Hop til indhold

nicey

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af nicey

  1. Vi røg en enkelt smøg , i en 5 min pause ,udenfor på den store altan, jeg bad om inden 2 runde , og noget elektrisk e cigaret , meget tynd og fin , I forhold til dem hvor man selv blander olie , smag , nikotin. Så ja , tænker et par enkelte livsstils cigaretter , er ingen skade til. !!!
  2. https://nympho.dk/n25283/8502/andra-back-to-copenhagen Jeg er nødt til at bande , Det var kraftedeme godt. !!! Superfin kommunikation , hun havde desværre en fornemmelse af , at vores aftale ikke blev til noget , selv om jeg er som perler på en snor , fandt hun ud af , og jeg klar til at afbryde , hvis billeder ikke er retvisende , men vil sige både retvisende og bedre in real life. En sød fin lækkerbidsken , og virker som at hun klogt vælger hvordan at hun doserer ud fra kemi og tænding , og dyb respekt for det. Det blev til een time , hvor vi begge fik så sommerhatten den passer , a la forsuttede bolcher , og dejligt når hun kigger med. Og så de dersens egne bryster , og en fint skåret krop , og kønne fine træk , jeg er Fan. Ser frem til genbesøg , og husket som een der er punktlig med aftale , og naughty spiser op fra menuen. Ingen tvivl om at money talks , men virkede godt og ærligt begge veje. !!! Nicey.
  3. Rigtig god stil , og respekt ! Håber vi er mange der gør det samme , men de er blevet dygtige med deres scam på flydende Dansk desværre ?
  4. Vi havde aftalt , tror 10 dage før omkring nu her lørdag , ok fin dialog selv om lidt stramt , at det virker som kun den mandlige part ? Spørger til ad 2 omgange , det har jeg på e-mail, om 2 afslutninger , intet svar , men gerne diktere mig at betaling straks ved ankomst til den kvindelige part ? Og så hvis man ikke var i sync. Så afbryder man straks, og selvfølgelig penge tilbage , am for helvede , en skam hun ikke er mere med selv , evt på engelsk ? Men helt fair , learning by doing !!! Nicey.
  5. Tjaa jeg valgte så åbenbart på at ryge i svinget , 6,5 time før planlagt aftale , og ikke åbenbart være i sync. Men jo det dræber når kun den mandlige part kommunikerer , 2 gange spurgt til om ok med 2 afslutninger , intet svar , intet set på mail ? Men dikterer gerne penge med det samme nærmest i døråbning , jeg er så ikke lige den rette at diktere således , så ny læring ingen tvivl der , sådn er det !!!
  6. Jeg tænker med jeres setup , at det er vigtigt at i er gode til at spotte , og læse imellem linierne , og er desværre nok de færreste , som perler på en snor , og jow man kan komme langt med ordentlighed , ingen tvivl der.
  7. nicey skrev et svar til Midtjyde6's tråd i Hyggesnak
    Søg Hotel på agoda , stort udvalg , fine priser , og vær opmærksom på om noget vindue kan åbnes ? Den fejl , laver man kun een gang.
  8. Meget fint og ordentligt på kommunikation og aftale , kvinde i sin bedste alder , og stadig en lækkerbidsken , fint sødt væsen , og brysterne er lavet pænt og fint. Et fint setup , og med kompromissøgende og omstillingsparat , kan man nå langt i mål , om det er i bil , eller midt i naturen , ingen tvivl der , smiler lidt af gensynsrabat , men igen vidner det jo bare om en yderligere dimension , af lyst og interesse , krydret med ordentlighed , på Gensyn !!!
  9. Dejligt at høre , giver mening at føle sig solgt. Og takker for tillid på mine små ydmyge fattige ord , hun er i sit område , ihvertfald 14 dage mere !!!
  10. Du kan have ret , men ligner balkortet er ved at være fyldt , har plukket alle de højesthængende frugter , for aftaler , men er begyndt at bekymre mig , med alt det kød jeg skal igennem , I pattaya beergarden , imellem 1 og 2 halvleg , som extra forkælelse til alle indgåede aftaler , og klog af skade , vil jeg selv denne gang udvælge vores kød , så man slipper for noget der ligner t bone , skåret frossen 1,5 cm på maskine , det magter jeg simpelthen hen ikke , forfærdeligt !!!
