-
Hvor fås massage og ekstraydelse med indlevelse?
Efter at have været væk fra thaimiljøet i længere tid, vil jeg gerne have nogle råd fra jer herinde. Jeg søger en moden thaikvinde som ikke starter med at spørge om ekstra, men som gennem sin massage giver en pirrende massage så lysten kommer. Det er også vigtigt at HJ og lignende ikke bliver udført som noget som skal overstået, men som bliver udført med opmærksomhed på mig som kunde. Jeg håber at I kan komme med et par gode forslag som jeg kan afprøve På forhånd tak
-
Vanisa thai massage
Er der nogen som kender til hende som kalder sig Lisa og kan fortælle hvad hun tilbyder https://escortguide.dk/P/vanisa-thai-massage-60-min-500-kr-61566.html
-
young-and-sexy-girl-30-min-massage-for-200
Jeg er faldet over denne annonce som virker til at det er et Thai sted: https://escortguide.dk/P/young-and-sexy-girl-30-min-massage-for-200.-25241.html Er der nogen der kan fortælle om de to piger, der er nævnt findes på stedet. Især hende som kalder sig Thida ser spændende ud. Er stedet iøvrigt værd at besøge?
-
Ipip fra Jiwsuk Wellness
Den tilfredse skrev et svar til et svar i en tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg var forbi Idag og fik den helt store tur med Ipip. Hun er en sød og køn pige og hun gjorde alt for at tilfredsstille mig, hvilket betød at vi skiftes til at tage føringen. Hun var meget højlydt, især da det var min tur til at tilfredsstille hende - så højt var hendes udbrud, at dem som var i naborummene måtte havde følt sig virkelig distraheret, men for mig havde det en positiv effekt. Prisen aftales individuelt, men den ligger på et fornuftigt leje, så jeg kan kun give hende mine varmeste anbefalinger
-
Thaikvinder med særlige kendetegn såsom piercinger?
Den tilfredse skrev et svar til Den tilfredse's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHej Jennifer Du har helt ret. Spørgsmålet var dog ikke tænkt som en udlevering af pigerne. Der var tænkt på de piger som er bruger det salgsmæssigt, men jeg kan godt se, at det er en svær balance. Så med respekt for privatlivet trækker jeg hermed mit spørgsmål tilbage.
-
Thaikvinder med særlige kendetegn såsom piercinger?
I ventetiden på, at man igen kan gå på opdagelse i den forunderlige thaiverden af forskellige kvindetyper, kunne det være interessant at få at vide om der i den nuværende garde af massører findes nogle thaipiger, som har piercinger på nogle af de intime steder? Andre særlige kendetegn udover tatoveringer kunne også være sjov at høre om.
-
Woraya, Vigerslevvej 156
Er der nogen som ved, hvorfor Woraya, Vigerslevvej 156 https://escortguide.dk/P/laekker-massage-i-valby-15063.html har haft lukket i så lang tid?
-
Store skamlæber på en thaipige?
Den tilfredse skrev et svar til Den tilfredse's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJa det er dette sted. Jeg har en fornemmelse af at hun bruger forskellige navne, men jeg kan forstå at hun vist tidligere har kaldt sig Ann.
-
Store skamlæber på en thaipige?
Jeg har før anmeldt ejeren på Borups Plads, hvor jeg har beskrevet hendes store indre skamlæber. Min erfaring er dog, at det ikke ses så ofte hos thaipiger. Så nu er mit spørgsmål om der er nogen her i det forum, som kan henvise til nogle thaipiger, der kan fremvise nogle skamlæber som udmærker sig ved, at være nogle ordentlige flapper?
-
Thai Massage, Borups Plads 26 København N
Den tilfredse skrev et svar til Den tilfredse's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnDet undre mig at der ikke er flere herinde, som har en holdning til / oplevelse af stedet - især fordi jeg selv var forbi Borups Plads forleden dag da jeg fik lyst til at se indehaveren igen og få den udmærkede massage som jeg fik af hende første gang. Også denne gang blev jeg tilbudt den samme udvidede behandling som jeg fik første gang, men som jeg skrev i min første anmeldelse var hendes stil ikke lige mig. Så jeg takkede pænt nej tak med den begrundelse, at jeg kun var kommet for at nyde hendes gode massage denne gang. Dette blev fuld ud accepteret og det gik ikke ud over den efterfølgende massage, sådan som man ofte oplever andre steder. Så hun får et plus herfra.
