-
Rose and June Fredericia
Mr. Swing King skrev et svar til jackdick's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger i JyllandForsøgte tidligere at lægge denne besked op, det er dårlig stil, at dele sms beskeder !! men hvad ske der, lade til at June går lidt på kompromis med, måske hun er ved at bløde lidt op på, pige sex ?
-
Rose and June Fredericia
Mr. Swing King skrev et svar til jackdick's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger i Jyllandhave no comment on the price, it is an agreement between the customer and the GP, but it is not good style to copy SMS correspondence and leave it up
-
Fredericia
Prøv at ligge vejen forbi Danmarksstrædet https://annoncelight.dk/showad/387372 https://annoncelight.dk/showad/396817 de 2 kan du møde der, jeg har fået god massage af June, med HJ afslutning, har endnu ikke været forbi Rose, skriv en anmeldelse når du forhåbenligt har haft en konge oplevelse.
-
Sexy June Fredericia
Er der nogen, som har nyt om June, har 2 gange inden for de sidste par uge, været i Fredericia begge gange lukket ??
-
Sexy June Fredericia
Hun er til det hele, hvis du spørger ! HJ,BJ, FP
-
Mr. Swing King oprettede sin bruger
-
June Fredericia
Mr. Swing King skrev et svar til thailover1's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger i JyllandKan ikke se June, har nogen annonce på AnnonceLight længere ? Jeg var for et par uger siden kommet syd for Århus, det ske sjældent ! men det skulle vise sig at Fredericia var en af de fede oplevelser, mens jeg var i byen kiggede jeg lidt på hvad der var af Thai massage steder og jeg valgte June i Danmarksstrædet, lille fin butik og blev mødt af stor smil af en lille thai pige (145cm) midt 30erne. op af et par trappe trin til baglokalet, hvor briksen stod. Vi fik aftalt at jeg skulle have thai/B2B m/lingam massage, jeg tog et hurtig bad, det samme gjorde hun tror også lige hun brugte 2 min med skaberen, for hun var total glat og fin skulle det vise sig, fik en super massage af ryg, ben og balle, spec. det sidste var lækkeret her fik hun virkelig masseret nosser, mellemkød og anus uden dog at stikke fingeren ind, så lagde hun sig lidt nedover og brugte brysterne lidt på ryggen, spec. var hun god til slide fissen og røv på låret og ballerne, jeg stak en hånd bagud så jeg kunne lege lidt med, det havde hun absolut ikke noget i mod ! Om på ryggen også fik jeg ellers at mærke og se hende, på hele min krop ! der var ingen problemer med at få lov at gøre genglæd, så da hun sad og gned fissen mod mit lår og jeg stak hånden ned og hjalp lidt til :) , så satte hun sig henover og slide på nosser, op af skaftet og lige så hoved nåede indenfor (det var her olien og den ny barberede fisse kom til sin ret) jeg tog tilgengæld fat om hendes røv, fik hende til at lægge sig ned over mig, den ene hånd indunder så jeg kunne massere fissen og den anden op i mellem ballerne, så jeg kunne massere omkring anus, det var virkelig noget hun kunne lide, jeg vil ikke sige hun fik en sprøjte orgasme, men det gav et par ryk i hendes krop og jeg kunne mærke hun blev virkelig våd. Så lagde jeg mig til rette og hun koncentrerede 100% om at gi, et lække HJ og det fik jeg ! bad hende sutte og slikke nosserne i mens og da jeg kom, kiggede hun op på mig med spem på læber, hage og hals. June er naturlig liderlig og det var det der gjorde hende så fræk, hun er måske ikke den flotteste GP man kan finde, men hun er et besøg vær, og jeg sikker på det bliver bedre næste gang. For jeg bliv nok nødtil, at tage syd for Århus engang mere
Mr. Swing King
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg