Alting skrevet af FynskBjørn
-
123Massage - Odense
Moni er en glimrende massør. Ikke verdens kønneste THAI, men sød og hun har en meget fin fin krop.
-
Rumænsk massør - Tantra
Ingen sex, men en meget dygtig massør. Hvis man kan lide at blive rørt ved, er den 2 timers tantriske massage absolut anbefalelsesværdig. Men ingen sex.
-
Fod-fetish
Takker OdEnSe. Det må bestemt prøves en dag.
-
Fod-fetish
Takker for tippet Gregor. Jeg havde dog mere forestillet mig/ønsket mig, at få et svar fra en med konkrete erfaringer med en fynsk pige.
-
Fod-fetish
Er der nogen, der har kendskab til piger, her fra Odense, som er i stand til at levere varen til mænd med en fod-fetish? Dvs. bare tæer - mild dominans - evt. afsluttet med et regulært fod-job.?!?
-
Maria fra Pussygalores - Fantastisk smukke fødder!!!
FynskBjørn skrev et svar til footlover's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnTak for svaret Rumle. Trist hvis pensionsalderen er så lav i branchen. Vi må alle gøre vores til at de kan holde længere. Især dem, der ikke kun kan det "sædvanlige". Mvh. Bjørnen
-
Maria fra Pussygalores - Fantastisk smukke fødder!!!
FynskBjørn skrev et svar til footlover's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnNår man søger på Pussy Galores kan man ikke finde nogen Maria. Er der nogen, der har nogen ide om, hvad der er blevet af hende/hvor man evt. kan finde hende nu?!? Anbefalingen af hendes fødder ød jo fortryllende...:-)
-
Spørgsmål til de mere erfarne
Jeg er ny i dette game og har brug for et par gode råd. Mine penge vokser ikke på træerne, men jeg ønsker også at være fair. 1. Derfor vil jeg spørge, om nogen af de erfarne kan vejlede mig lidt omkring prisniveauet, når vi snakker body-to-body.... 2. Har jeg ret i, at der egentlig ikke er noget sex i body-to-body, men at det blot er en mere intim form for kropsmassage end den, man kan få med hænder og arme? Hvilket vel betyder, at man ud over b-t-b massagen skal aftale en afslutning også?!? 3. Er der nogen, der har mod på at beskrive, hvad man faktisk kan forvente, at kvinden gør?
-
123 Massage
Jeg er ny i dette game, men vil da gerne fortælle, at jeg nu to gange har haft fornøjelsen af kvinden Moni fra 123 massage i Odense. Der er ikke megen kunstighed over hende. Hun går direkte til aftalen - om massage - og afslutning. Hun giver så i øvrigt en glimrende oliemassage på ens ryg med brug af hænder og underarme. De selvsamme hænder gør underværker, når hun til sidst masserer ens mellemkød, indtil man nærmest spinder af velvære. Derefter er det om på ryggen - og hænderne gør gode langsomme ting sammen med en heftig portion olie... Note: Nu, hvor jeg alligevel bare lå der og kiggede, så noterede jeg mig, at hun er ekstremt smuk/velskabt mellem benene og har den lækreste stjerne mellem ballerne.... Hun er selvsagt påklædt, men under kjolen er hun altså nøgen. Bare et lille tip til fantasien. Efter endt udløsning og aftørring ved en varm våd klud - er det ud i solen igen. Man får, hvad man betaler for.
-
Thai Massage i Hjørring
Jeg skal besøge Hjørrring i anden anledning senere på året og tænkte, at der måske var nogen her, der kunne anbefale det ene eller det andet sted deroppe.
-
Thai kvinde med smukke fødder?
Nu gennemskuer den lange mig hurtigt.... . Men er der nogensinde nogen, der har hørt om fodjobs i Thai-massage mljøet på Fyn?
-
Thai kvinde med smukke fødder?
Takker for de fine svar. Så er der allerede lidt mere at gå efter.
-
Thai kvinde med smukke fødder?
Jeg vil bare høre, om nogle af de mange erfarne nydere af Thai massage på Fyn har noteret sig om der blandt de mange habile massører (med happy end HJ) også skulle være kvinder med smukke fødder - defineret som velholdte hæle, glat skind, regelmæssige tæer og pænt lakkerede negle...?!?