Alting skrevet af Jensen81
-
Maria Aalborg
Yes - har været sammen med hende og hendes veninde. se vedhæftede: https://www.eroguide.dk/forum/topic/158094-2-flotte-veninder-i-randers/?do=findComment&comment=1436344
-
2 flotte veninder i Randers
Hej Det er reelt, det er deres billeder og oplevelsen er fremragende! Jeg besøgte dem i Aarhus forrige søndag til en time med dem sammen og det var mega godt. En af mine bedste oplevelser med gp’er og klart den bedste med to piger De er begge flotte, snaksalige og frække som bare fanden. De virker virkelig til at nyde deres job, så de er på når man er sammen med dem. Jeg synes klart de er den lidt høje pris(sammenlignet med udenlandske piger) værd og hører gerne om din oplevelse!
-
Beni Vejle
Har besøgt Beni et par gange - både til almindelig sex og mere kinky sex hvor hun dominerer og hun er simpelthen så fræk! Hendes store bryster er ikke til at få øjnene fra og hendes sexdrive er helt vildt! Kæmpe anbefaling fra mig efter de gange jeg har været der
-
Delia Aarhus
Jeg har besøgt hende her til aften og det var en rigtig god oplevelse! Billeder passer, ansigt er smukt, smilende og samtidig frækt Hun er sød, nem at snakke med og var reel og autentisk overfor mig, så vi havde en god times sex og sjov. Hendes blow er godt, fissen dejlig - dog noget følsom, og sex var super godt! Så en anbefaling herfra, men hun rejser hjem på søndag, så I skal skynde jer hvis I vil nå at møde hende i Aarhus. Hun kommer vist retur senere på sommeren men umiddelbart ikke til det østjyske.
-
Annaisa Aalborg/Aarhus
Jeg har også besøgt hende, da hun var i Aarhus-området første gang. Billederne passer, hun er smuk, slank og jeg fandt hendes bryster meget lækre. Hun sutter himmelsk, men som tidligere nævnt så er hun ikke glad for at blive slikket selvom annoncen siger noget andet. Sex var ganske fint, men med fokus på at man skal komme hurtigt. Men hendes bj-evner er så gode og hendes udseende gør at jeg godt kunne overveje at komme igen, hvis hun rammer Aarhus igen.
-
Fundet guld i Aarhus, Smukogliderlig - En ægte amatør
Lyder som en pige man skal besøge Hvor i Aarhus holder hun til? Nord, syd, vest eller?
-
Fræk brunette-MILF ved Århus?
Hej jeg er også klar