  24. Herren1963 oprettede sin bruger
  25. Der er ikke mange anmeldelser af Milla herinde men jeg tænker hun er OK siden hun kommer igen og igen og der ikke er deciderede advarsler. Jeg er primært fristet fordi hun sprænger skalaen på "pornodulle" barometeret 😉 /B
  26. Hmmm,and how about latina and danish premium girls around?

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.