-
GangBang 19 årig tøs i København 2/10
Jeg er tilmeldt og der var rigtig fin korrespondance, så jeg kan forstille mig at de 8 pladser er besat, derfor ikke noget svar. Vedr. kshit's indlæg så tror jeg ikke på det, en person med et indlæg i alt er sgu ikke troværdig i mine øjne.
-
Undgå at spilde tid? / No shows?
Fordi det kunne måske inspirerer andre der også er SERIØSE til at gøre der 🙂
-
Undgå at spilde tid? / No shows?
Hejsa Jer er seriøs og vil måske lave en aftale med din kæreste 🙂 så kan du ikke lige sende en pb om hvor i landet man kan møde hende.
-
El toro begyndte at følge Lilliana og Simone Lesbisk , Undgå at spilde tid? / No shows? , Sugarbabe's der bor i Jylland og 6 andre
-
Sugarbabe's der bor i Jylland
Jeg søger nogle der vil dele deres erfaringer med kvinder de har mødt på SugarDaters, det skal være nogle kvinder man kan møde i Jylland. Er meget interesseret i Tulip_Tulip og Sofiamissen. Gerne i private beskeder.
-
Nelida Randers
Hejsa Nogen der har erfaring med denne pige https://annoncelight.dk/showad/462235
-
Nordjylland -Danske kvinder
Nogen der har haft besøg ?? https://annoncelight.dk/showad/459980
-
Thai sex uden kondom i Aalborg?
https://annoncelight.dk/showad/441060
-
Thai sex uden kondom i Aalborg?
Ja tak, jeg har været der og hun er mega lækker. Burde have skrevet det i efterlysningen, hun får lige de bedste anbefalinger herfra 🙂
-
Thai sex uden kondom i Aalborg?
Er der nogen der kan anbefale en thai-massagepige i Aalborg der tilbyder sex uden kondom?
-
Pussy slide i Nordjylland
https://annoncelight.dk/showad/441060 Kia
-
Aalborg - Anna Tantra
Er der nogen der har besøgt Anna? hvis det er hende på billederne kan jeg godt blive fristet. https://annoncelight.dk/showad/451891
-
Snapchat
Af egen erfaring syntes jeg at Snatchat er lidt af en jungle af navigere rundt i for af finde en kvinde der tilbyder massage/escort. Som kunde syntes jeg at det er meget nemmere at bruge Annoncelight, Nympho og Escort side, jeg bruger selv mest Annoncelight. Det første jeg ser efter i en annonce er billederne, billeder sælger, så sørg for at du har nogle billeder der sætter nogle seksuelle fantasier i gang hos kunden. Lige et spørgsmål, hvor i landet kan man træffe dig ?
-
Milla Nordjylland
Der er ikke nogle der har besøgt hende idet hun kun tilbyder escort, det fremgår også tydeligt af annoncen. Jeg har haft besøg af Milla, hun er en mega dejlig kvinde som 100 % er den man ser på billederne.
-
Lilliana og Simone Lesbisk
Er også i Hobro
-
Lilliana og Simone Lesbisk
Hejsa Nogle der har erfaring med disse to ?? https://annoncelight.dk/showad/449622
El toro
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg