Hop til indhold

Leaderboard

  1. SweettieDK

    Glædespige
    26
    Points
    1354
    Antal indlæg
  2. Mook

    Glædespige
    24
    Points
    146
    Antal indlæg
  3. lille_peter

    Medlem
    14
    Points
    4030
    Antal indlæg
  4. Nye tider

    Medlem
    13
    Points
    3324
    Antal indlæg

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 03/08/26 i Indlæg

  1. Det var synd for dig at du oplevede en sådan oplevelse.Tror der er mange smukke unge thai piger, som ydelser gode service i hele landet hvis du læser anmeldelser om pigerne her på forummet
  2. Ingen tunge kan give så kraftige orgasmer som en virbrator. Det er to helt forskellige typer orgasmer. (For mig i hvert fald). Jeg kan sexe med mange på en dag og stadig tage en tur med vibrator før sengetid.
  3. For efterhånden mange år siden ville jeg besøge et bordel hvor man bare gik ind og ventede på det, blev ens tur. Da jeg var ca 10 meter derfra. Kom min far ud derfra og gik den anden vej. Han så ikke mig.. ved ikke hvad jeg så ville have gjort... Men sprang besøget over den dag
  4. Jeg arbejdede for 15 år siden på et sted hvor jeg åbnede døren Og der stod min bankmand Der var en som kom afsted i en fart …. Og det var ikke mig Kort tid senere fik jeg pludselig en ny bankmand …. Hvorfor mon
  5. Men der kan jo også være den vinkel at det er nemmere og hurtigere. Lige som i mænd af og til tager en spiller alene. Nydelse uden at skulle yde. Ville du give hende en slikketur uden at forvente sex efter. Være tilskuer uden at forvente sex.
  6. 4 points
    Der er nogen muskler i underlivet, hvor vi alle små thaikvinder, som har små mis kan sagtens styre vores mis om, den kan blive en stram eller en slap mis, når alt kommer efter omstændighederne vi øver jo knibe øvelser til hverdagen
  7. https://annoncelight.dk/showad/439062 https://annoncelight.dk/showad/304239 Besøgte disse to frække "tøser" i fredags. Dejligt selvskab i en halv time, med blowjob (med kondom), fisseslikning, samt sex i flere stillinger. De var i vældigt godt humør og grinede flere gange højlydt. 1000 kr til hver af de to, som også står i deres annoncer.
  8. Millena er et godt bud tror jeg https://escortguide.dk/P/i-start-work-monday-at-13-30-see-you-big-natural-titts-mega-french-rimming-cof-46203.html men pas på, hvis ikke du siger noget, fortsætter hun i en uendelighed, og stopper ikke selvom du kommer (vildt fedt) og kan du komme to gange er det også fint for hende,. tror jeg har været der 3-4 gange
  9. Den udfordring skal uanset tages i pb.
  10. Ligesom @Pink Peach har jeg også været ret god til at udleve mine fantasier. Da jeg valgte at udleve min GP fantasi, handlede det faktisk også om at stille mig til rådighed og hjælpe andre med at få udlevet deres fantasier. Det synes jeg er sindssygt frækt
  11. Jeg har altid været ret god til at udleve mine fantasier, men jeg har alligevel en jeg har til gode. Der er heldigvis snart god mulighed for at få den udlevet. den går ud på at jeg har en let sommerkjole på og ingen trusser. Et lidt skjult, men offentligt sted, f.eks. bag en busk, løfter op i kjolen og min partner in crime stikker pikken i røven på mig synes der er noget frækt over at blive kneppet i røven offentligt. helt ideelt ville det være at sætte mig oven på hans pik, men han sider på en bænk i en park eller sådan noget. Sådan skjult så ingen kan se at jeg sidder med en pik i røven selvom de kan se os. Men det er nok lidt for vovet til at jeg tør.. måske.. hvad er din?
  12. Du møder ind på jobbet mandag morgen. En kollega spørger: "Har du haft en god weekend?" Du svarer: "Yes! Jeg genbesøgte en lille lækker GP, som gav et skønt blow inden jeg tog hende doggystyle." Det svarer du nok ikke, men ... Hvis du mærker lysten til at drøfte et besøg, som måske ikke egner sig til en anmeldelse (f.eks. genbesøg eller en GP, der er anmeldt mange gange), snakker du så med nogen om oplevelsen (en ven eller pb til andre her på EG)? Eller har du det bedst med at holde oplevelserne for dig selv?
  13. Jeg anså tidligere thai branchen som den mest reelle/hæderlige del af denne branche. Men det er de sidste par år på flere måder for alvor gået ned ad bakke. De unge små mørkhårede damer er væk. De er erstattet med knap 2 meter høje kvinder, med for mange kilo, for meget alder, for meget silicone, for meget svindel, for meget falske billede, for meget ensformighed, for meget kondom ligegladhed - og remsen er desværre endnu længer. Hva hulen har vi gjort, siden vi skal straffes så hårdt?
  14. Okay rimelig frækt gangbang setup hvor hanrejen slikker ren og en hotwife der rent faktisk ser ret sprød ud: https://annoncelight.dk/showad/450861
