Hop til indhold

snurrebasse

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af snurrebasse

  1. jeg har skrevet til hende flere gange men får samme svar... "jeg vender tilbage så hurtigt som muligt" - "prøv at skriv igen"... gad fandme godt slikke hende
  2. hvad med gadepigen Lucy ? 100% ægte kineser.. hun står på Istedgade fra torsdag til søndag morgen. Ikke til at tage fejl af hende.. BJ 500kr...
  3. Mange tak for hjælpen. Det var hende fra Ane Kathrines Vej jeg have i tankerne. Fred være med hende.
  4. Jeg ved at hun oprettede sin egen hjemmeside, men kan ikke finde den. Kærer brødre... kan i hjælpe med kontakt til denne Granny ?
  5. Der er skrevet flere anmeldelser - bl.a. fra mig.
  6. Jeg er vild med ældre kvinder. Tynde og gerne rynkede. Helst små hængebryster men det betyder mindre. Store skamlæber og naturlig tynd behåring. Hun behøver ikke være hverken flot eller noget nærmest tværtimod - får følelsen at at give hende en oplevelse af at være lækker når jeg slikker hende. Tænder max på grannys
  7. Haha Du må være en ung fyr... Jeg er selv 55 og hun er ikke mere end 10 år ældre end jeg er... men smag og behag.. Jeg synes hun er lækker
  8. Jeg havde "fornøjelsen i dag og kan desværre kun bekræfte - hun bruger stadig den bedøvende creme.. blev helt følelsesløs i tungen og læberne efter 3-4 minutter. Hun er røv lækker og fisse og klit er i verdensklasse, men cremen er et turn-off og jeg gik uden at "komme".
  9. Her mange år efter at tråden blev oprettet har jeg besøgt denne dejlige kvinde. Hun er røv lækker og hendes fisse og store klit er en af de flotteste fisser jeg har set. Slikkede hende og blev straks ramt af samme følelse som Runner.. følelsesløs tunge og læber.. æv.. mistede lysten og forlod stedet uden at hverken hun eller jeg havde nået klimaks. Klitten er "the shit that you have to taste" og den er simpelthen så fræk og jeg kunne slikke den eller bare have den i munden for evig.. hvis den bare ikke var bedøvet. Den er de 500kr værd.. men du får hende ikke til at få en ægte orgasme - tro mig - jeg er verdensmester til at slikke fisse og når man kan mærke at det ikke rigtigt rykker det man laver - ja, så mister jeg sgu lysten. Var pengene spildt ? næ for jeg havde jo læst det og vidste næsten godt at benyttede hun ikke disse metoder, så ville hun ikke klare at blive slikket hver halve time..
  10. snurrebasse skrev et svar til Pit.'s tråd i Generel debat
    Jeg får 100mg Sildenafil som jeg deler i 4... (sagde til lægen at 25 og 50 mg ikke hjalp) hvis jeg skal have noget planlagt tager jeg pillen 1 timer før men hvis jeg feks skal dogge så knuser jeg 25mg mellem tænderne og skyller det ned med sodavand.. så kommer effekten efter 10-15 minutter... det smager af helvedes til, men pyt. Uanset hvordan jeg tager Sildenafil så får jeg "ondt" i spiserøret.. som om det krymper sig sammen. Samarin mod "sure opstød" dæmper det dog en hel del.
  11. Jeg får 100mg Sildenafil som jeg deler i 4... (sagde til lægen at 25 og 50 mg ikke hjalp) hvis jeg skal have noget planlagt tager jeg pillen 1 timer før men hvis jeg feks skal dogge så knuser jeg 25mg mellem tænderne og skyller det ned med sodavand.. så kommer effekten efter 10-15 minutter... det smager af helvedes til, men pyt. Uanset hvordan jeg tager Sildenafil så får jeg "ondt" i spiserøret.. som om det krymper sig sammen. Samarin mod "sure opstød" dæmper det dog en hel del.
  12. ja du kan. Potenspiller sænker blodtrykket en smule, tilgengæld hæver ophidselse blodtrykket en smule...
  13. linket er helt øverst i denne tråd.. hende som det hele handler om, men her er det igen...https://www.escortguide.dk/P/moden-og-attraktiv-dansk-kvinde-paa-frederiksberg-19195.html
  14. Jeg kommer lige fra et besøg hos "moden og attraktiv dansk kvinde på Frederiksberg". Bortset fra at alderen ikke stemmer, så er hun bare den flotteste granny jeg til dato har mødt. Slank, virkelig pæn af sin alder, gode bløde bryster, glatte skamlæber, men ellers behåret med blonde lange hår, små indre skamlæber og lille klit, pæn og ren, men seriøst.. hun er virkelig en fin Frederiksberg dame - sådan som vi alle forestiller os en fin dame fra det postnummer. Betalte for 30 min med alt det blide og tilfreds derfra - 12 minutter senere... ikke fordi jeg blev verfet ud, men fordi jeg havde sprøjtet ud over hendes bryster og skulle videre. Tænder du på pæne ældre damer, så er hun et varmt bud på noget godt - jeg tændte for vildt på hende. Ingen tvivl om at man skal tænde på alderen.
