-
Sweet Anna er sød
sidpaamitfjaes skrev et svar til Gentleman52's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnKan du linke til de omtalte piger?
-
Samantha Roskilde
nogen der har besøgt denne skønhed? Samantha
-
nogen der har besøgt Mariet i Roskilde?
den er aktiv igen
-
Franskspecialist - hovedstadområdet
lyder fantastisk, jeg må få booket
-
Franskspecialist - hovedstadområdet
Hej er der nogen der har besøgt denne smukke dame? franskspecialist
-
nogen der har besøgt Mariet i Roskilde?
jeg er ret glad for små bryster, så lige det gør absolut ikke noget
-
nogen der har besøgt Mariet i Roskilde?
nogen erfaringer med denne unge dame?Mariet
-
Nogen der har besøgt Samantha i Roskilde
Samantha Nogen der har besøgt denne smukke pige?
-
Dina velkommen tilbage, du har været meget savnet
sidpaamitfjaes skrev et svar til juniorchefen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og København1. Jeg kan ikke redigere når det er mere end 1 time gammelt. 2. Officielt er stedet lukket, så det er jo i privat regi, det bliver svært for myndighederne at løfte bevisbyrde for andet, også i betragtning af hvad jeg har skrevet her. 3. For mig er det ikke vigtigt om det står der, så hvis det er et problem, må admin jo slette.
-
Dina velkommen tilbage, du har været meget savnet
sidpaamitfjaes skrev et svar til juniorchefen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnSted er vel alment kendt??? Tidspunkt mindes jeg ikke at have nævnt! Desuden er der jo ikke noget ulovligt i hvad hun gør, så længe hun gør det i privar regi, vi var jo ikke mere end 5 personer!
-
Dina velkommen tilbage, du har været meget savnet
sidpaamitfjaes skrev et svar til juniorchefen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJeg tror hun opdaterer annoncen de dage hun er på, det er på sexyclub, men pga nedlukning reklamerer hun selv og tager selv telefonen(der var dog stadig en tlf dame der åbnede døren og fulgte mig til rummet)
-
Dina velkommen tilbage, du har været meget savnet
sidpaamitfjaes skrev et svar til juniorchefen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJeg mødte hende på Sexyclub, hvor hun plejer at være, hun reklamerer bare selvstændigt, og bruger de sædvanlige lokaler, også hende selv der tager tlf hvis hun ikke er optaget! Det var første gang jeg mødte Dina og da jeg før har besøgt piger med gode anmeldelser her på siden, som jeg har haft en mindre god oplevelse med, var mine forventninger ikke høje, så jeg nøjedes med en halv time, hvilket jeg efterfølgende fortrød! For sa... hvor er hun lækker, sød og dejlig. Det er kun med undtagelse af Laura(der også har huseret på sexyclub) den bedste GP jeg har nogensinde har mødt. Glad og smilende tog den smukke kvinde imod mig, omfavnede mig og kyssede mig blidt og dejligt. jeg hjalp hende af med det sparsomme tøj, hvorefter vi indledte mit livs bedste 69'er krydret med facesit, med næsen mellem ballerne og tungen langt op i hendes velsmagende fisse. Vi sluttede af med et vildt ridt, med hende i sadlen og med en meget langtstrakt udløsning, sådan er jeg aldrig kommet før. Dina er en juvel, pas på hende drenge!!! eneste minusser er ingen tunge i kyssene(tror det kommer når man bliver mere fortrolig med hende) og blow var med kondom(men stadig fantastisk) Jeg kommer helt sikkert igen!
-
Dina velkommen tilbage, du har været meget savnet
sidpaamitfjaes skrev et svar til juniorchefen's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og Københavnhar lige lavet en aftale med Dina, håber hun lever op til jeres gode anmeldelser, det bliver godt at være sammen med en smuk kvinde igen!
-
Nida? hvor er du :)
sidpaamitfjaes skrev et svar til Thomas79's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og Københavnhttps://annoncelight.dk/showad/281374 er det hende? hvis det er, må i gerne dele jeres oplevelser og erfaringer!
-
nogen erfaringer Julia, Roskilde
Er der nogen der har erfaringer med denne skønhed? https://annoncelight.dk/showad/301385
sidpaamitfjaes
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg