Hop til indhold

AdamAnt

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af AdamAnt

  1. AdamAnt skrev et svar til Sigge's tråd i Generel debat
    Var det i Ringsted? Singburi har fået en ombygger og de påstår hårdnakket at det er en kvinde, men det er det ikke og misse kan ikke klare ret store dillere
  2. Dokkun har altid været mit favorit sted og pigerne er skønne, men efter corona har de sat priserne så meget op, at jeg ikke kommer der mere.
  3. hun ligner altså heller ikke en, der er pengene værd. Godt at du ikke hoppede på den.
  4. Der er meget beskidt og den pige, jeg besøgte havde stikkende hår overalt, så hun virkede ikke velsoigneret. Sex var meget mekanisk med masser af falske støn og standard tricks, som plejer at få kunden til at blive færdig. Jeg vil give oplevelsen 5 ud af 10 stjerner
  5. Jeg kan også kun anbefale Mia. hun er lækker, dejlig, kælen og virkelig en fornøjelse at være sammen med
  6. Ikke endnu, men det skal da prøves snart
  7. Hun er mega useriøs. Skriver at vi ikke skal spilde hinandens tid, men gider ikke svare på beskeder og laver en aftale, som hun så ændrer kort efter. Ikke en pige, jeg har lyst til at besøge, især ikke med de lunkne anmeldelser herinde. Vi skal naturligvis respektere pigerne, men de skal sgu også respektere kunderne.
  8. Efter at have læst om Deer i denne tråd, bookede jeg straks en tid og heldigvis kunne jeg komme få timer efter. Men hvad skriver man, når man skal anmelde en gudinde? Det virker for nemt at give hende 10/10, for hun er meget mere. Jeg var helt blæst bagover af hende og helt vildt tændt fra start til slut. Da hun lukkede mig ind, spurgte jeg om jeg måtte låne toilettet og hun svarede nej, grinede og tog mig på pikken. Så var tonen lagt. Resten af timen var fræk, sensuel, pirrende, sjov og forførrende. Det var hendes regler, så Deer bestemte hvornår jeg måtte vende mig om, for jeg skulle have lidt massage først. Hun ved hvor hun skal trykke, men pludselig får man et klap bagi eller et kys i nakken. Hun hvisker frække ord og det virker altså, når hun beskriver min 50-årige pik som en på 18 Hun fornemmer hurtigt, hvad man kan lide og er god til at give sig hen. Man er ikke i tvivl om at hun kan lide sit arbejde og at man er i centrum hele tiden. Ingen telefoner, der larmer fra andre kunder og ingen piger, der larmer med andre kunder, til at ødelægge illusionen om at vi er alene på jorden. Jeg har mødt mange piger, men enten drejer de hovedet, så de ikke skal kigge på en eller tager ekstra for kys eller andet. Hos Deer er vi sammen om det, vi finder ud af sammen. Jeg kan kun anbefale et besøg hos hende. Smuk, fræk, lækker og god humor. Love you Deer
  9. Tak for hjælpen, selvom du fik smadret mine drømme
  10. Jeg har luret på denne skønhed i et stykke tid og kan ikke finde hendes billeder andre steder, men er alligevel nervøs for at hun er for god til at være sand. Er der nogen, der har erfaringer med hende eller telefonnummeret? https://www.escortguide.dk/P/new-hot-brea-in-roskilde--46181.html
  11. Hun lyder rigtig dejlig. Vil se om jeg får tid til at kigge forbi snart
  12. Jeg har i mange år læst anmeldelser på siden her og kørt mod hovedstaden flere gange om ugen for at få noget thai og hver gang ærgret mig over at der ikke fandtes oplysninger om lignende muligheder på Vestsjælland. Siden her er en kæmpe hjælp til at undgå de piger, der malker en for penge uden at malke "drengen" ordentligt bagefter. Jeg har flere gange oplevet, at den sødeste og kælne pige bliver kold og ligeglad, så snart pengene er lagt og dem undgår jeg nemmere, når jeg har læst anmeldelser herinde. Jeg besluttede så for et par år siden at finde ud af hvordan man kommer i kridthuset hos pigerne på vestsjælland. Jeg har også besøgt mange danske piger, både med og uden massage, men har nu bare en forkærlighed for thaier. den viden har jeg så delt her og ja, jeg er ligeglad med om deres mænd læser med. Hvis de gør, er det jo fordi de selv opsøger det. Jeg har ikke skrevet om andres oplevelser, kun om mine egne og står helt inde for hver eneste anmeldelse. Min yndlingstøs Emma arbejder i skolegade i Ringsted og hun er 100% med i det hele, men man skal selvfølgelig huske at er der ingen penge i det for pigen, så er der ingen sjov og ballade. Jeg har oplevet en 4-5 gange at få noget gratis hos en massør, men det har været som stamkunde, ikke som førstegangskunde. Jeg kan tilføje at https://www.anchalee.dk/ i Korsør overvejer at lukke, fordi hun ikke har ret mange kunder, så hvis I er glade for at komme der, så bestilt et par ekstra tider. Mit indtryk er ikke at der er noget ekstra at hente, men vil da gerne vide det, hvis andre har anden viden. At der ikke forekommer HJ i Thai smile (tak til profilen @Nan_) er virkelig sjovt, for jeg har aldrig bedt om det, men alligevel nærmest fået seksuel stimulation og lokkeri presset ned i halsen og jeg er naturligvis ikke en, der afviser den slags, selvom de tynde gardiner mellem briksene ikke ligefrem inviterer til højlydt lagengymnastik. Prøv at smalltalke med pigerne og lyt, så kommer der hurtigt en livshistorie på bordet og de elsker også at tale om hinanden, så det kan ikke være svært at få bekræftet, det jeg skriver uden at afskrive det som fantasi. Som sagt deler jeg bare med folk, der som jeg gerne vil kravle udenom de uheldige oplevelser. God weekend
  13. Svært at forestille sig at hun ikke vil have at kunderne ved at de kan tilbyde flere penge for lidt ekstra omsorg, da de sorte penge rækker længst. Det er vel kun manden, der ikke må vide noget. Det var i hvert fald hendes forklaring til mig. Hun er i øvrigt ikke den ekstra omgang værd.
  14. Hun tilbyder fuld omgang, men du skal være tidligere kunde og aftale at næste gang så hygger I, for så får du en tid, hvor manden ikke er hjemme. Det foregår nemlig i kælderen lige under hans stue.
  15. Du har vidst glemt at spørge pænt. Hun er tidligere mamasan på en stripbar i Pattaya og kender alle tricks for at tilfredsstille mænd. Prøv igen, men være diskret. Hendes nye medarbejder Rechelle er fra Filipinerne og jeg aner ikke om hun tilbyder noget, men det ville undre mig, hvis hun ikke skulle, for Pit er hård ved sine piger. Pit virker i øvrigt psykisk syg og påstår at Jesus er genfødt i hende og at hun kan helbrede alle sygdomme ved håndspålæggelse. Bare tal hende efter munden :)
  16. Jeg har prøvet dem alle flere gange på nær en nystartet i Korsør, Anchalee, hvor jeg ikke kan finde indgangen og hun tager ikke telefonen. Thai Smile - spørg efter Nan. Hun giver HJ og BJ på klinikken, men sex Foregår et andet sted, som man aftaler med hende selv. Du bliver ikke tilbudt ekstra første gang, du kommer, men anden gang bliver massagen pludselig soft/soft og reagerer du på det, så kommer tilbuddet. Nan har store kunstige bryster, men en lækker slank krop og kønt ansigt, men lugter desværre helt vildt af røg. Phan i Bredegade ligner en kønsopereret mand. Har tidligere kunne arrangere sex med en ladyboy, som er hamrende flot og feminin, men nu arbejder hun solo. Har ikke prøvet HJ hos hende, da massagen var for ringe, til at jeg gad det igen. Baifrin massage på Rolighedsvej i Korsør giver en ok massage og ekstra tilbydes ikke ved første besøg. Jeg har givet 600 for et HJ og mente at det var pissedyrt, men klagede ikke, fordi hun sagde at næste gang kunne jeg få hele pakken, hvis hendes mand ikke var hjemme. Det kostede så det samme. Lidt buttet, små bryster og hun lugter desværre rigtig grimt ud af fissen, så jeg har ikke været der siden. Pi Pit i Vemmelev. Giver en god massage, men er tudegrim og fed. HJ tilbud ved andet eller tredje besøg, hvis du virker interesseret og BJ og fuld sex, har jeg aldrig fået tilbudt, selvom jeg er kommet der i flere år, siden hun havde klinik i Korsør. Hendes nuværende mand aner ikke hvad hun laver, så hun skal lige se dig an, før du blvier tilbudt noget. Viste først sine bryster efter 1 år og de var ikke så spændende. (Ja, jeg tager også imod HJ fra grimme tøser). Just massage i Korsør (lidt udenfor) er nystartet og hun bliver fornærmet, hvis man spørger, så der er ikke noget at hente. Til gengæld er massagen den bedste i området og hun har fikset en gammel skade, som jeg var træt af. Udseende er slet ikke på niveau med Nan, men kønnere end Phan og Pit. Måske begynder hun at tilbyde andet, når hun bliver grådig. De plejer jo at holde af penge, de thailændere Perfekt Thai massage i Havrebjerg er startet i et privat hus af en tidligere medarbejder fra thai smile. Lille og buttet, men sød og kærlige hænder. Klinik Lotus er lige flyttet fra Kalundborgvej til Fabriksvej, så man kan håbe at hun vil tilbyde lidt ekstra, nu hvor hun ligger mere diskret. Hendes ydelser er primært rettet mod kvindelige kunder, så jeg tvivler.