  15. Jeg kommer lige fra et besøg hos "moden og attraktiv dansk kvinde på Frederiksberg". Bortset fra at alderen ikke stemmer, så er hun bare den flotteste granny jeg til dato har mødt. Slank, virkelig pæn af sin alder, gode bløde bryster, glatte skamlæber, men ellers behåret med blonde lange hår, små indre skamlæber og lille klit, pæn og ren, men seriøst.. hun er virkelig en fin Frederiksberg dame - sådan som vi alle forestiller os en fin dame fra det postnummer. Betalte for 30 min med alt det blide og tilfreds derfra - 12 minutter senere... ikke fordi jeg blev verfet ud, men fordi jeg havde sprøjtet ud over hendes bryster og skulle videre. Tænder du på pæne ældre damer, så er hun et varmt bud på noget godt - jeg tændte for vildt på hende. Ingen tvivl om at man skal tænde på alderen. Billederne er ikke fake...
  16. Jeg kommer lige fra et besøg hos "moden og attraktiv dansk kvinde på Frederiksberg". Bortset fra at alderen ikke stemmer, så er hun bare den flotteste granny jeg til dato har mødt. Vurderer hende - det er godt nok svært - til 60 - 70 år. Slank, virkelig pæn af sin alder, gode bløde bryster, glatte skamlæber, men ellers behåret med blonde lange hår, små indre skamlæber og lille klit, pæn og ren, men seriøst.. hun er virkelig en fin Frederiksberg dame - sådan som vi alle forestiller os en fin dame fra det postnummer. Betalte for 30 min med alt det blide og tilfreds derfra - 12 minutter senere... ikke fordi jeg blev verfet ud, men fordi jeg havde sprøjtet ud over hendes bryster og skulle videre. Tænder du på pæne ældre damer, så er hun et varmt bud på noget godt - jeg tændte for vildt på hende. Ingen tvivl om at man skal tænde på alderen.
  17. Jeg kommer lige fra et besøg hos "moden og attraktiv dansk kvinde på Frederiksberg". Bortset fra at alderen ikke stemmer, så er hun bare den flotteste granny jeg til dato har mødt. Slank, virkelig pæn af sin alder, gode bløde bryster, glatte skamlæber, men ellers behåret med blonde lange hår, små indre skamlæber og lille klit, pæn og ren, men seriøst.. hun er virkelig en fin Frederiksberg dame - sådan som vi alle forestiller os en fin dame fra det postnummer. Betalte for 30 min med alt det blide og tilfreds derfra - 12 minutter senere... ikke fordi jeg blev verfet ud, men fordi jeg havde sprøjtet ud over hendes bryster og skulle videre. Tænder du på pæne ældre damer, så er hun et varmt bud på noget godt - jeg tændte for vildt på hende. Ingen tvivl om at man skal tænde på alderen.
  18. jeg siger jo ikke at du ikke har haft en dårlig oplevelse - bare at hendes tænder var fine - og at hun ikke var narko afdanket at se på. Hende på billederne er hende jeg besøgte - men kan se at der er flere på adressen og de skiftes måske.. så hvem ved.. og jeg synes da også at det er under al kritik at der kommer en fyr stormende og truer.. for selvfølgelig skal du have lov til at gå hvis ikke tingene er som forventet. Vi er helt enige i at den behandling du fik ikke var ok, men jeg gentager lige mig selv.. hun var sgu fin helt igennem og hvem ved.. måske har din anmeldelse gjort at hun har fået fixet sine tænder.. ;-)
  19. Kender i det - jeg surfede annoncer på annoncelight og faldt over slugeren 2. Tænkte at det lød frækt nok - så jeg tjekkede lige anmeldelserne ud her på eroguide. Læste ovenstående indslag og tænkte først - der skal jeg ikke ud - men det trak alligevel - det farlige i det - både mht hendes udseende, tænder og hendes anabol kæreste.. Jeg blev mere og mere tændt på at gå linen ud og prøve det ved selvsyn - tænk hvis han kom farende og tænk hvis de krævede flere penge end aftale... DET tændte mig sgu på en lidt "Gladiator" agtig måde. En fed mulighd for vold og sex... i like... Nå, jeg skrev og bad om nr. 4... en quickie til 300kr. .. "du skal være velkommen" - fortrød straks og skrev og bad om nr 2.. 15 minutter blow til 500kr men hun havde desværre ikke tid lige her og nu så det blev den lille tur. Jeg kørte ud som aftalt - fik husnummeret ved ankomst til området - og gik frem, bankede på og døren blev åbnet af en fantastisk flot kvinde. Bevares - hun er ikke 18, men det står der vist heller ikke noget om, men slank, solbrun, frækt tøj, venlig og høflig. Meget flot og stilfuldt hjem. I like. Hun inviterede mig straks oven på, fik pengene og smilede super pænt med en fint smil med flotte hvide tænder. Jeg smed tøjet, hun kravlede på på sengen, trak kjolen op så jeg kunne se hendes fantastiske røv (gad dog godt have set mere - fisse eller noget bryst) og gik i gang med at sutte. Jeg synes at konceptet med kom på 5 minutter var frækt nok så i samarbejde hvor hun lagde tunge til og suttede når hun kunne mens jeg spillede var sgu frækt. Ingen tvivl om at hun elsker at sutte pik - JEG kunne se glæden og lysten i hendes øjne og smil. Afleverede som aftalt en ladning i hendes mund og hun kunne stadig lide det og sagde "uhmmm det smager skønt - du må godt komme igen en anden gang" - "elsker når det smager godt" Tøjet på igen - og hun smiler stadig.. blev fulgt til døren, fik et stort farvel kram og forlod stedet i god ro og orden. Ingen problemer, mega dejlig kvinde som slet ikke passer på beskrivelsen "lidt afdanket/narko agtig"... Jeg synes hun var lækker. Lidt for spray brun måske, men flot kvinde, dejligt smil og fræk tilgang til det hele. Tænker at Anders Jensen er gået forkert for det var slet slet ikke en oplevelse som jeg kan genkende. Anabolen hverken så eller hørte jeg noget til. Ingen herresko eller parfume/deodorant, tøj eller lignende stod fremme som et "her ER en mand tilstede".. JEG skal derud igen... det er helt sikkert..