  11. Da jeg var afsted sidst for 6 måneder siden ca , valgte jeg taxa , og åbenbart alligevel ikke muligt at kommunikere med chaufføren på engelsk ? 2,5 times kørsel , og mig begyndt at blive vred over al den tid han brugte på tlf , og ikke sin kørsel ? I tung trafik , 34 grader , det var sku ledt. Næste billet er bestilt og betalt , Direkte , så slipper for mellemlanding og en masse spild af tid. Vil igen være loadet med Cash bath og euro , holder mig på 75 k og så extra på kort , just in case , men går all in , men uden deklarering i tolden , og nej behøver ikke at spare noget som helst , men ser frem til at tage bussen fra Bangkok til Pattaya , og se alt i et wiev der vil være markant bedre end i en taxa , så det også er prøvet , og så taxa efter Pattaya , til mine 17 dage i Bangkok , smilets land , det giver mening , byder man lidt godt , får man 10 x tilbage , stikker dybere , krydret med ordentlighed og respekt , Dejligt land , Dejlige personligheder , som en rollercoaster 24/7.
  12. Ved ikke om min grådighed og sult , har gjort noget , men ligner fint , pæn nydelig , ren , plus lidt ekstra som fine negle , køn blomst og ungpige , jeg er skrupsulten efter mere !!!
  13. Jeg kommer lige derfra , skrevet fint siden kl 9 imorges , og var så heldig kl 1145 at få lavet en 45 min aftale kl 13 , og var der 10 min før , men holdt kun 30 min pga tænding og begær, hun er en lækkerbidsken og ren ungpige guf , superfransk er for et lille extra beløb , og helt fair , hun ligner sine billeder , tynd men ikke for tynd , er gerne med på en kigger , og kan tage en ok stor bandit. De fineste små ungpige bryster , jeg længe har set , og fin følelse i nippel. Ingen tvivl om at hun smager og mærkes efter mere , det bliver igen en dyr måned , det er sikkert og vist. Og så må jeg skære den rigtigt til de næste besøg , så liderligheden kan kontrolleres , men det skulle den ikke idag , og glad for at jeg bare nåede at overgive mig , for det dersens med at kæmpe imod , begynde at sive , og så måske en halvfesen udløsning , det dutter ikke. Nydelige omgivelser , rent og pænt , en stor anbefaling herfra !!!
  14. Javel ja , jeg har 2 SMS med beskrivelse af , faktisk alt er xtra ? Pga som hun skriver , at timepris er sat efter det ?
  15. Hun har vist prøvet at regne den ud , med alt som extra , bortset fra french kisses ?
  16. Hun har været igang længe , og stadig en skøn milf , value for money , ingen tvivl herfra !!!
  17. https://nympho.dk/n2021/1048/sweet-karinna-i-m-back-in-cph-lt-3. angående det seksuelle så det driver af vellyst , læs min tidligere anmeldelse af hende. Jeg brugte ikke sms som jeg plejer torsdag , for at lave en times aftale ? og alligevel gensynets glæde begge veje , nu giver det mening , for hun er godt nok hjertelig varm og kan besnære med sit lækre væsen , jeg er solgt, am for helvede på den mest positive måde. 1 times lækker sex , gode snakke, klog lady lige efter mit hovede. som jeg sagde til hende meget tydeligt , hende og veninden jessica serrano , har i mine termer sprængt alskens karakter skalaer , ingen tvivl der. og sikke en øjenkontakt , nøjj hvor der blev kigget med , muligvis lytte og lære lidt af mine cowboy tricks , der vist faldt i god jord , fantastisk , Det var igen ren selvforkælelse , og spejle hvor man er i livet. ? jeg er smeltet. Hvis hun inden for et år , stopper i denne branche , og mangler en god mand på alle parametre , så nupper jeg hende gerne , sælger en bolig eller 2 , så der kan komme yderligere millioner til , og så skal jeg gerne pleje og forkæle de næste 30 år som en lille god lottokupon ? Hun er vidende omkring priser og kurs , og noget med at det stemmer når hun sammenligner med noget revolut , jeg ikke kender , og heller ikke kommer til , men Danske kr / Euro , og så med de yderligere besværligheder med at veksle , kontrol , alskens spørgsmål ? håber der bliver fundet en fin løsning. Venligst Nicey.
