Hop til indhold

m64m

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af m64m

  1. Hej. Hvor kan man få et hurtigt blowjob i Aarhus C en fredag aften?
  2. Hvor går man hen hvis man søger en thai pige, der ikke kan lade være med at pille ved lillemanden, når man tager tøjet af, i badet, efter badet, under massagen, efter massagen mv? Findes sådan en frækkert i Aarhus?
  3. Hvordan fik du lige præcis den specifikke behandling? Forklarede du hvad du ønskede helt detaljeret, eller gjorde hun det bare af sig selv?
  4. Hej Hvis man foretrækker klinikker fremfor private adresser, hvor i Vejle eller Horsens får man en kompetent message samt meget pirring?
  5. Uden at være ekspert ser billederne ud til at være AI genererede. But prove me wrong
  6. Men umiddelbart ikke til at komme i kontakt med. Hverken hvis man ringer eller skriver. Intet svar!
  7. Jeg har prøvet at troppe op flere og spurgt til intim barbering og måtte gå igen. Jeg kan ikke se at det skulle være et problem at "skære ud i pap". Det er blot et ja eller nej.
  8. Jeg tænker at man lige netop vil undgå den situation hvor man bestiller tid, dukker op og finder at hun ikke kan honorere ens ønsker og derfor er nødt til at gå igen. Det tjener jo ikke nogen parter, og man spilder bare hinandens tid og hun går måske glip af en kunde.
  9. Jeg ønsker såmænd blot svar på hvornår på dagen der er bedst at komme. Derudover vil jeg vide om hun gør i intim barbering. Ting jeg gerne vil vide på forhånd. Men umuligt at få svar.
  10. Og det vidste du på forhånd eller var det noget I forhandlede jer frem til?
  11. Jeg har prøvet at kommunikere med Gip via SMS. Det er fuldstændig umuligt at få svar på helt simple spørgsmål. Hun forstår simpelthen ikke hvad man skriver. Har forsøgt på både engelsk og dansk. Hendes svar, til alt jeg skriver er "What time you want to come?" Har I samme oplevelse? Hvordan skal man få svar på simple spørgsmål, hvis ikke hun forstår hvad man skriver? Hvad har I andre gjort? Pft.
  12. Er ny i gamet, så skal lige forstå. Gav d blot 1500 kr eller var der tilkøb eller hvordan kom I frem til den pris? PFT.
  13. Vil du oplyse hvor meger hun tager for en halv time?
  14. Jeg har en fornemmelse af at kvinden bag disse to annoncer er den samme. Påfaldende ens tekst og ydelser og samme fysiske ydre. https://annoncelight.dk/showad/421420 https://annoncelight.dk/showad/391177 Nogen der kan bekræfte?
  15. Hej. Er der nogen der ved om der findes nogle thai klinikker i Aarhus, der tilbyder barbering bagi?
  16. Hvilken klinik skal man besøge hvis man ønsker kompetent massage og masser af pirring undervejs med afslutning (hånd eller mund). Ingen yderligere sex er ønsket.
  17. Helt ærligt. Har du hørt om ironi? Måske du heller ikke lagde mærke til dette ikon:
  18. Det kan jo næsten ikke passe. Annoncen er jo "verified"
  19. Jeg er lidt nysgerrig på hvordan Victoria ser ud. Kan du beskrive hende?
  20. Hej @Frodige Ida. Hvordan kontakter jeg dig? Har du en annonce? Og hvem er den anden kvinde? Ja, undskyld alle spørgsmålene, men jeg er ret ny i gamet, så famler lidt i blinde
  21. Jeg har en fantasti som jeg gerne vil udleve. Efter blowjob af to damer skal den ene sidde på knæ foran mig med åben mund mens den anden tømmer mig i hendes åbne mund, hvorefter begge slikker mig helt ren. Kan man få udlevet dette et sted mellem Aarhus og Kolding?
  22. Jeg har en fantasti som jeg gerne vil udleve. Efter blowjob af to damer skal den ene sidde på knæ foran mig med åben mund mens den anden tømmer mig i hendes åbne mund, hvorefter begge slikker mig helt ren. Kan man få udlevet dette et sted mellem Aarhus og Kolding?
  23. Hej. Efter en fysisk hård skitur trænger lårene til en god omgang hård massage. Hvilket sted i Aarhus kan I anbefale, hvor der i løbet af massagen også er dejlig med pirring?
  24. Hej. Findes der klinikker eller glædespiger der udover at give sexuelle ydelser og barbere kugler og røv hvis det ønskes? Gerne i Kolding, Vejle, Horsens, Aarhus området.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.