Hop til indhold

Klunkebob

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Jeg havde den fornøjelse at besøge Roma i Brande. En fræk lille stram pige som gør et rigtig godt stykke arbejde! hun red fantastisk på min pik, sutter udmærket og så til hendes fantastiske røv var mega stram og var virkelig svær at komme ind i selvom jeg har en ganske gennemsnitlig størrelse pik, og så spare hun ikke på glidecremen. Og hun stønner så gennemført frækt! Det er rigtig hun ikke er god til engelsk men vi fandt ud af det med hendes oversæt app, så intet at være bekymret for der. Der var intet stres hverken før eller efter akten. Efter hun havde fået pengene forlod hun mig kort for at lægge pengene væk. Da hun kom tilbage til mig, kom hun dansene ind i lokalet og svinget vildt, med hendes lille frække røv. Virkelig et besøg med værdi efter min mening! Og hun skal helt sikkert have min pik op i alle 3 huller igen! https://annoncelight.dk/showad/462742
  2. Klunkebob begyndte at følge Roma i Brande
  3. Hej derude. Jeg har fået den idé at jeg gerne vil prøve at samle en gade ludder op. Er der nogen her inde som har nogle erfaringer med at samle en ludder op fra gaden? Er der nogen byer, her i Danmark hvor man kan prøve det? Hvor langt ned i Tyskland skal man for at prøve det der? eventuelle ting jeg skal være opmærksom på?
  4. hej er der nogen som ved hvor i Fredericia denne lille thai dame befinder sig? https://annoncelight.dk/showad/432638
  5. jeg besøgte hende d. 2 okt. hun er ægte! jeg købte 10 sex hos hende, hun er nem at tale med og gør et godt stykke arbejde hun var alene i lejligheden som var rimelig diskret. hun er større på maven end på billederne men patter var gode store og faste og faktisk bedre end på billederne. min vurdering vil være 4/5 stjerner, ville have været 5 hvis billederne havde passet. jeg tager gerne et besøg hos hende igen. rigtig god fornøjelse med hende.
  6. Hvor i Fredericia besøgte du hende? Jeg overvejer selv om jeg skal give hendes røv en tur
  7. kender hende desværre ikke men giv endelig en anmeldelse af hende hvis du tager chancen!
  8. Hej er der nogen der har prøvet den her nye tøs Nikitaxx hun skriver hun er i Fredericia? hun lyder sku spændende. https://annoncelight.dk/showad/417471
  9. https://annoncelight.dk/showad/381520 Hej jeg overvejer at lave et møde med trunte fisen, er der nogen der ved hvilken bydel af Fredericia hun holder til i?
  10. annoncen er fjernet fra annoncelight desværre/heldigvis tak
  11. hej jeg havde i går en dårligt oplevelse med en pige som snød mig og ikke til at møde op på en kro men ikke selv mødte op. nu truer de mig over sms om at melde mig til inkasso hvis jeg ikke betaler 5450kr.? kan de bare gøre det? jeg har til kl 20 til at kontakte dem.. de har mit navn og tidligere bopæl?? nogen som ved havd jeg skal gøre?
  12. Fedt hun er ægte nok! og hun er de høje priser værd tak
  13. Hej er der nogen her inde som har besøgt hende her? https://annoncelight.dk/showad/359998
  14. Hej Jeg har hørt noget om at Silja Okking måske skulle have lavet noget porno på et tidspunkt, er der nogen her inde som ved om det er rigtigt? måske endda ved hvor man kan finde det? hvis det altså eksistere? Jeg håber virkelig det gør og at nogen ved noget om sagen. mvh Klunkebob
  15. træls jeg havde ellers en fin oplevelse med hende i holsted. hvor jeg fik brugt alle 3 huller godt og grundigt, tros hendes røv er ufattelig stram. jeg kunne næsten ikke få pikken ind men det lykkedes til sidst, men desværre lidt den stille type.
  16. hej jeg vil bare høre om der er nogen som har haft held med at mødes, med nogen fra snapchat?

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.