  18. https://annoncelight.dk/search?region=94&type=female&height_min=150&height_max=200&weight_min=50&weight_max=300&age_min=18&age_max=80&escort=0&place=0&handicapped=0&old=0&trans=0&page=2&ad=413087#:~:text=det er op-,til,-dig. Her er Hold da fest for en rejse man kan komme ud på , også selvom man er omstillingsparat !!! Denne erfaring , kunne godt have været rigtig grim , krydret med bulder brag og tordenvejr fra min side af , men nu følelsen og vidende om , noget af det bedste for mig de sidste 20 år. ? wauv så blev posen da lige rystet, og så nu inden skriv , fået sms om savnet , efter jeg kørte afsted , det har jeg ikke prøvet før , og slet ikke som det startede ud med. Det er ikke hende på billeder , og hun ved nu til næste besøg i DK at det bør hun med egne pics. lidt kringlet opdelt info omkring adresse , men det lykkedes fint alligevel , uden støj larm eller gå til forkert dør. Jeg har jo fået menukort på sms , og forholder mig til det der står , så først ballade og meget bestemt at hun har sine priser , og respekt for det , men er så hendes kollega der har ændret i det. ? bliver tilbudt 40 min til den pris jeg var stillet i udsigt for en time , og det var et rungende nej , og klar til at suse afsted ? men pludselig ok , det er ikke min fejl og vi er så enige om en time til prisen på menuen. spørger ind til det franske , og det er med ? øh nej der står uden på det text materiale jeg kan vise frem på sms ? hun forvandlede sig til sød nysgerrig , en masse komplimenter til både mig og chanel parfume , og så var der bare den gode stemning derfra. Vil gætte på at hun er ca 36 , fra paraguay og holder sig godt , høj og rigtig fint skåret , lækker stor c skål , fin følsomhed i nippels , en gudinde røv , der kaldte på opmærksomhed , fine fusser og en nydelig blomst , der blev knoklet for at dele ligeligt ud af mine tunge færdigheder , wauv. Der blev bollet og suttet igennem i alskens possitioner , og ikke kigget på uret , og tid til en god snak , både under og efter akten. men superfint at vi begge formåede at tøjle temperament , og ende ud i en rigtig god time for begge parter , men jo jeg prøvede og gjorde , lidt gentlemen trods alt , og føler at jeg har fået endnu mere min vej , så jo en varm anbefaling herfra , når der er blevet afstemt ordentligt uden div. overraskelser !!! Nicey.
  19. Ang. Holbæk annoncer , der er et fint sukkerben , på annoncelight.dk , er igang med de sidste detaljer , inden een 1 times aftale , og bliver spændende dress too lmpress om det lykkedes , eller om det bliver advarselsskriv og en håndtrold ? Barren er sat højt , og vender tilbage , med eget skriv.
  20. Nå , lige lidt frisk update !!! Skrev igår til en af cheferne herpå sitet , og fik et pænt svar på at uanset hvad så pga paragraf st. 3,3 bla bla. bliver det bøvlet. så man/jeg må ikke lægge billeder op. lige talt med mellina på tlf for et øjeblik siden , og igen verificeret vores næste 1 times aftale , og hun kan så fortælle mig at hun tilbyder videoopkald , så hun kan verificere sig ? jeg er vidende om at hun var pissehamrende lækker ved mit seneste besøg , og håber da klart at en anden med med en vis anciennitet lægger vejen forbi , så tidligere skriv kan blive vejet og vægtet af. Hun er en lækkerbidsken , og glæder mig til mere , for ussel mammon.
  21. så prøver jeg på en anden retvisende måde. ja tatoo på armen ligner og det er det. Hudlapper som bryster ? zigøjner attitude , når pengene er bragt og gemt af vejen. ? men jow kommer man for 15 min doggy style , så har hun en utrolig dejlig popo , virkelig fint skåret til at kunne tage imod de grundige dybe stød , det er det. udover det , ærger det mig , med min dårlige oplevelse , at være nødt til at opfinde et håndtag at skrue på , som at tage mig lidt af min tid , og ækelt tælle vred op af lovlige 500 lapper , så det nærmest kunne drive ned af væggene ? Det er jeg ikke stolt af , men står ved det. !!! udover det , så kan jeg simpelthen ikke tage dit skriv alvorligt ? men måske der er en med samme anciennitet herpå , Der lyster en Doggy i 15 min til en skarp pris ? men alt andet simpelthen forfærdeligt.
  22. Nå , nr 2 besøg er aftalt , og vil selvfølgelig nævne disse skriverier her , og tilbyde at tage et par billeder , og lægge op her , hvis at hun måtte ønske det ? Jeg ser ihvertfald frem til , ingen tvivl der.
  23. Vi er helt enige , lækkert væsen og fint skåret !!!
  24. Det kan godt passe , jeg så hende så naturel uden noget to impress , har forespurgt til en threesome, men den pris jeg fik , er helt væk ifølge mig , så jeg har arrangeret en ny aftale med Mellina , og kan forstå på SMS før , med aftale i hus , at hun nød mine cowboy tricks igår , så jo er superfint med lidt tænding og begær begge veje, det investerer jeg gerne i , men havde da troet veninden havde bare lidt jordforbindelse , med hensyn til at prissætte et Nice setup , men ak !!!

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.