  15. Virkelig mange søde i kbh for tiden, i 2025 mødte jeg både Sara og Stefany, altså ikke samtidig men to besøg, de kan godt dele et par ord, der er ikke skrevet så meget om dem selv om de begge hører begge til i toppen. De er søde og lette at kommunikere med. De er virkelig smukke og lever op til deres billeder. De er begge veludrustede og kunne blive hårde sammen med mig. Jeg var den aktive og de tog fint imod. Klar anbefaling herfra. Stefany https://escortguide.dk/P/devuelta-la-cachonda-y-viciosa-stefany-l-pez--73340.html Sara https://escortguide.dk/P/-come-back-21cm-full-party-broenshoej-koebenhavn-74251.html
  16. Håber i for et lige så godt BB event i Vejle, som vi havde i kbh
  17. Det er ikke muligt at gøre noget, men det er muligt at komme væk. "Psykopati er en personlighedsforstyrrelse, der udvikles i barndommen, og forskningsmæssigt ved man, at psykopater ikke kan helbredes"
  18. Synes da, denne dag inspirerer til at gøre en GP glad
  19. 2 points
    Ja, der er forskel på pikke. Kødpikke og blodpikke lærte jeg engang, at de blev kaldt.
  20. Mon de er ude på gaderne og demonstrere imod os?
  21. Selvfølgelig ville jeg give hende en slikketur uden at forvente yderligere. Jeg må nok acceptere at Q også ind i mellem bare vil have en ukompliceret quicky
  22. Det er naturligvis ikke i orden ikke at overholde en aftale. Men vi (kunder) bliver også nødt til at kigge indad. En af mine favorit-thaipiger fortalte forleden, at hun stort set hver dag oplever, at kunder udebliver fra en aftale uden at aflyse. En af de slemme dage var fire aftaler: Én aflyste tidlig og én aflyste lige før besøget (begge ok) og to udeblev uden at aflyse. Så fire aftaler på én dag som endte med nul besøg! Så kan man jo godt blive fristet til at overbooke .... Og en anden ting: Jeg synes ikke det er i orden at skrive "- dårlig oplevelse" i overskrift på tråden. Nøjes da med navn og sted, jf. retningslinjerne. Så kan man jo i teksten skrive, at man har haft en dårlig oplevelse. En dårlig omtale i overskriften kan jo ødelægge forretningen for pigerne. Forskellige indlæg afspejler ofte, at nogle har haft en god og andre en mindre god oplevelse. Det er derfor ikke fair, at brændemærke en pige eller et sted i overskriften, og vi har jo set eksempler på, at nogle trådstartere har blandet navne og adresser sammen, så det i virkeligheden var et andet sted/pige man har besøgt/anmeldt.
  23. @Hfyr Der er mange kvinder hvor penetrering ikke er så vigtig Mange elsker de ting der foregår udenfor og ikke så meget det at mærke en pik
  24. Jeg har fixet din overskrift, da du mangler både geografi og dato.
  25. Fantaserer om ar blive opdaget mens jeg ser porno og spiller pik. Pigen synes det er lidt frækt og ser på. Kommer over og ser hvad der foregår på skærmen, en ass worship og facesiiting video hvorefter hun viser sig frem og nu vil sidde på mit ansigt. Beordrer mig til at slikke hendes fisse og røv.
  26. Vil du sige, at du er stor, eller plejer du at få at vide, at du er meget stor? Jeg er selv et stykke over gennemsnittet ("huge" ifølge nogen) og SG ikke så meget som nævnte min størrelse, og jeg fik lov at gå i bund. Så måske er årsagen en anden eller en kombination af noget. Eller også har hun ændret på, hvad hun vil stå model til. I mine ører lød det som en finsk accent. Andre har kommenteret, at de har set finsk på hendes telefon. Etnisk har hun et asiatisk twist. Måske halv samer, halv asiat.
  27. Psykisk vold er strafbart nu om dage.
  28. Nå... det var den originale tekst, jeg reagerede på
  29. Jeg kan også tilslutte mig heppekoret. Hun har en fantastisk pornokrop og går virkelig ind for sagen! Hendes ansigt på billeder ser en del yngre ud end hun er IRL, men det gør nu ikke så meget når både service og krop er til UG!
  30. Jeg har fixet din overskrift til " Eveline, Queen of blowjob, Odense", fordi : "451172 - Anmeldelse" ikke er så sigende.
  31. Der er også 'hende her' uden navn: https://escortguide.dk/P/velkommen-til-rigtig-god-dejlig-massage-aaben-alle-dage-til-jul-og-nytaar-i-hoeje-taastrup-og-hedehusen-50987.html Hun ser sød ud. Gad vide om hun også har andre talenter (ud over at snakke dansk). Har nogen besøgt hende?
  32. Har jo nok et par stykker. En at være sammen med 2 piger, hvor de har en 69 sammen og jeg knepper hende der er øverst analt og når jeg er ved at komme trækker jeg mig ud og sprøjter den anden i mund og ansigt.en anden er at være flere mænd om en sub. I et BDSM /rapeplay arrangement
  33. Valery er en dejlig latina pige, det var let at få en aftale. Det er pigen på billederne og wow Hun taler spansk dog desvære kun lidt engelsk, tilgengæld fungere hendes Franske. Hun er en petit pige med nogle pæne bryster som er hjulpet lidt på vej, i min optik passer de godt til hende. Hun er slank og virker til at være i god form. Hun gik til den og var godt aktiv under hele seancen, jeg tror ikke hun var i ro på noget tidspunkt og jeg var der alligevel en hel time. Godt med sug på og berøring venlig på intet tidspunkt blev jeg bedt om at holde igen. Hun har den fineste mis Efter akten fik jeg lidt massage, hun sagde godt nok at hun ikke var professionel men det var nu stadigvæk bedre end så menge andre jeg har fået massage af, der er point for ærlighed. Alt i alt et rigtigt godt besøg som jeg kan anbefale. Hun nævnte at hun er her en uge, hun havde også en veninde i lejligheden hende fik jeg dog ikke set. https://annoncelight.dk/showad/451346
  34. Det er en god video med nogen gode scener @sneræven. Hvis det bliver dystert så har jeg noget til at afbøde det lidt. Lali er singer/songwriter, skuespiller, danserinde og model. Og så er hun... sexy! wooh wooh!
  35. 1 point
    Så du har aldrig været sammen med en hvor den selv i erigeret tilstand var lille? Der er nogen hvor den er stor i slap tilstand og bare bliver stiv, nogen hvor den er lille i slap og bliver standard / stor når den bliver stiv. Men der er reelt enkelte imellem hvor den bare er extremt lille og aldrig bliver større. Det er da træls for dem og en udfordring at få go sex, men jeg har mødt Max 5 af den i alle mine år som GP. Alle i kategorien lille til standard størrelse tænker jeg dog kan have problemer med nydelsen hvis de møder en kvinde med stor mis. Så jo match på størrelse og størrelse generelt har i min optik betydning. Men så er der altid hj/bj.
  36. Og gentager hvordan skal hende hvis nummer du offentliggjorde lave en retsag uden at have nogen kontakt oplysninger på dig / din ven. Nej der kommer ingen afpresning, da hele dit skriv er opdigtet. Min pointe er den rækkefølge det iflg dig er sket, kunne du ikke vide det. For at tro på din anmeldelse skal man tro på der findes en person som er villig til at agere så uforsigtigt som du har gjordt. Bestille en rejse uden mulighed for afbestilling, så du var nødt til at rejse, ikke 1 men 2 gange betale penge forud til en du i forvejen har mistanke om er en hustler og få din ven til at sende pengene for dig. Ydermere sende beløbene til to forskellige personer / numre som ikke er nummeret fra annoncen uden på nogen måde at spørge ind til eller tjekke op på hvem de er. Og ikke kun, ikke kende EG’s regler men åbenbart heller aldrig har hørt om GDPR loven. Men det er imponerende du er villig til at fremstille dig selv på den måde. Og jeg venter spændt på om 1991 eller du kan fremsøge de anmeldelser I påstår beviser hun ikke er en engel.
  37. Hos mig nyder jeg først og så nyder du bagefter haha. Ej jeg foretrækker da til enhver tid at få nydelse også og hvis man ikke gør , så bør man nok overveje at finde på noget andet at lave.
  38. 1 point
    Det er ikke første gang, jeg besøger Eva, og hver gang vender jeg tilbage med den samme forventningsfulde spænding. Hun har en særlig magnetisme og en naturlig sensualitet, som man straks bliver draget af. Hun ved præcis, hvordan man skaber forbindelse, og hvordan hun forvandler hvert møde til en mindeværdig oplevelse for mig.Allerede fra begyndelsen skaber hun en varm og afslappet atmosfære, og derefter begynder hun med en afslappende massage, langsomme bevægelser og et tryk, der er perfekt afstemt.Hun får mig til at føle mig ønsket, værdsat og respekteret, og hendes smil fangede mig straks, så det var umuligt ikke at blive draget af hende. Hendes massage er en sand fornøjelse for mig; hun pirrer mig langsomt og lidenskabeligt med sine berøringer og sine bløde, store, naturlige bryster, der passer perfekt til b2b.Med Eva føles det ikke bare som berøring, det føles som en dyb, intens forbindelse, hvor tiden forsvinder, og sanserne vagner fuldt ud. 1h Red tantra https://annoncelight.dk/showad/358053
  39. well spoken. Even though it's not a job for me, I can recognize most of it. Fortunately, I meet many super nice and naughty gentlemen, but I spend 80% of my communication time on sad men for many of the reasons you mention. Men who have no respect and think that because they pay, they have every right to demand everything without taking the time to read my text. Men who get offended and aggressive when I demand that they read my text, do not want to deliver on their specific request - often unprotected sex, or who do not understand that I can even make demands when they are the ones paying. Poor their wives, if they are even married. Can’t wait for the spring to come though
  40. 1 point
    Velbekomme
  41. Jeg har mødt en bekendt til et gangbang. Det har vi sgu haft meget sjov med siden
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.