Sad i fredag’s aftes og ledte efter en sød pige der skulle give mig en forkælelse og faldt over Lorina fra Herlev. Hun så virkelig godt ud på sine billeder, så hun tilbød trekant. Så jeg ringede til lorina hun var nem at snakke i telefon med og vi aftalte det hele. Hende og letti ville være klar til at tage imod mig.
Jeg ankommer og lorina åbner døren helt nøgen. Sikke et syn hendes billeder snyder ikke. Hun fører mig ind til et værelse. Hvor letti sidder klar ved sengen. Jeg får betalt. Og smider tøjet. Kysser lidt med letti hun ser flot ud. Lorina kommer over til os i sengen. Vi begynder at kysse. Imens begynder letti at give mig et blæs. Det gør hun virkelig godt. Jeg fortsætter med at kysse lorina, og befamle hendes store bryster. Letti kommer op igen. Og jeg tænker jeg vil gøre hende lidt våd. Så jeg stikker hånden ned til hendes “mis” først der opdager jeg, hvad der i virkelig er for en person ved siden af mig.
jeg bliver selvfølgelig overrasket. Og letti spørg mig om jeg ikke var klar over hun var trans.
åhhh nej det var jeg så ikke lige. Og fortæller hende jeg aldrig har været sammen med en ts før.
lorina griner af mig. Og siger til mig jamen så kan du prøve noget nyt.
jeg griner lidt og så siger jeg “ jaaaa men så lad os da det. “ ( jeg har prøvet en pige med strapon før, så tænkte ja det er måske næste skridt )
vi fortsætter letti spørg om jeg vil give hende et blowjob, det gør jeg så, først med kondom, men det får vi hurtigt af skal man gøre det kan man sgu lige så godt smage den ordentligt, imens giver lorina mig et blæs, så ville letti gerne kneppe mig, jeg siger det er okey , ligger mig på ryggen, lorina sætter sig på mit ansigt, imens letti trænger op i mig, efter lidt tid med det, bytter vi, så jeg ridder letti og samtidig slikker en stående lorina
og så til et aftens højdepunkter, jeg trænger op i lorina i missionær imens, letti trænger op i min røv fra doggystyle, så når jeg trak tilbage for at støde i lorina, kom jeg helt i bund hos letti, fuuuuck det var godt aldrig i mit liv prøvede så god en orgasme.
til sidste afsluttede letti med at komme mig i munden, skal man gøre noget kan man lige så godt gøre det ordentligt,
bedste 30 min i mit liv !
https://escortguide.dk/P/-new-letti-in-herlev--59141.html
https://escortguide.dk/P/lorina-1st-time-here.-herlev-new-girl-59108.html