-
Er der nogle som kan anbefale dette sted?
Den tilfredse skrev et svar til 2730's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJa det ville hun gerne. Og jeg havde håbet, at jeg kunne havde brugt hele timen sammen med hende, for så havde det helt sikkert været godt
-
Er der nogle som kan anbefale dette sted?
Den tilfredse skrev et svar til 2730's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg var forbi forleden dag. Det var en pudsig oplevelse. Først bliver jeg mødt af en buttet pige som tog mig ind i et normalt massagerum , her forklarede hun mig, at det ville komme en anden dame og give mig massage i den første halve time og hun understregede at det kun var massage, men efter en halv time ville hun ( den buttede) komme tilbage og have sex med mig. Så gik hun ud og i det samme ringede det på døren og det viste sig at det var hendes kunde. Nu kom der så en lille slank og køn pige ind og sagde at det var hende jeg havde lavet aftale med - fint for mig. Men nu blev der byttet om på rækkefølgen, så vi skulle have sex først og efter en halv time ville “massagekvinden” komme og give mig massage. Det slanke pige gik ud for at gøre sig klar og lod døren så halvåben, og igennem denne så jeg så den anden mand gå nøgen forbi ude på gangen. På det tidspunkt begyndte jeg at mærke, at det nok ville blive svært at opbygge den nødvendige gejst - sådan ligepå og hårdt. Så det hele endte med at sexen aldrig rigtig kom i gang inden for den afsatte halve time, derefter blev det skiftet massør, som ganske rigtigt kun gav massage (som egentlig var udmærket ). Problemet var bare at hun troede, at hun skulle gøre mig klar til sex med en anden pige så hun begyndte at pirre mig, men da hun ikke lod sig overtale til noget så løb også den halve time også ud i sandet. Selv om jeg ikke fik den sexuelle tilfredsstillelse jeg var kommet efter, så gik jeg alligevel derfra med et smil på læben, for en sådan oplevelse skal man lede længe efter. Det skal retfærdigvis siges, at de alle tre var meget søde og venlige, så hvis det bar muligt at have dem i en time hver for sig, kunne jeg godt finde på at komme tilbage, men det bliver ikke til den banegård som jeg oplevede.
-
Thai Massage, Borups Plads 26 København N
Den tilfredse skrev et svar til Den tilfredse's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg kan godt følge hornykaj for med hendes tilgang til mersalg skulle det undre mig, om jeg var den eneste, som har fået den helt store tur - så lækker er jeg heller ikke. ;-) Men som nævnt vil hun gerne fremstå som et ordentligt sted, så det kunne tyde på, at hun har styr på sine kunder og at de er tro mod hende.
-
Thai Massage, Borups Plads 26 København N
Den tilfredse skrev et svar til Den tilfredse's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJa det er korrekt og hvis man tage hel København med er der mange flere. Men nu handler tråden om stedet på Borups Plads, så det vil være sjovere, at høre om andre har haft lignende oplevelser, især når det tyder på, at det er noget helt særligt, hvis det er Ann fra Chandara der er ejer.
-
Thai Massage, Borups Plads 26 København N
Den tilfredse skrev et svar til Den tilfredse's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnNu vil jeg dog aldrig selv betegne en så fin en ting som “ en ordentlig mundfuld kusse” - men ja, det er de indre skamlæber som pænt store og som er meget synlige når hun står i nøgen figur. I forhold til at slikke hende vil jeg sige det på den måde, at man virkelig har svært ved at undgå det, eftersom at hun ligefrem fører ens hoved ned mellem benene på hende for at man både skal slikke hende og smage hendes safter, hvilket hun klart nyder.
Den tilfredse
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg