Som altid med det gule hus: Beretninger skal ske under thaimassage selv om det ret beset er et bordel med primært thailandske GPere.
Jeg besøgte for et par dage siden Anne, 30 minutter. Hun tilbyder også anal men jeg spurgte ikke til det det. Aftalen lavet 30 minutter i forvejen, og arrangeret i min frokostpause.
Jeg blev modtaget af en anden pige (ikke Candy), måske fordi jeg dukkede op nogle minutter inden aftalen. Hun viste mig ind på værelse og bad mig vente på Anne.
Anne selv ser ud præcist som sine billeder, og er en mindre, spinkel pige med lækre faste bryster. Hun er dog ikke decideret petite.
Hendes ansigt er også som billedet. Ikke gudesmuk som June og et par andre tidligere GPere på stedet, men bestemt køn ifølge mine standarder.
Hun er også meget omgængelig, med humor og let til smil og grin. Men ville også i gang med det det handler om så snart vi havde aftalt rammerne. Efter hurtigt brusebad (mit forslag, jeg kom lige fra et varmt kontor) startede hun med et glimrende BJ, siddende mellem mine ben, men snart også skiftende med at hun lænede sig frem og masserede og bed let i mine brystvorter med mere. BJ var over hele pikken, og med en del spyt, pornoagtigt på den fede måde når hun lod spyttet løbe fra munden ned over pikken med fuld øjenkontakt! Og også lidt massage af nosser, mellemkød og teasende massage omkring og en lille finger i op også, men heller ikke mere (vi havde ikke talt om evt. prostatamassage eller lignende).
Så knaldede hun mig i cowgirl mens jeg kælede for hendes balder og bryster og med et let greb i hendes hår. Og herefter var det min tur, missionær og doggy. Hun er fint stram, men jeg var mere i stødet til at bede hende afslutte med HJ uden kondom. Igen hende ned mellem mine ben, et rytmisk HJ og med hovedet helt ned til min pik, åben mund og lidt mere spyt, fuld øjenkontakt indtil hun kunne mærke (og høre) at jeg var ved at komme. Så en fontæne som hun behændigt undgik ramte hende.
Efterfølgende fik hun tørret godt op, og pudset og nusset min pik, derefter i tøjet og ud af døren med et par kindkys. Der var gået præcist 30 minutter.
Hvis jeg skal udsætte noget, er det, at det kunne virke lidt " lige på". Selv om hun er personlig og ikke blot en superprof attitude ville jeg faktisk ikke rigtig vide hvad jeg skulle få mere end 30 minutter til at gå med - det var lidt hektisk og "effektivt" sex. Men det ændrer sig måske, hvis man starter med at bestille mere tid, så der også kan åbnes op for mere snak , massage, andre variationer osv.
Så et klart godkendt frokostpauseknald, på et rent og let fremkommeligt sted, uden overraskelser og med en køn og lækker thai.
https://escortguide.dk/P/anne-ogsaa-anal-candy-roedovres-soedeste-thai-pige-gudinder-58267.html