  17. Mig bekendt er hun det stadig, men de blev uvenner på et tidspunkt, så måske har hun trukket sig helt nu. Har ikke haft kontakt med hende det sidste år, fordi jeg har udforsket de mange andre thai steder. Det er jo en kæmpe buffet efterhånden
  18. Du skal være meget stædig for at undgå andet end massage, for de presser meget på for at lokke dig til ekstra. Bordelmutter er medejer af Dokkun og er startet her for 3 år siden.
  19. Jeg er også nysgerrig efter en anmeldelse af stedet. Lever det op til salgsannoncen?
  20. Også lidt mærkeligt at du vil have det til at være min skyld at jeg blev brændt af. Sådan ser vi åbenbart forskelligt på det. Jeg ser ingen grund til at Mie skal bære skylden for nogle andre pigers opførsel, selvom de arbejder under samme tag. Ja, man skal tit vente hos lægen, men det irriterer mig også, som om min tid er mindre vigtig end hans og hvis jeg har en tid om eftermiddagen er han så sent på den, at han gør alt hvad han kan for at vifte mig ud ad døren igen. Nok en af grundene til at jeg næsten aldrig går til lægen. Det er respektløst ligesom dine indlæg er, når du synes at det er i orden at Lulu brænder en kunde af. Så indviklet er det nu heller ikke at skrive i en kalender eller på et stykke papir. Lad os bare være enige om at være uenige, så har jeg været tolerant overfor dig
  21. Din undskyldning er accepteret. Det havde dog været bedre, hvis du havde givet den i telefonen den dag det skete, i stedet for at være så afvisende, så havde jeg nok været mere positiv i denne tråd. Jeg kan se at det er normalt at kunder brænder pigerne af, men så er jeg ikke normal. Jeg bliver også vred, hvis DSB har solgt et sæde til to passagerer eller min læge forlanger at jeg kommer til tiden og lader mig vente 40 min. Det er dårlig service og ikke noget jeg selv gør i mit firma. Jeg har næsten ingen fridage, da jeg arbejder 7 dage om ugen, så når jeg så har tid, skal det sgu være perfekt. Jeg fornemmer desværre ikke den gode karma omkring dig, men er sikker på at du nok finder andre kunder derude. God arbejdslyst
  22. Hmmm, jeg bruger 8-10.000 kr om måneden på besøg og jeg har aldrig oplevet at blive glemt eller brændt af. At det så er MIG, der bliver bedt om at vente uden undskyldning, det betragter jeg stadig som useriøst og så er det jo heldigt at der er andre piger i branchen, selvom der er langt imellem dem, der vil tilfredsstille kunden. At en eller anden idiot løber fra sin aftale betyder vel ikke, at når jeg har aftalt et specifikt tidspunkt med Lulu, så kan hun tillade sig at tage en anden kunde ind på det tidspunkt, fordi jeg komemr nok alligevel ikke. Det mindste hun kunne gøre, var at vente til 5 min efter den tid vi aftalte. Jeg plejer at læse anmeldelser herinde og besøger så dem, der får positive indlæg. Jeg er hamrende genert hver eneste gang og behandler altid pigerne godt, for det fortjener de. Er det så urimeligt af mig at forvente lidt engagement retur? Jeg er jo godt klar over at vi ikke er lige, for jeg betaler for hendes tid og er ikke hendes kæreste uanset om vi kalder det GFE, men lad os nu bare lade som om verden derude ikke eksistere i den time, hvor vi nyder hinanden.
  23. Ja, jeg kan se at du er der i morgen. Det kunne da godt være at jeg skulle smutte forbi og se om en fræk fantasi kan blive til virkelighed. Jeg har ikke specielt store krav, men vil da gerne føle at pigen er tilstede, så jeg ikke mindfucker under hele besøget
  24. Hun ser ellers rigtig lækker ud, men hvor er det en kedelig oplevelse, når man havner i kløerne på en kvinde, der er hamrende ligeglad med sin kunde. Dem har jeg også prøvet nogle gange og det er svært at klage, for pengene skal jo falde på forhånd. Heldigvis har vi Eroguide og anmeldelser som din, så vi undgår at gå forgæves. Tak for det
  25. Dalya er en rigtig dejlig kvinde, der forstår at forkæle en mand. Jeg kunne godt finde på at vende tilbage til hende igen. Dog er hun ikke specielt mørk os derfor ikke så eksotisk, som jeg havde håbet på, da jeg også var ude efter en med arabisk udseende. Men blød, dejlig, gode kys og masser af dejlig sex. Helt klart en jeg vil anbefale. Dog trækker det lidt ned hos mig at hun har en tatovering.

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.