-
Pipim Thai 10 min kørsel fra Skive ude på landet.
Tak for info. Hvor ca. omkring Farsø holder hun til?
-
Lyngs bliv væk
Hej, Var det damen på billederne her du havde oplevelsen med ?https://annoncelight.dk/showad/442094
-
Dogging, hvordan kommer man igang?
Nogen der kan berette lidt om siden? Er den fyldt med liderlige mænd der helst møder andre mænd? Eller er der mulighed for faktisk at finde en kvinde til en tur i skoven?
-
Pipim Thai 10 min kørsel fra Skive ude på landet.
Hvordan med afslutning og B2B?
-
Pinky pt i Ålestrup
Hamderjyden skrev et svar til Huntersen's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandHvor holder hun sådan ca til?
-
Hobro Massage
Hej Alle, Er der nogen der har erfaring med denne Thai i Hobro? Hun holder til i private omgivelser i Hobro centrum. https://annoncelight.dk/showad/440119
-
Kate Hadsund
Nogen der har besøgt hende på det sidste? Hun er vist i Aalestrup nu: Kate
-
GoldenParadise - Poznan
Ja nemlig, autokorrektur… ja 500 for ovenstående
-
GoldenParadise - Poznan
Hej Qwas, Den samlede pris for Nyrup inkl. kys var PLZ 500, ikke vildt i forhold til danske priser tænker jeg. Veronica var hver en krone værd!
-
GoldenParadise - Poznan
Hej brødre, Så kommer der lige en opdatering på de udenlandske eventyr! På en forretningsrejse til Polen tidligere på året, skulle mulighederne for spændende erotiske oplevelser naturligvis undersøges. Jeg har tidligere haft held med at finde en Erotisk massør i Polen og i de baltiske lande, og der falder totalt i min smag. Det skulle naturligvis også forsøges i Poznan…. Efter lidt søgen, fandt jeg denne side: GoldenParadise, og hvilket fund!! Stedet tilbyder på forsiden både Classic og Holistisk massage, hvilket var med til at overbevise mig om seriøsiteten og validiteten at stedet. Der ligger desuden en masse Google anmeldelser af stedet. Telefonnummeret blev lagt ind i WhatsApp, og der blev gjort en forespørgsel. Svaret kom prompte, og personen i den anden ende ville høre hvilken af de smukke piger jeg gerne ville have massage af. Valget faldt på gudinden Veronica, et valg jeg ikke kom til at fortryde… Aftalen lød på 60 minutter med Nuru massage til en pris på PLN 300 (ca. DKK 530,-). Gåturen til den diskrete adresse, og det obligatoriske besøg hos en hæveautomat blev klaret. Og jeg meldte min ankomst 5 min før min tid startede. Kort efter den aftalte tid, blev jeg lukket ind i opgangen, og fortsatte turen op på tredje sal hvor jeg blev lukket ind at den smukkeste kvinde Veronica, der var iklædt det frækkeste lingeri jeg længe har set! Allerede fra første sekundet var jeg bjergtaget af hendes smukke former der var en model værdig, og hendes fantastiske udstråling. Veronica lukkede mig ind i en af de herskabelige værelser, med en hård madras på gulvet. Jeg blev hurtigt spurgt til om jeg ville opgradere til “pakken” der indeholdte kys til en samlet pris på PLZ 500. Ja hvorfor ikke, ikke så tit man for chance for at kysse på en kvinde som Veronica. Efter betalingen smuttede hun ud for at nette sig, inden hun returner til rummet. Efter en kort og fræk striptease, gik hun i gang med massagen. Den næste time kunne et show uden lige følges i det store spejl, der gjorde at jeg kunne kigge på Veronica imens hun langsomt og kærligt masserede min krop med hele hendes nøgne figur! Alt blev masseret mens jeg nød den smukke udsigt. Hun forstår virkelig at varme op, mens man stadig ligger på maven. Efter 20 min blev jeg vendt, og massagen tog sig yderlige et skridt op ad stigen, da de dybeste tungekys nu blev udvekslet. Wauw!!! Det hele sluttede naturligvis i den vildeste udløsning jeg har oplevet i flere år.. Alle de mellemliggende detaljer må I læse mellem linjerne.. Efter et bad og yderligere lidt kyssen, måtte jeg desværre tage afsked med Veronica. Lommerne blev tømt for de sidste 200 PLZ, som hun naturligvis blev glad for. Havde jeg haft flere kontanter havde hun også fået dem! Veronica 10/10 Stedet 9/10, Sansynligvis for gentagelse 20/10
-
Hamderjyden begyndte at følge StudineMILF
-
Tid til nærvær og varme - Horsens
Pas?
-
Sprøjteglade Sandra X
Billede på knæ på sengen er meget nøjagtigt.
-
Emma.A
Stadig ingen der har været i kontakt med Emma?
-
Sprøjteglade Sandra X
Ja hun er dansk, og helt som nabokonen. Bare meget frækkere.
-
Sprøjteglade Sandra X
Efter flere overvejelser og forgæves søgninger efter anmeldelser på EG, tog jeg mig modet til at besøge Sandra X, en dag hun befandt sig i det nordjyske. Der er to kvinder der kalder sig for Sandrax / Sandra X, så der har været lidt forvirring imellem de forskellige anmeldelser. Her er der tale om Danske Sandra X Sandra annoncerer med vilde sprøjteorgasmer, hvilket lige var hvad jeg søgte. Svarer på SMS kom promte fra Sandras venlige telefondame, der også befinder sig i nærheden når hun tager imod besøg. Nemt at aftale tid, også lækkert at have Sandras fulde opmærksomhed i den bestilte tid. Ved ankomst på det kendte sted i Støvring, blev jeg lukket indenfor og betalingen fandt sted. Sandra er en smuk kvinde, med flotte former, en fin talje og store flotte bryster. Sidstnævnte er et besøg værd hvis du har smag for store faste bryster. Sandra er fantastisk nem at tale med, og er meget indleverede i hele oplevelsen. Billederne i annoncen - kom og leg med sprøjteglade Sandra X vildkat i sengen, er 100% ægte og af Sandra selv. Selve akten levede i den grad op til forventningerne med kys, kæleri, og et blowjob der kan sende en helt til himmelen. Dette blev naturligvis efterfulgt af sex i forskellige stillinger, samt en våd omgang sprøjteorgasmer. Sidstnævnte foregik i bruseren, da Sandra helst ikke ville sprøjte hele sengen til, hvilket man godt kan forstå, da der ikke er små mængder der kommer. Sandra er en skøn kvinde, pas godt på hende. Sandra 10/10 Blowjob 10/10 Sprøjteorgasme 8/10 100% garanti for gentagelse. /Hamderjyden
Hamderjyden
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg