Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Hej Nogen der har besøgt hende ? Hun ser godt nok lidt fræk ud men svært at få kontakt og svar
  3. TSA58 begyndte at følge Bee bee Fredericia
  4. Den erfarne skrev et svar til Big1's tråd i Efterlysninger på Fyn
    Brokkehoved.. 😆 Profillink og dermed profilnavn er meget nyttigt, da det er der annoncen ligger under. Så når nu en eller anden lykkeridder laver en annonce om Tantra-Mia og sletter den igen dagen efter, for derefter at oprette en ny annonce om Tantra-Rikke, er fællesnævneren netop profilnavnet (I dette tilfælde lll8822) På den måde kan der søges tilbage og afsløre at samme profil er brugt til forskellige annoncer.
  5. Den erfarne begyndte at følge Mia nyskilt
  6. Julius skrev et svar til Big1's tråd i Efterlysninger på Fyn
    Jeg er ikke enig. Ofte oprettes der nye annoncer på gamle profilnavne. Typisk dem der ikke har helt rent mel i posen, så begge dele er relevante. Er der en fake pige på det ene annonce nr. på en profil, er det nok også gældende for en anden annonce på samme profil.
  7. @Big1 Link altid til annoncen, ikke profilen Profilen indeholder som regel ingen oplysning om kontakt, priser osv. Jeg ved godt at at en fyr på EG spilder oceaner af sin tid på at lægge profilinks ind, som ikke er til nogen verdens nytte Profilen står der ganske vist selv om annoncen ikke er aktiv. Men er annoncen ikke aktiv er pigen det nok heller ikke.
  8. Ja som titlen jo gør det klart vil jeg gerne høre om der er nogen der har besøgt eller haft besøg af Mia Maria, hun holder tit ved i Aalborg, svenstrup hvor hun tilbyder sex i det fri, men har også åbnet op for escort for nyligt. Jeg håber i kan være behjælpelige Mia Maria
  9. Julius skrev et svar til Big1's tråd i Efterlysninger på Fyn
    Søg på annonce nr. og/eller profilnavn. Der blev spurgt på hende for et par dage siden:
  10. Good morning. A week ago, fake profiles were created in my name in two different cities. I had to resolve the issue, and now you're making a fuss because I thanked the client. Come on, honey, try to be kind and a good person. I've been on this forum for a long time and I've never received a comment like yours, and I can see you're someone who's looking for trouble.
  11. Nogen der kender noget til hende ? https://annoncelight.dk/profile/lll8822 Eller er det bare en fake ?
  12. De mulige arrangører svarer ikke, så må klare den selv. Det betyder, at der stadig er åbent for tilmeldinger, til de af jer der er friske på at deltage i mit første GB 😄 Ændringer: Tidrum ændret fra 1 time til 2 timer. Alderskrav ændret fra 50-65 til 40-65. Pikstørrelse ændret fra 15+ cm til 13+ cm.
  13. Lee har efterhånden været hos Jailak et godt stykke tid, nogen der kan berette om oplevelsen med Lee? https://annoncelight.dk/showad/244788
  14. Jeg besøgte hende for et år siden og fik samme dårlige oplevelse. Skrev også et review her på forummet.
  15. I dag

  16. Kia tilbyder ikke anal og har aldrig gjort det, jeg undre mig over at min kommentar blev slettet
  17. Det er ikke hende her der er Lucky. https://annoncelight.dk/showad/455405 Lucky er kun ca halvt så kraftig som hende, men hun har vist ingen annonce lige nu. Nilin er vist på samme adresse: https://annoncelight.dk/showad/422681
  18. Det er Amerikansk datoangivelse, venligst ikke besudl England med den slags fikumdik.
  19. De er ægte.. men slank ville jeg ikke kalde hende.
  20. Det er da hurtigt overstået
  21. Jeg kan naturligvis kun berette om det, jeg selv har oplevet, og hvorvidt der skulle være større bagmænd involveret, vil jeg ikke gøre mig klog på. Hun er en virkelig sød og imødekommende pige. Udseendemæssigt er hun ok pæn og hører efter min mening til i den lidt pænere ende blandt GP-piger, men hun ville næppe få hele byens torv til at standse op en lørdag formiddag. Det er dog heller ikke hendes største styrke. Efter sigende vender hun tilbage i august, hvilket sikkert vil glæde dem, der tidligere har haft fornøjelsen af at møde hende. Der er en fin indlevelse i det, hun laver, og intet virker forhastet eller mekanisk. Man føler sig ikke som endnu et nummer i rækken, men som en gæst, der bliver taget godt imod. Er man glad for dybe og lidenskabelige tungekys, er dette bestemt et sted, der fortjener et besøg. Hun har en fin figur, og en behagelig personlighed. Det er især hendes nærvær og den afslappede stemning, hun skaber, der gør oplevelsen god. Skønhed kan fange blikket, men et venligt væsen fastholder interessen, og netop der gør hun et godt indtryk. Alt i alt en oplevelse, jeg gerne anbefaler til dem, der sætter pris på god kemi og en behagelig stund frem for tomme manerer.
  22. Hun lød bare fræk men nok endnu en fake.
  23. Det bestemmer du jo selv jeg blev i hvert fald en glad mand
  24. Themanndk oprettede sin bruger
  25. — hun har lige smadret værlset til en konkurent fordi hun ikke fik kunder og har slettet sin annonce på annonceligt — så fin pige
  26. Lige oprettet,så den tror vi så på. 😄
  27. Det siger jeg også, du snyder dig selv for en fantastisk oplevelse. Brysterne sidder rigtig godt og er bløde, men det er totaloplevelsen du går glib af. En lille petit krop fra top til tå og gfe I topklasse.
  28. Jeg har været ved Nicha i Odense så hvis nogle kigger efter en naturlig og virklig sød pige og ja rigtg god sex så kan hun klart anbefales https://annoncelight.dk/showad/406420

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.