-
Moden thai til fist og sprøjeorgasmer
Fifty+ skrev et svar til Neslo1108's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHejsa Det du leder efter mht. sprøjt, det finder du her: Nida Tror dog ikke fisting er noget hun er med på.
-
Pinky og Alice i Virum
Fifty+ skrev et svar til kitesurfer2's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnBam er ikke stoppet Hun startede blot sin egen wellness shop. Har været hos hende mange gange siden hun startede for sig selv for 3-4 år siden. Søg og du skal finde.
-
Sexy Thai b2b in Greve - FANTASTISK
Fifty+ skrev et svar til Mikeyy's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeps, b2b er helt afklædt og meget glad for berøring. Og hvis det bliver gjort roligt med følelse og omtanke for kvinden, så kan der ofte være bonus.
-
Fifty+ started following Pim Rødovre el. Ann i Greve
-
Pim Rødovre el. Ann i Greve
Fifty+ skrev et svar til Friskfyr41's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnDu finder helt sikket det du leder efter hos Ann i Greve. Men hun er lige nu taget til Flensborg. Tilbage igen i næste uge.
-
Sexy Thai b2b in Greve - FANTASTISK
Fifty+ skrev et svar til Mikeyy's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnUden at blive for specifik. Området omkring Gersagerparken, Greve.
-
Stedet kan ikke anbefales
Jeg har for nylig besøgt Lin i Tåstrup, og desværre var min oplevelse langt fra tilfredsstillende. Atmosfæren i klinikken virkede kaotisk og langt fra afslappende, hvilket satte tonen for den ringe oplevelse. Massagen begyndte med en okay velkomst, men på vej til et et behandlingsrum, var der flere stop, hvor Lin skulle tale med kollegaer... lige ordne noget andet og så noget tredje. Selve rummet er ikke noget at skrive om. Rimelig upersonligt rum. Lin virkede uengageret og virkede mere interesseret i at få tiden til at gå end, at gennemføre behandlingen med det vi havde aftalt. Efter to gange at have sagt. "Kan du gøre sådan....", lå det klart at det ikke blev bedre. Det føltes mere som om hun fulgte en mekanisk procedure uden at tage hensyn til det aftalte. Der var også en konstant støj fra andre rum og en mangel på diskretion, hvilket gjorde det svært at slappe af og nyde behandlingen. Alt i alt var denne thai massage meget forstyrrende, og jeg endte med at stoppe den, inden den aftalte time var gået. Lin undskyldte et par gange, og det er selvfølgelig pænt af hende. Men jeg ikke kan anbefale dette sted. PS: billederne af Lin er i bedste fald redigerede Link for søgbarhed: https://escortguide.dk/P/lin-amy.-2-girls-.-anal-.thai-massage-hoejetaastrup-08.00-23.00-66400.html
-
Sexy Thai b2b in Greve - FANTASTISK
Fifty+ skrev et svar til Mikeyy's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeps, hun kom tilbage i går 17 januar.
-
Sexy Thai b2b in Greve?
Fifty+ skrev et svar til Milner's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeps, så godt annoncen. Hun svarede dog tilbage, at hun er i Tyskland
-
Sexy Thai b2b in Greve?
Fifty+ skrev et svar til Milner's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnNu er hun så taget til Tyskland.
-
Sexy Thai b2b in Greve?
Fifty+ skrev et svar til Milner's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHun (Ann) har tidligere været i Virum, Orchid. Giver rimelig god hård massage. Meget sød og meget venlig. Alle pengene værd i mine øjne.
-
Hun er altså dejlig
Fifty+ skrev et svar til Fifty+'s tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg var desværre nød til at aflyse.
-
Hun er altså dejlig
Fifty+ skrev et svar til Fifty+'s tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnService info: Ipip stadig er hos Top Thai Søborg. Tid booket. I morgen bliver er god dag
-
Hun er altså dejlig
Fifty+ skrev et svar til Fifty+'s tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHelt enig ang kvaliteten hos Top Thai Søborg. Derfor har jeg foretrukket lpip, når jeg har besøgt dem. Har desværre også set en vigende kvalitet, på stedet, det sidste års tid. Alt for meget fokus på: "Baby two women?", "She really good for xyz.." hvor det så viser sig at xyz enten ikke er ledig, selvom det blev bekræftet på sms, eller xyz ikke er indforstået med aftalen ved ankomst. Det har aldrig været tilfældet med Ipip.
-
Hun er altså dejlig
Fifty+ skrev et svar til Fifty+'s tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnNope, ikke dem der er i øjeblikket.
-
Hun er altså dejlig
Fifty+ skrev et svar til Fifty+'s tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeps, som skrevet står