Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. https://annoncelight.dk/showad/463605 https://annoncelight.dk/profile/wildbabe2026 Jeg har kigget meget grundigt på Roxys annonce og billeder, og synes hun ser vildt godt ud. Er der nogen der har besøgt hende, og kan fortælle om hendes service, ægtheden af billederne og stedet? Overvejer at besøge hende en af de nærmeste dage.
  3. Da hun var på Amager kaldte hun sig Viki men de skifter navne som vi skifter underhyller 😀
  4. Jakobg oprettede sin bruger
  5. Det mindes jeg ikke at have set/hørt om i Hamborg/Tyskland generelt.
  6. Det er den samme som har denne profil https://sugardaters.com/da/profile/YvzYQp-GWw Du kan læse mere i denne tråd DREAMGIRL87 århus - Anmeldelser af sugarbabes i hele Danmark - Eroguide.dk
  7. @slikken tak for det. Jeg har også lagt mærke til, at der ikke er nogen der tilbyder en anonym chatfunktion for at bestille tid. Vil det være noget, folk vil være glade for? I stedet for at bruge sit eget telefonnummer
  8. I dag

  9. Lige til advarsel og info! Der er en profil med navnet "Hot,sexet Liz" Telefon nummer: 52658192 Hun er fuldstændig utroværdig og efter betaling afviger hun for overhovedet at udfører de aftalte ydelser - tværtimod så forlader hun lokalet og klager over der er varmt, at sveder (tænker hun er i overgangsalder) Er østeuropæere og arbejder under en dansker. HOLD JER LANGT VÆK!!!!!! Hilsen den dumme og naiv🫣
  10. Jamen det er da godt at vide. Eller.... Med 310 indlæg, burde du egentlig vide bedre. Vi er sådan set mange der følger med. Både her og der og alle steder. Men det behøver vi jo ikke at forstyrre andre med. Men god dag trods alt..
  11. Jeg har været der. Det er samme sted som de 2 andre piger flytter rundt mellem. Et lille værelse uden vinduer. Hun er lille, men alligevel lidt rundere end de andre. Både Bee Bee og den anden der hr været der (husker ikke navnet) tilbød en mere eksklusiv og fræk oplevelse. Ingen bj uden, og et lidt anstrengt udtryk ved samleje. Det er næsten det værste ved sådan et besøg, når damen ligner en der slet ikke kan lide det - måske endda næsten som om det gør ondt på hende. Jeg har sat Farum på pause til en af de andre er tilbage. Men det kan jo også være kemi - og det faktisk at min pikkemand måske er for lang. Jeg skriver med vilje ikke stor, for ikke at prale. Men jeg er i hvert fald på dimensionen længde, veludstyret. Og det er måske et problem for en naturlig mængde af de korte og mindre Thai-damer.
  12. Jeg har været hos dem alle undtagen Miss D og Sofie. Jeg prøver at lave en aftale med Miss D, og Sofie har vist ikke en aktiv annonce p.t. Der var også en Frau K i Herlev på et tidspunkt, men hun er vist væk igen. Og så skal vi ikke glemme Anita og Lady Iris. Jeg kan anbefale dem begge. Og så skal jeg beklage, hvis jeg har lavet rod. Det ser ud som om jeg har redigeret i en anden brugers indlæg. Det har jeg ikke, men fik måske kopieret hans navn med i mit oprindelige indlæg.
  13. Jeg gad virkelig godt hjælpe dig. Men jeg synes Nordsjælland er ramt et velkendt problem: Enten møder man pornoduller der stønner som Miss Piggy, eller også møder du lettere tykke gamle damer der kan massere. Der er meget langt mellem dem, som er en blanding af de to typer. Der har været enkelte. Men lige nu er de der ikke. Det bedste bud er derfor et af de velkendte steder som har relativ stor udskiftning i Hillerød eller Frederikssund: https://escortguide.dk/annonce/71201 https://escortguide.dk/annonce/74627 Der er en del piger i Frederikssund, som er samme sted, men har hver deres annonce. Alle billeder er taget med de der utrolig usexede byggeplader i baggrunden. Ellers må du holde øje med om Yayi (Gilleleje) eller Mimi (Hornbæk) kommer igen. De kan begge dele og er søde.
  14. Nogle der kender hende på sd har skrevet med hende synes hun ser dejlig ud men er der nogle der kender hende så skriv til tråden tak
  15. søren5 begyndte at følge Mullea 32år viborg
  16. Well, jeg ser det så ikke helt som en fejl. Mere at hun lige experimenterer lidt med at passe ind i hvordan andre piger kører deres forretning. Efter billedet er det jo tydeligt for enhver at hun ikke er 18 år gammel, heller ikke 48; og sikkert et sted derimellem. At folk kan forarges over dét, og kommenterer og hetzer omkring det, viser jo bare hvor små nogle mennesker er og hvor meget 1st world der er gået i deres problemer....
  17. Det er der nu ofte kvinder fra branchen der selv bruger og så følger jeg da op på det. Jeg kan sagtens skrive søde til en jeg har haft en god korrespondance med, men bruger ellers frække eller hendes navn ved første henvendelse.
  18. Hej alle, Jeg tænkte at give en anmeldelse af denne fantastiske søde thaipige i det nordjyske, hun er absolut et besøg værd! Maya Er den sødeste fineste thaimodel, med alt hvad man ønsker sig. Billederne på hendes profil og annonce https://annoncelight.dk/showad/453040 er 100% af Maya og absolut retvisende. Hun er endnu smukkere i virkeligheden!! Mayas udseende brillerer med hendes helt fantastiske flotte bryster. Aldrig har jeg mærket så store, bløde, flotte bryster som hendes. Dem alene er et besøg og alle pengene værd. Resten af kroppen er velplejet og nyvasket når man ankommer, hver en kvadrat centimeter af hendes krop er værd at udforske ♥️ Stedet er et rækkehus i Svenstrup, centralt i byen uden problemer med parkering. Stedet er en helt almindelig lejlighed, så der er ikke noget at sætte fingre på her. Kontakten med Maya er let og ligetil, hun virker dog ikke til at have travlt i tiden. Så sørg for at book jer en tid, I vil ikke fortryde det!! Maya leverer en skøn service, hvor massagen er en irrelevant biting. Det er ikke derfor du skal besøge hende. Umuligt er det også at vente på at massagen er færdig, da hele hendes væsen og lækre krop indbyder til frække oplevelser hvor massagen ikke er relevant. Efterfulgt af et dejligt økoblow, kan hun nydes med skøn sex især er hun fantastisk at have siddende oven på sig, hvor udsynet til mesterværket (Guds værk eller ej) af hendes smukke bryster er uimodståeligt! Helt ærligt, har rodet med 100 vis af bryster, men dem her. 😍 Resten kan i forestille jer til, ellers må I spørge i kommentarfeltet. Stedet 9/10 Massage 7/10 Sex 9/10 Maya 12/10 Så få jer letter fra sofaen, og giv denne skønne kvinde et besøg og alt den opmærksomhed hun fortjener! Peace out. ✌️
  19. Nu beder jeg hellere ikke om kæreste sex synes bare det virker underligt at kalde nogen skat og søde ... Så hellere frække , eller lækre kvinde ud over det når jeg tænker kæreste sex er det uden kondom og det vil jeg aldrig bede om fra en GP hvis det er.
  20. Når det nu ikke virkede med Jens, så prøver vi bare en Svend🤷‍♂️
  21. Ja, jeg var den første i mandags, hvor hun startede op.....sød pige, men lidt hårde silikone bryster. Massage på det jævne og det var det "sjove" også....... kommer jeg igen..... hm, nej det tror jeg ikke, så hellere prøve noget andet....😁

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.