  20. Der er masser af piger i Istedgade. Om aftenen er det afrikanere. Nogle ser sgu ok ud efter min smag. Men de er tyvagtige med mindre du er vågen og skarp. De er også billige hvis du prutter om prisen. En håndmad for et par hundrede. I de lyse timer er det østeuropæere der arbejder. De er dyrere end de sorte, men ser også bedre ud. Der er langt mellem narkomanerne. Du kan trygt komme på Vesterbro, bare du har hovedet og fornuften med.
  21. super fede links... klart bedre end gadepigerne fra afrika... jeg er klar og skal da prøve..
  22. du kan få et for 300 kr af negerne omkring Vesterbro og søerne i Kbh. Bare sørg for kun at have de penge med og værdier skal du lade være hjemme (mobil osv). De stjæler hvis de kan, men er du observant og påpasselig er det ok til prisen.
  23. Jeg var hos Naphat her til aften. Det var min første tur i Vejle så det var altså lidt med spænding at jeg ringede på. Der blev åbnet med et smil og Naphat begyndte straks at flirte/joke med mig. Spurgte fjoget efter et menukort og spurgte så om der var ekstra på kortet. Et grin og et smil fra Naphat "hvad tænker du på" fik mig til at accepterer alt hvad de ville tilbyde, men det blev alligevel KUN til en fantastisk oliemassage med dejlig varm olie af en lille sød frækkert. Hun havde tøj på da jeg havde havde sagt "det er lige meget om hun er nøgen" - hvilket jeg straks fortrød. Det gik alligevel og jeg nød hvert et minut. Super oplevelse og intet at udsætte på pigen, massagen eller afslutningen. Super lækkert. Næste gang - næste uge - skal jeg derned igen... og denne gang vil jeg invitere Naphat med op i baglokalet og lade hende give mig en massage. Hun er mega lækker og voksen som jeg godt kan lide dem... Glæder mig allerede...
  24. Jeg besøgte Lekniv en formiddag til en omgang blow. Vi havde sms´et et par dage før og jeg havde tilkendegivet at det var ok hvis manden kiggede på da jeg synes at det kunne være frækt. Jeg parkerede i nærheden af den gade som jeg havde fået oplyst og sms´ede igen om at jeg var fremme. Fik et - vent lige 15 min - hvorefter jeg fik endnu en sms med husnummeret. Jeg blev modtaget af en slank voksen kvinde i små små trusser og en net top så jeg kunne se hendes små bryster. Langt sort hår og generelt en flot dame som var meget alderssvarende til det oplyste. Afleverede pengene straks efter og blev ført ind i soveværelset hvor vi var alene. Hun satte sig på sengen og jeg greb chancen og tænkte at et stående blowjob ville være ok, så jeg hev banditten frem og tilbød den direkte uden så meget snak. Hun suttede ganske kort og kravlede så op i sengen og bad med følge efter. Af med tøjet og op til hende. Hun var mega sød og dejlig hvilket gjorde mig ekstra stiv. Det tændte hende og hun nævnte at en rigtig stiv pik gjorde hende liderlig. Hun suttede og slikkede og lå så jeg kunne se og røre hende ben, mave og fisse. Super glat og blød hud. Fingrerede ved hende klit som var omgivet af store skamlæber og kunne mærke at hun var godt våd. Tillod mig at rykke ned så jeg kunne slikke hende og sådan lå vi i en fed 69´er. Da hun var kommet rykkede hun ned mellem mine ben og gave mig en virkelig god forkælelse af min tæt på eksploderende pik. Fuck det var altså en fræk omgang og jeg skal helt sikkert tilbage og have mere.

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.